Isidda• 25 ноября 2023

Свіжа стаття в Фобс. Будуть скоро переговори.

https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/noviy-stariy-m... коротко-кордони 91 року нам не світять.найкраще для нас кордони 23 лютого 22 року.росія не витягуює цю війну.там повно проблем.байдену потрібно вирішити з нами до виборів.у путіна паніка,щоб ми не бомбили крим.донбас окупований-там одні сєпари.за 10 років мізки промиті.пролється багато крові з тими абізянами.Сі посадить за стіл переговорів путіна,а захід і америка нас.https://forbes.ua/ru/war-in-ukraine/noviy-stariy-m...
Sangela• 25 ноября 2023
Ответ дляnatlem
А чому партнери взагалі мають на щось сподіватися? Чому хтось нам винен?
Сформулюйте питання не до партнерів, а до своєї влади: де наша зброя? Чому в країні де іде війна, знову закатують гроші в нікому не потрібний асфальт? Чому розкрадається гуманітарка у військовий час? Чому на офіс президента і далі йдуть мільйони на утримання замість закупівлі зброї?
Від вас насправді залежить багато. Ви голосуєте і приводите ту владу, яка згортає виробництво зброї, не закуповує її, зате розкрадає кошти - хоч хтось сів за корупцію під час війни? І якщо вас те влаштовує, то очевидно, західних партнерів ні.
Тому що війни з таким ворогом не виграються однією країною. І якщо на початку цього всього нам обіцяли таку підтримку, щоб ми перемогли, то нехай її і виконують. Тоді б і не було питань , навіщо загинули люди. Це звістно ніяк не знімає відповідальності з НАШОЇ влади (не моєї), я б взагалі за таке розстрілювала.
Seehund• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
вже будують.тендери від вас 125км місто.на північ.також сертифікати на житло дадуть.ціни у вашому місті вже бачили які?жк і по обїзній бачили комерцію побудували?ті ділянки ,що над трасою майже всі викуплені.а під забудову за останній рік в 3 рази ціни піднялись.район де кораблік стоїть .а там де кладовище велике старе жк як гриби .ви зрозуміли про що я.общаги нещасні на 50 відсотків піднялись.оренда в 3 рази.гроші нам дадуть 50 країн багатих.це все єрунда.загиблих не повернути-ото горе...
Так же как оружие?
totana• 25 ноября 2023
Ответ дляБізешка
А Зе не боїться невдоволення свого народу? В нас достатня мобілізація?
Удалено администрацией...
natlem• 25 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Ви міжнародний юрист?
Чи про що ви пишете?
Якщо маєте сумнів - скористайтеся пошуком.
Valentina shop2020• 25 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
Закінчилась чим?
Не приставайте с глупыми вопросами,чем?..кем
Тем что бы вы спокойно лежали на диване и писали на советчице
автор Isidda • 25 ноября 2023
Ответ дляEllillд
Тут двуякое чувство
Переговоры будут. Они всегда были при войнах. Этого не избежать никому и никогда. Любая война истощает народ. А кто то очень хорошо на этом зарабатывает. И им выгодно долго и печально.
Но кто ответит за шашлыки, ошибки, сдачу своего народа, предательство? За убитых людей, за разбитые семьи, за нашу убитую жизнь? Не надо кивать на одного пуйла. Там к стенке должны стать со всех сторон. И спится ж им спокойно ..
вот как ответят за илловайский котел.как ответят за уголь ,который с 14 года покупали у врага за копейки а нам втюхивали в три дорога.вот тогда и до шашлыка дойдем
звездная галактика• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
начинайте учить палестинский язык или сирийский.скоро там на форумах работенки вам прибавится
давно в Палестине свой язык? или в Сирии? я что то пропустила
Соната любви• 25 ноября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Еще один Джонсонюк приедет, скажет воевать, и будут воевать. ОТ НАС увы ничего не зависит.
ну так люди радовались джонсу и кричали ура.
и опять мы возвращаемся , что все зависит от общества

я когда еще в прошлом году написала, что весной были переговоры и есть подписанный документ.

на меня наехали, обозвали и нажаловались.

потому что в то время об этом пресса не писала, и мне негде было взять ссылку чтобы доказать, что я не вру...

