Isidda• 25 ноября 2023

Свіжа стаття в Фобс. Будуть скоро переговори.

https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/noviy-stariy-m... коротко-кордони 91 року нам не світять.найкраще для нас кордони 23 лютого 22 року.росія не витягуює цю війну.там повно проблем.байдену потрібно вирішити з нами до виборів.у путіна паніка,щоб ми не бомбили крим.донбас окупований-там одні сєпари.за 10 років мізки промиті.пролється багато крові з тими абізянами.Сі посадить за стіл переговорів путіна,а захід і америка нас.https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/noviy-stariy-m...
Манула• 25 ноября 2023
Ответ дляok1904
Вони там вже місяць не дуже гарні. І це не фейк. Більш конкретно можете написати, що саме вважає Ваш інформатор на дуже гарними новинами?
Вище вже написали, кацапи зайняли промку
pamidoroff• 25 ноября 2023
Ответ дляLena-0282
Зараз багато пишуть про перемовини, щоб не до останнього українця, але на початку війни читала що всі писали битися, воювати і тд. От не можу знайти теми нажаль за березень. Як так сталось, що передумали люди?
многие хотели воевать ’чужими руками’. когда стало понятно, что воевать могут все, воевать сразу перехотелось.
nenatasha• 25 ноября 2023
Ответ дляСоната любви
берлинская виновная в трагедии Чернигова.
а работает берлинская на соросят.
А ви на кого?
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ для4мама
Ну типу зобов´язані згідно того сраного меморандуму. Усі піздаболи. Усі. І кравчук тварюка нехай там перевернеться.
Підписав меморандум Кучма
ok1904• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
При чем тут люди передумали.дадут оружие ракеты и все ок.но..фобс пишет шо путину лицо надо сохранить.и пока развал такой как есть.
Як сьогодні читала Джонса. Він впевнений, що як буде авіація, це буде плюс і перевага. Далекобійні затримують політики Штатів, військові готові надати
РыжаяЛиса• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
у вас нема грошей?
Вас читать противно, честно
Соната любви• 25 ноября 2023
Ответ дляnenatasha
А ви на кого?
ни на кого.
я сама по себе и за деньги не продаюсь
автор Isidda • 25 ноября 2023
Ответ дляnenatasha
Ну все, якщо провладний бот написав про те, що час домовлятися, значить правда в лютому кінець.
Але й воювати вже нема за що - влада все гребе не вдавиться, а люди мріють тільки про відкриття кордонів і звалити сім´ями. Єдності вистачило на на півроку, зараз читаєш порадницю і просто кров з очей.
автор така провладний бот як ви космонавт.автор дала посилання на статтю фобса.там не написано що в лютому кінець.і де це люди мріють звалити якщо недвижка дорожчає на очах.люди будуються.відкривають бізнес?люди вдома хотять бути.на своїй землі.
Valentina shop2020• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
вот как ответят за илловайский котел.как ответят за уголь ,который с 14 года покупали у врага за копейки а нам втюхивали в три дорога.вот тогда и до шашлыка дойдем
Да моей маме Порошенко пыль продавал и говорил это уголь, за 18 тыс тонна, Херсонская область,привозил с Америки
olgabaluta• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
а маня шо для вас авторитет?а почему вы считаете поражением мнение автора статьи фобс?вон матрьошкам такой развал не нравится-границы 23 февраля
Я руководствуюсь исключительно собственным мнением!
nenatasha• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Люди на порадниці мріють звалить, а не роблять це, бо чоловіків не випускають. Чи ми різну порадницю читаємо?
ok1904• 25 ноября 2023
Ответ дляМанула
Це вже не свіжа інфа на вчора
totana• 25 ноября 2023
Ответ дляLena-0282
Потому что все видят, что воевать нечем, США вообще оградились, Израиль им интереснее. Путьке удалось заварухой в Израиле ухудшить всё украинцам и улучшить себе.
И уже очень много полягло людей. Чем меньше у нас нужного оружия, тем больше гибнет и будет гибнуть людей. А у рашистов конца и края нет ни оружию, ни желающим заработать на убийстве украинцев. Плюс ДНР-цев куча у них в ресурсе. И плюс россияне на россии живут припеваючи, как ни в чем не бывало, и ничего им не делается, как и люди во всех странах. Одни мы крайние.
Ну и плюс это ненормальное отношение к мужчинам, как к животным, которых отправляют на бойню против воли.
Но главное - это то, что не дают нам оружие для победы и все, то есть шансов у нас тогда победить и нет. А россияне при этом окопались уже конкретно везде.
Зачем тогда мучиться дальше и уничтожать еще больше мужчин? Лишь бы время потянуть в надежде на чудо? Чудеса может и бывают, но цена ожидания этого чуда без всяких гарантий слишком высока.
natlem• 25 ноября 2023
Ответ дляSangela
Тому що війни з таким ворогом не виграються однією країною. І якщо на початку цього всього нам обіцяли таку підтримку, щоб ми перемогли, то нехай її і виконують. Тоді б і не було питань , навіщо загинули люди. Це звістно ніяк не знімає відповідальності з НАШОЇ влади (не моєї), я б взагалі за таке розстрілювала.
Насамперед Україна має докладати зусиль. А нам все хтось винен, тільки не ми.
Seehund• 25 ноября 2023
Ответ дляnenatasha
Ну от, вони пруть далі, і невже їх зупинять якісь перемовини. Не вірю в це
Переговоры, если конечно будут, пройдут на очень не выгодных для Украины условиях. И это не гарантия, что через несколько лет опять война не возобновится. И что будет с людьми на территориях, которые в окупации? Как Украина будет долги отдавать? Что будет вообще с экономикой, когда после войны закончатся вливания денег?
Mariya Prokhorova• 25 ноября 2023
Ответ дляМанула
Та вже 5 днів про це пишуть ( про промзону)
автор Isidda • 25 ноября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Вас читать противно, честно
не читайте.я ж не блогерша.сусідня тема про мінєт ондо є.я ж не блокую вас.але і не запрошую до співбесіди.і не ображаю
автор Isidda • 25 ноября 2023
Ответ дляСоната любви
ни на кого.
я сама по себе и за деньги не продаюсь
замєтно
чаревна• 25 ноября 2023
Ответ дляМанула
Бажаю доброго))
По Авдіївці:
Зі сторони промки у підорів є локальні успіхи, але під тиском наших фвп та арти зазнають великих втрат, не знаю взагалі збираються вони евакуйовувати трупи чи ні, можливість є, але всі «відпочивають».

