когдадеЦкие• 26 ноября 2023

Дівчата чи можна в ателье пришити резинку на звичайну простинь?

Забула що?• 26 ноября 2023
Її перешити потрібно
PmB• 26 ноября 2023
Можна.
Проработник• 26 ноября 2023
Якщо ваша простить достатньо велика під захват з резинкою. Або дошивати.
неДоПриличий• 26 ноября 2023
Я у своєї знайомої швеї питала. Сказала можна. Можна по 4 сторонам, а можна повністю...
автор когдадеЦкие • 26 ноября 2023
Ну перешити щоб була з резинкою
АсобеннАя• 26 ноября 2023
Так, часто так робимо
автор когдадеЦкие • 26 ноября 2023
Ответ дляАсобеннАя
Так, часто так робимо
А скільки коштує ця робота
АсобеннАя• 26 ноября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
А скільки коштує ця робота
200-220 грн. у нас было. Но не везде берутся
автор когдадеЦкие • 26 ноября 2023
Ответ дляАсобеннАя
Дякую
графиняВишенка• 26 ноября 2023
Можна я сама їх пришиваю. Є лапка спец.для пришиву гумки. Або я роблю натяг. На всю простинь або по 4 кутам, то як Вам сподобається. Я по 4 кутам роблю. Прям з внутрішньої сторони зверху зігзагом.
hrystia• 26 ноября 2023
Можна. Мені так робили.
Natabond76• 26 ноября 2023
Якщо не самій це робити, то не вигідно. За ту ж саму ціну нову на резинці можна купити
автор когдадеЦкие • 26 ноября 2023
Ответ дляNatabond76
Мені подарували простинь гарну,але звичайну,вона так злазить жах,не знаю як її правильно заправити
КокошинЭль• 26 ноября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Розмір простирадла має бути достатнім, щоб можна було переробити на фіксацію з резинкою. Це розмір матраса+приблизно 25 см з кожної сторони за умови що тканина вже дала усадку після прання