Слобожаночка• 25 ноября 2023

Чи можна підʼєднатись до туалету через несучу стіну?

Той туалет що на малюнку - сусіда, іншого власника

Щоб зробити мені туалет треба тягнути трубу 15 метрів
Але ось в сусіда (було б ідеально)
Але я не знаю чи так можна..
БезникаЯ• 25 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Добре
З несущою я зрозуміла
А який варіант тоді?
я відповіла вам вже - шукайте іншу квартиру.
максимум - замість умивальника поставити унітаз з умивальником над бачком - поруч з першим унітазом, і вивести в ту ж трубу каналізації.
а де буде душ чи ванна?

БезникаЯ• 25 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Автор , не слушайте советчиц , это все можно делать , только с умом
каналізацію від туалету 15 метрів через всю квартиру під підлогою - ви уявляєте нахил? На скільки підлогу треба буде підняти?
капець,
Свезло так свезло• 25 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Не поняла
Тобто я не можу зробити туалет ще один, навіть якщо буду тягнути із свого одного туалету трубу?
Так, якщо це не мокра зона.
А якщо будете 15 метрів тягнути трубу, то у Вас туалет як трон має бути піднятий, бо труба має мати нахил.
Мокру зону можна розширювати за рахунок нежилої площі (коридору, кладовки), але переносили, або створювпти не можна.
В нісучий стіні ви також отвір під злив не зробите не зачепивши арматуру, тобто також ні.
Можете там поставити біотуалет, якщо так хочеться
автор Слобожаночка • 25 ноября 2023
Якась безвихідь виходить
автор Слобожаночка • 25 ноября 2023
Дівчата ви всі не праві

В квартирах, расположенных на первом этаже и над нежилыми помещениями – мокрые зоны можно расширять и переносить куда угодно.
автор Слобожаночка • 25 ноября 2023
В мене 1 поверх
А на першому поверсі ось такі чупакабри
На 100 м 1 туалет.. так в них по плану
Кидстаффовка• 25 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Якась безвихідь виходить
Ніякої безвиході. Якщо сусід не проти - робіть через нього. Який це поверх ? Скільки над вами?
Мені цікаво, хід думок - можна впасти. Ніхто не замислювався як утворилися магазини на ПЕРШИХ поверхах? Уявіть, вони прорубали несучу стіну і часто не одну ….і часто навіть не укріплюють. А тут дирка невелика
Свезло так свезло• 25 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Мені просто треба 2 туалета
А ось такий варіант- мій туалет один
Якщо я проведу трубу в інший куток? І зроблю там туалет
Якзо зога біля умивпльника по документам коридор, то можете збільшити за рахунок коридору і зроьити там ванну з туалетом, а поруч халишити просто туалет.
У мене була схожа ситуація, квартира ідеал, але тільки один сумісний санвузол. 2 ківнати і кухня-вітальня 25 метрів. По правилам нічого не можна було пртдумати. Тому взяла трикімнатну з дуже схожим плануванням. Вона на 13 квадратів більша була, 2 канні кімнати окремо. А кухню об´єднала з вітальнею вийшло більше 30 метрів.
автор Слобожаночка • 25 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
1 поверх
Під мною - паркінг

Кидстаффовка• 25 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
1 поверх
Під мною - паркінг
Супер . Якщо сусід не проти то до нього приєднайтеся
автор Слобожаночка • 25 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Так там же несуща стіна та ви кажете не можна
Свезло так свезло• 25 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Дівчата ви всі не праві

