Меряю линейкой• 25 ноября 2023

Дівчата, хто працює в IT - порадьте...

Дівчата, хто добре розуміється на напрямках та сам пройшов шлях від навчання до нормального заробітку в цій сфері - яку професію обрати?

Хочу вивчити щось перспективне, маю кошти щоб купити навчання та час, щоб вчитись. З "вчитись" проблем немає, мені майже все легко дається, крім складної якоїсь алгебри з формулами)) Можу щодня приділяти від 3-4 годин на це, ноутбук хороший є.
Думала про web-дизайн, трохи знаю Figma, варто?
Чи щось більш цікаве та перспективне для дівчини?
Дякую, хто напише))
тогдалия• 25 ноября 2023
Перспектива вивчитись на манікюршицу

автор Меряю линейкой • 25 ноября 2023
Ответ длятогдалия
Перспектива вивчитись на манікюршицу
Дуже смішно
Голова колгоспу• 25 ноября 2023
Так сфера айти сейчас все хором говорят, что знатно просела
Да_Я_ТакаЯ_• 25 ноября 2023
Питон учите.
Княгиня пітьми• 25 ноября 2023
English
И очень нужны знакомые в этой сфере
Покупать курсы нет смысла
БлинчикБезСметанки• 25 ноября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Дуже смішно
Что ж смешного-то? Вы, серьёзно, верите как после курсов ворветесь на рынок айти спецов и всех порвёте? Никогда не думали, почему те, кто продает курсы, еще не СЕО Гугл или Амазон?
автор Меряю линейкой • 25 ноября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Скажіть це айтішникам, які купують нові бмв з салону))

автор Меряю линейкой • 25 ноября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
English
И очень нужны знакомые в этой сфере
Покупать курсы нет смысла
Англійська середня, вчу її.
А де вчити якщо не на курсах? Знайомих немає...
автор Меряю линейкой • 25 ноября 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Удалено администрацией...
Смайликівна• 25 ноября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Англійська середня, вчу її.
У хороших репетиторов
автор Меряю линейкой • 25 ноября 2023
Ответ дляСмайликівна
У хороших репетиторов
Удалено администрацией...
Смайликівна• 25 ноября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Удалено администрацией...
Я про английский язык вам ответила
С такой манерой общения вам лучше притормозить с обучением
ПультОт_БМВ• 25 ноября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
В них вже питали, що вчити треба?)
КвартираЧья• 25 ноября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Так это те , кто до универа все знал. А не вы с курсами
Анчо Ус• 25 ноября 2023
Вам правильно говорят, что за 3 часа в день разве что на маникюршу...
И английский никакой, и формулы вам не заходят. Программирование это гораздо сложнее, чем какие-то там формулы
Срочнокпсихологу• 25 ноября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Удалено администрацией...
без инглиша никак
Кіна не буде• 25 ноября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Не сфера просела, а лжеайтишники. С нормальными и правильно обученными все ок. И в Украине почти невозможно начать.
Расскажу где и как берут. Тех вуз Европы, ранее физмат, англ с1, на 1 курсе высшая математика и самые сложные языки, с переходом к простым оптимизированным. Вылетания жёсткие с 1 курса. Вот после этого со 2 , кто это все прошел, забирают на работу, выбор приличный, сами ярмарки вакансий выезжают на факультет, плюс постоянно работает отдел труда. Проекты засчитывают как зачёты, курсовые и тд. Расписание уже составляешь сам и пару будних дней свободны для работы
PORKA• 25 ноября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Так профи и гуру. Вя на такого тянете?
Голова колгоспу• 25 ноября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Вы такая смешная, продолжайте и дальше жить в мире розовых пони.
А вы вообще количество вакансий смотрели, требования, общались на форумах с айтишниками? Или вам в голову стукнуло идея и вы сразу прибежали сюда?

жінка незаміжня• 25 ноября 2023
IT specialist добре заробляють які на це все в універі вчилися. Друг працює розробником застосунків для iPhone (це окреме направлення), але він вчився у КПІ, у нього вільна англійська. Подруга (його дружина) працювала в SAP (типу нашої 1С), у неї вільна англійська і вона також вчилася в університеті.
BMW з салонів купують не ті хто тільки вирішив закінчити курси, а ті хто вже працює в цій галузі років 5-7-9, а то далеко не всі. Бо є IT хто заробляє 1000$ і спеціалісти вони хороші, але є але.
Не варто розраховувати, що після Go IT Ви будете на розхват, таких як Ви кожен місяць випускають сотнями. І не забувайте, що ринок просів. Перед тим як йти в якусь сферу, почитайте їх форуми та сайти, що пишуть вони про свою сферу діяльності, моніторинг ринок. Чи візьмуть Вас на seniors після курсів? Звісно, що ні, а вакансій Junior майже немає.
Успіху Вам.
Голова колгоспу• 25 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
Ну я же говорю, что автор в пролёте. Понятно, что для гениев айти работа будет, но явно это не для автора
Сусановна• 25 ноября 2023
Зараз попит на дата аналітиків , дата інженерів. Джава завжди є купа вакансій. Пайтон ще можна.
Тільки не тестувальники
Маруська Му• 25 ноября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Питон учите.
А его знание что даёт?
Маруська Му• 25 ноября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Англійська середня, вчу її.
Если знакомых нет, то и перспективы устроиться на первую работу у вас нет
автор Меряю линейкой • 25 ноября 2023
Ответ дляМаруська Му
Если сидеть на попе ровно, то конечно же.
Перспектива есть всегда, и без знакомых тоже.
автор Меряю линейкой • 25 ноября 2023
Ответ дляСусановна
Тільки не тестувальники
Дякую за відповідь по темі
Маруська Му• 25 ноября 2023
Ответ дляМеряю линейкой
После курсов и без знакомых у вас ноль перспектив
автор Меряю линейкой • 25 ноября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Так-так, в прольоті, саме просила тут вас оцінити, в прольоті я чи ні))
Автопортрет нурофена• 25 ноября 2023
Те, що вас дійсно цікавить. Якщо через силу, ви будете програвати голодним студентам
Дуб береза• 25 ноября 2023
Сейчас очень много бесплатных курсов, вы хоть 1 прошли?
Например на того же UX, или фронт енд. Или бекенд.
Если нет, и все ваши исследлвания айти области - это вот это вот тут, то можете не начинать