если люди не хотят думать, анализировать и так далее, таким людям ничем не поможешь.
они пока лбом об стену не ударятся, не поверят, что перед носом находится стена.
Sangela• 25 ноября 2023
Ответ дляnatlem
І взагалі я писала , що в нас виходу немає, а ви мені про владу. Я про владу вам ДУЖЕ багато можу написати, але ситуація вже така, як є.
Coffee is Love• 25 ноября 2023
Ответ дляnatlem
У нас немає навіть стану війни!!! Офіційно з боку України у нас не війна, а військовий стан. Які репарації?
Де ви знайшли взагалі зв´язок між станом війни і репараціями?
Lena-0282• 25 ноября 2023
Зараз багато пишуть про перемовини, щоб не до останнього українця, але на початку війни читала що всі писали битися, воювати і тд. От не можу знайти теми нажаль за березень. Як так сталось, що передумали люди?
автор Isidda • 25 ноября 2023
Ответ дляMargonails
У вас манера писать как у Берлинской, волхвы....вот прочла этот комментарий, и реально ее след есть...странно
а мені странно як це 5 теро дітей родити від різних чоловіків.у кожного свої странності
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляlisulya
Энергодар может и отдадут. Я думаю надавят на рашку и отдадут. Марик нет.
И ещё непонятно, что там по Херсону, уж очень уйло его хотел
Когда-то читала статью о том,что украинское наступление на восток в 2014м остановили Меркель и Саркози.Потому что,если б украинская власть вернулась бы в Донецк,то весь мир узнал бы про ’ изоляцию’: убийства,пытки,грабеж армии рф...а как после это с ними Северные Потоки строить и на европейских самитах руку пожимать?
Таже ситуация и с Мариуполем.Если там будет украинская власть,то весь мир увидит неопровержимие доказательства самых жестоких преступлений против человечества армии рф.Они не отдадут эту ’улику’ добровольно никогда.
cactus_• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
И до шашлыка дойдем? Это Вы на нашего президента намекаете? Страшные вещи говорите :)
Ellillд• 25 ноября 2023
Ответ дляnatlem
Тут такого не можна писать) ваш коментар видалять, а вас добрі порадниці назвуть матрьошкою і лінчують.
Населення підводять до думки, що ніхто нікому нічого не винен. Населення поки не розуміє з чим стикнеться після ’домовленостей’.
Ну и как мне с этим жить потом?)
Многие меня тут знают. Я не продаюсь и не меняюсь. Я за честность, правду и порядочность.
Не может никто не быть виноват.
Я неоднократно говорила- шашлыки не прощу. И судьбу они же решают каждого. Кого казнить, а кого миловать. И это не про закон, а про угодность.
На соломенке дама с закрытыми глазами и веса. Фемида. Юстиция, кажись. Так вот правда не имеет глаз. Она имеет веса и судит только по весу на чашах. Так и должно работать сейчас наше сознание.
Но мало кто хочет сейчас начать этот суд. Потому что разум говорит одно, а эмоции другое
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ для4мама
Я згідна за умови відновлення ядерного статусу України.
Бо все інше - гріш ціна тим гарантіям.
Так,питання не в кордонах,а в гарантіях,які нам дадуть після перемир´я.Інакше всі кордони ненадовго( В 2014-2022 ми вже в цьому переконалися.
nenatasha• 25 ноября 2023
Ну все, якщо провладний бот написав про те, що час домовлятися, значить правда в лютому кінець.
Але й воювати вже нема за що - влада все гребе не вдавиться, а люди мріють тільки про відкриття кордонів і звалити сім´ями. Єдності вистачило на на півроку, зараз читаєш порадницю і просто кров з очей.
автор Isidda • 25 ноября 2023
Ответ для звездная галактика
вам с подружкой уже его учить надо
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляLizavel
У нас даже заводе нет по производству оружия дальнего поражения, а Вы говорите ядерка....
В нас багато чого вже є
ok1904• 25 ноября 2023
Ответ дляtotana
Удалено администрацией...
Давайте завтра почнемо перешкоджати. Я Вас підтримаю, що мені робити. Починаємо
Манула• 25 ноября 2023
В Авдіївці не дуже гарні новини сьогодні, дай Боже що фейк
Соната любви• 25 ноября 2023
Ответ дляMargonails
берлинская виновная в трагедии Чернигова.
а работает берлинская на соросят.
автор Isidda • 25 ноября 2023
Ответ дляLena-0282
При чем тут люди передумали.дадут оружие ракеты и все ок.но..фобс пишет шо путину лицо надо сохранить.и пока развал такой как есть.
nenatasha• 25 ноября 2023
Ответ дляМанула
Ну от, вони пруть далі, і невже їх зупинять якісь перемовини. Не вірю в це
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Ну как же. Защита населения Донбасса. Сейчас-то дончане спасибо ему говорят, наверное. Защитил так защитил.
Особливо з Мар´їнки,Бахмута,Волновахи,Авдіївки...
pamidoroff• 25 ноября 2023
Ответ дляМанула
не фейк. оставили промзону.
звездная галактика• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
вам с подружкой уже его учить надо
так какой? палестинский или сирийский? вы там определитесь
ok1904• 25 ноября 2023
Ответ дляМанула
Вони там вже місяць не дуже гарні. І це не фейк. Більш конкретно можете написати, що саме вважає Ваш інформатор на дуже гарними новинами?
Mariya Prokhorova• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
А форбс , що надійне джерело ?
Lena-0282• 25 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Так що, люди відверто вірили на початку що нам все дадуть і допоможуть?