Так так би й написали, що у Вас перший поверх))
Але від того несущу стінку чіпати не можна все одно. І хай сантехнік порахує на якій висоті має стояти унітаз, щоб нахилу вистачало на злив через 15 метрів
Кидстаффовка• 25 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Я не кажущл не можна. Я , здається єдина в цій темі , хто каже що можна , можна і ще раз можна
english book• 25 ноября 2023
Автор, погугліть, або хоч почитайте тут
https://house.24tv.ua/ru/pereplanirovka-kvartiry-k...
Сусідка в старому будинку робила перепланування на 1 поверсі. За дозволи, проект і таке інше заплатила близько 3.5тис$
english book• 25 ноября 2023
Але перенести мокру зону їй не дозволили. Газову трубу так.
Зажуженная Жужжа• 25 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Тобто через несущу стіну я не маю права нічого проводити?
Ви приколюєтесь? Самовільно ви немаєте ніякого права чипати несучі стіни
Наивная Хо• 25 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Якась безвихідь виходить
Покажіть повністю планування
english book• 25 ноября 2023
Спочатку вам треба отримати згоду сусіда, а вже потім рухатися далі. Я б не погодилася наприклад.
Настасья Пицун• 25 ноября 2023
Автор, даже не смешно.
Мы жили в 9-этажке где пожарные выходы шли через балконы соседей в соседние подъезды. Я из своей квартиры могла зайти в 3 другие через балконы.
Большинство людей уже в 90-е поставило возле этих выходов шкафы, некоторые вообще заколотили эти выходы намертво чтобы иметь гарантию что чужие люди не будут по квартирам лазить.
Мне тоже чужие люди в моей квартире не нужны.
У всех бывает что положили куда-то вещь, а потом забыли куда. Ваш сосед не разрешит вам заходить в его квартиру в его отсутствие, он хочет быть в безопасности. А если бы даже и разрешил, то рано или поздно когда бы у него что-то потерялось, обвинил бы вас.
А как коммуналку оплачивать за туалет с соседом, как убирать по очереди? А комфортно вашему соседу будет, если у него в туалете будут с**ть чужие люди с неизвестно какими болячками?
Нет, ваш сосед никогда на это не пойдет.

Прибираю щодня• 25 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Мені просто треба 2 туалета
А ось такий варіант- мій туалет один
горщик купіть)
буреЛОМКА• 25 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Мы пророубили несущую, взамен укрепили супер огромную рельсу. Узаконивали по факту, когда уже сделали . Так же и туалет , прачечную
Узаконивали...
Это обязательно?
Не будь КакСвета• 25 ноября 2023
Ответ дляenglish book
Поскольку на этот вопрос автор не отвечает, очевидно сосед совершенно не в курсе этих грандиозных планов
Прибираю щодня• 25 ноября 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Автор, даже не смешно.
ви щось не дочитали. автор не збирається в туалет до сусіда ходити. а трубу каналізаційну від себе до нього через несучу стіну хоче кинути)
буреЛОМКА• 25 ноября 2023
Ответ дляБезникаЯ
а де буде душ чи ванна?
В реалі - труби інші...
буреЛОМКА• 25 ноября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Так, якщо це не мокра зона.
Бачила таке (або схоже) - трон...
В кварирі давнього будинку - бо там, не знаю, він не був запланований...(
автор Слобожаночка • 25 ноября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Не в курсі
Я вирішила його не питати бо не відомо чи закон дозволяє
english book• 25 ноября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Узаконивали...
Это обязательно?
Знаю три случая, когда самостоятельные действия привели к денежным затратам.
Первый-вынос балкона на 9м этаже, на 1.5 м. Человек не может продать эту квартиру много лет. Смирился. Её даже в прессе показывали. Делал сам, без разрешения.
Второй случай-обьединили в однушке кухню с комнатой. В квартире газ, и такое объединение запрещено. Перекрыть газ и вынести трубу за пределы квартиры не разрешили. В итоге человек снова выстроил стену, чтобы иметь возможность продать квартиру. Прикол в том, что он такую переделанную купил. Попал на проблему.
Третий случай в салоне на В. Васильківський. При ремонте, нарушили целостность несущей стены. Пошли трещины в двух квартирах сверху. Приехала комиссия, штрафы, остановка, ремонт в тех квартирах за счёт предпринимателя, восстановление несущих конструкций под надзором, плата за проект и надзор.
буреЛОМКА• 25 ноября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Это авантюра, похожая на ограбление музея...
автор Слобожаночка • 25 ноября 2023
Дівчат
А до кого йти? Це новобудова, здана в експлуатацію
Документи зареєстровані в нотаріуса
автор Слобожаночка • 25 ноября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Не в курсі)