Зі сторони Степового намагалися увірватися кількістю 15-20 одиниць техніки, щоб перекрити дорогу в місто, 90% було знищено, 10% потікали.
Піхота яка залишалася живою одразу окопувалась під технікою, деревами, ховалися по кущам де їх теж нещадно знищували скидами та фпв.

Загально обстановка складна, їхня задача: взяти місто до нового року, наша задача: знищити якомога більше, щоб не йшли далі.

Думаю як тільки підори візьмуть оперативну паузу, будем їбашити на випередження, план роботи командування так чи інакше приготувало на будь-який сценарій.
olgabaluta• 25 ноября 2023
Ответ дляcactus_
И до шашлыка дойдем? Это Вы на нашего президента намекаете? Страшные вещи говорите :)
Ее взломали, наверное !
Seehund• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Я тоже хочу быть дома, но вы вместе с Форбс не дрогнувшей рукой отдаете мой дом рашке.
Mariya Prokhorova• 25 ноября 2023
Ответ дляSeehund
Форбс не надійне джерело , як і авторка )))
чаревна• 25 ноября 2023
Ответ дляМанула
Вот ещё из последнего
.
Промку не всю підори забрали, але більшість за ними… нажаль.
Ще дохнуть і здохне багато сотень, щоб виправдати ті новини, які вже зафорсились.
nenatasha• 25 ноября 2023
Ответ дляSeehund
Все дуже печально на жаль - по всім вашим пунктам. Але виходу нема. Або перебить залишки чоловіків і все одно програти, або програти зараз.
Принаймні, Україна спробувала боротись.
Шкода, що весь світ влаштовує диктатор хуйло.
Seehund• 25 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Естественно, но сама тенденция, поражение выдавать за победу.))
totana• 25 ноября 2023
Ответ дляSeehund
Так что, еще половина страны должна полечь ради призрачной надежды отбить ваш дом у рашки? Было бы чем, тогда другой вопрос.
lisulya• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
ракеты полетят на людей.автор статьи пишет-путин боится бомбежки крыма.там паника у людей
А, и да, основное что уйло хотел - это Крым. И сухопутный коридор на Крым (а то мы ж знаем, мосты ненадёжная штука).
И он его получит. Так что победа у нас такая себе. И все это понимают.
Но что нам остаётся делать?
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляЕленнн
З фронту пишуть ще по одній публікації.---

’..стаття .. в Bild: ’Байден і Шольц хочуть підштовхнути Зеленського до переговорів з рф..’.

У ній йдеться, що союзники хочуть всадити Зеленського за стіл переговорів, але не кажучи про це прямо і не тиснучи на нього. Важелем тиску тут має виступити зменшення воєнної допомоги.
Не знаю на кого розрахована ця стаття...
Є факти: Німеччина подвоїла допомогу Україні в 2024 році, це легко шукається в Google. Далі - зменшення допомоги США має під собою легке пояснення міжбюджетним періодом фінансування державного бюджету США. Ризики таких речей є кожні два роки і це явище має назву шаттаун. Поки парламентарі дискутують на тему дворічних витрат США на фоні загострення передвиборчої боротьби, страждають не лише Україна, інші країни, яким здійснюється допомога, але й самі США. Не прийняття допомоги Україні - тимчасове явище. Але ним вже грають політичні сили всередині нашої країни, накручуючи негативні настрої українців до союзників і схиляючи їх до тези ’потрібно домовлятися’.
’Домовлятися’ ще як мінімум рано. Ми ще не отримали сучасної авіації, далекобійних ракет, а самі ми роки не спромоглися збільшити виробництво зброї, боєприпасів, безпілотників. В сьогоднішній ситуації перемовини з ворогом буде відбуватися з позиції слабкості. Тому такого не можна допустити. У нас ще є рік, щоб переламати ситуацію на фронті на свою користь.
На мою думку, жодних перемовин не повинно відбуватися до кількох подій: ураження Кримського мосту таким чином, щоб перебити ворогу постачання ним та розрізання сухопутного коридору до Криму, взяття під контроль постачання води та електроенергії в Крим. Навіть без звільнення Донбасу - це серйозні аргументи тиску на ворога на наших умовах. Для цього нам і потрібна сучасна авіація та далекобійні ракети, сучасні дрони у великій кількості. Про це і говорив Залужний у своїй статті в The Economist. Потрібна технологічна зброя і я вважав, що США та союзники вже працюють над наданням нам такої зброї.
Ось чому з´являються такі статті..’
nenatasha• 25 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Но что нам остаётся делать?
Ага, звісно, хотів крим і попер ще півукраїни завойовувати.
Seehund• 25 ноября 2023
Ответ дляtotana
Можете мне свой отдать и не класть полстраны.))