І що найгірше, спершу гинуть найкращі.
Коли це все закінчиться і люди житимуть спокійно і нормально у себе вдома, а не тинятимуться по світу?
Сьогодні накрило, немає сил
Ответ дляsvetlapanna
Ой и меня тоже.И только власть имущие никак нажраться не могут. Я сегодня , точнее вчера. сорвалась уже.. сколько дерьма в моем городе. ватного. воровитого. а гибнет цвет нации
Сорри, но вы в каждой теме поливаете Зеленского. Мне вас читать уже не интересно.
svetlapanna• 25 ноября 2023
Ответ дляВишніВишні
ні, нас багато і нам, звичайним людям, треба об´єднуватися, бо нас в рази переважна більшість, навіть, без зборої, якщо всі разом станемо, то затопчемо цих гнид, які з нас знущаються
як підійняти хвилю?
зараз згадала Кузьму-Скрябіна (не його фанатка, але як людину його поважала), він же ще в ато пропонував розвертатися і гатити по цим засранцям місцевим.....
як підійняти хвилю?
Думки вголос.. як об´днатися. коли навіть на Порадниці чубимось, коли кожен думає за себе..
svetlapanna• 25 ноября 2023
Ответ дляSonnig
Не читайте, я Вас и не заставляю. Я не его фанатка изначально, да и с его фанатов поубавилось людей.
А то, что он творит вместе с его командой, явно аплодисментов не заслуживает.
ВишніВишні• 25 ноября 2023
Ответ дляsvetlapanna
це точно, у мене теж тут місцева алкашня як тинялася так і тиняється
а нормальних чоловіків відривають від роботи, від сімей і в окопи
у мене сусід, 39 років, такий класний чоловік, на початку війни дитина народилася, а його забрали, поки у відносно безпечному місці....
Пляма на Сонці• 25 ноября 2023
Ответ дляМария-a546
Ага, вашу. Робіть висновок. Бубочку ображати не можна і його прихвоснів , а те що в кожній другій темі Діви поливають один одного брудом, то норм і теми майже ніколи не закривають.
Так, я звернула увагу. Бубочку ображати не можна. Але мені на це чхати.
Вони вкрали майбутнє в моїх дітей… тварі :(
Мария-a546• 25 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
Погоджуюсь , мовчати не можна. Вони вкрали в нас майбутнє!
ВишніВишні• 25 ноября 2023
Ответ дляsvetlapanna
розумію, але краще погано починати, ніж нічого не робити
хоча з власного досвіду, у мене на вулиці біля сотні людей різного віку..... це так тяжко.... пасивні зомбі..... як заївші пластинки ’таке життя’ і заховалися у хатку..... аби тільки нічого не робити....
знаєте, скільки мені тут доводиться тормошити - аварійне дерево зрізати, сміття прибрати, заяву підписати...... відгук майже нульовий, всім треба і нуль активності
але я все одно готова й далі тормошити, бо це наше життя, що може бути цінніше за наше життя
Ответ дляGaleTTa
Вы как моя свекровь. После каждого прилёта в городе звонит и 5 минут в трубку я слушаю ’Господи спаси и сохрани нас грешных’. И не знаю как сказать что номером ошиблась
Блин, скажите, что вы атеистка и что эти бабские недалёкие сказки про бога, грешных и подобную чушь вам некогда слушать
Ответ дляantoninalav
Я ще декілька місяця три тому дивилась якось на все по-іншому. А зараз? В країні ніяких змін, абсолютно. Корупція, люди збідніли в декілька раз, кацапи навіки поряд, а ще скільки з ватною головою серед українців. Те чудо( президент) з командою…. Не хочу просто писати…
Не знаю. Думки в голос
Действительно, что чудо))) верное слово
Ответ дляjulia_kid
Что вы хотите услышать ? Осенью всегда настроение паршивое , я раньше ведьм, гадалок слушала - верила , сейчас и они ничего толком не обещают . Приняла то что жить нужно сейчас . Скоро Новый год , потом весна , весной всегда легче , а потом теплое лето ♥️
А потом снова Новый год))
Ответ дляantoninalav
Не знаю. Думки в голос
Я наоборот вижу,что финансово у людей лучше.У нас цены поднялись,много стройки.Авто поярче,технику гребут.Но мы 700км от фронта и 300 от белорашки или 350
Ответ дляВишніВишні
як підійняти хвилю?
Как это мы затопчем гниду в кремле?Ракетами только
Ответ дляantoninalav
Не знаю. Думки в голос
А ще скільки українців в каструлях...
Valentina shop2020• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Кто у ваших детей украл майбутне?
Тот кто правит нашей страной, банда...