Позитивна• 24 ноября 2023
Цирк. ДУХ. СИЛА. ВОЛЯ.
Добрий день.
можливо вже хтось був на новій програмі, чи цікаво маленьким діткам.
Дякую.
Кидаю курити• 24 ноября 2023
Наскільки маленьким? Моя вперше потрапила в цирк у 4 роки, перше відділення нудьгувала, на другому заснула.
Вже років з 5-6 їй було цікаво.
Позитивна
• 24 ноября 2023
4 роки. кожного року програма різна, тому цікаво послухати чи варто брати квитки саме на цю програму для такого віку
Ростки жимолости• 24 ноября 2023
Ответ дляПозитивна
Подивіться на ютубі - там є коротенькі ролики цієї програми. Нічого особливо відмінного від інших стандартних програм - акробати, коні, тигри, танці. Нічого вражаючого. Судіть самі, чи буде таке цікаво Вашій чотирьохрічці? Моя думка - ця програма не буде цікава майже нікому ні в якому віці.
Позитивна
• 24 ноября 2023
Ответ дляРостки жимолости
дякую за розгорнуту відповідь
Дело было давно• 24 ноября 2023
Ответ дляРостки жимолости
Ну, мы несколько лет ходили, никаких тигров и близко не было. Если речь о киевском цирке идет
Ростки жимолости• 24 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
В цій виставі є
Наивная Хо• 24 ноября 2023
Ответ дляРостки жимолости
В цій виставі є
От гади.
Начебто ж заборонено цирки зі звірями у нас
Ростки жимолости• 24 ноября 2023
Ответ дляНаивная Хо
От гади.
Сама таке не люблю
ВільнаНазавжди• 24 ноября 2023
Ответ дляПозитивна
До 6 лет цирк мало кому интересен
Дело было давно• 24 ноября 2023
Ответ дляРостки жимолости
В цій виставі є
Спасибо, сходим обязательно!
Мавка• 24 ноября 2023
Да, тигры есть(( почему их дрессируют до сих пор, когда они сами раньше писали, что против животных в цирке(((
Мы с ребенком были в цирке Кобзов, ему тогда было 4 или 5, то никакого восторга вообще, сейчас он ходил в свои 11, то да, он понял прикол, понял, насколько сложные номера, ему было интересно. Поэтому мой совет - для маленьких детей лучше выбрать что-то другое, не тратить деньги на цирк