Це правда що не дають примяряти взуття?
Це правда що немає зв‘язку ніякого з ними?
Бот іх закалєбав мене - оператора нема, по кругу робот ствить дурні питання і не зв‘язує з менелдером
Гжегож Бженчишчикевич• 26 ноября 2023
Замовляли взуття чоловіку,менеджер одразу зв´язався,уточнив деталі.
В результаті ще й обмінювали,бо прийшли сірого кольору,а треба було хакі.Колір при розмові не уточнили,вийшло,що чоловік випадково вибрав сам не той колір
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Мені взагалі жесть - вони вроді тільки Міст відправляють. Я попросиоа на НП, потім ще чіплялася до неі мол хто мені там заборонить поміряти, я не розумію як відбувається «контроль»
Вона писала по колу одне і теж - немає умов, то не можна міряти. Щось таке.
Я написала ок.
Замовлення вона перевела на НП
Прийшла смс що скоро щось по Міст мені прийде
А яке Міст? Чому міст. Я взашалі не знаю що це і де воно
Намагаюсь зв‘язатись - ніяк
Я написала ок.
Замовлення вона перевела на НП
Намагаюсь зв‘язатись - ніяк
Слобожаночка• 26 ноября 2023
Взуття міряла вдома. Про це навіть було написано в додатку міст, що можлива примірка перед отриманням. Замовляла не раз
хутряна володарка• 26 ноября 2023
Читала відгуки, що погана якість, багато підробки по ціні оригіналу.
Вони є у Києві, біля ЖК Чикаго.
Слобожаночка• 26 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Я написала ок.
Замовлення вона перевела на НП
Намагаюсь зв‘язатись - ніяк
Я написала ок.
Замовлення вона перевела на НП
Намагаюсь зв‘язатись - ніяк
Міст возить і на НП. Привозить міст, отримуєте на відділенні НП
Слобожаночка• 26 ноября 2023
Ответ дляхутряна володарка
Вони є у Києві, біля ЖК Чикаго.
Що саме є у Києві? Це сайт типу Ансвера)
хутряна володарка• 26 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
У них є магазин Модіво, у Києві.
Слобожаночка• 26 ноября 2023
Ответ дляхутряна володарка
У них є магазин Модіво, у Києві.
Це неофіційне щось із такою самою назвою
хутряна володарка• 26 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Можливо. Я не рішилася замовляти після відгуків про них.
Слобожаночка• 26 ноября 2023
Ответ дляхутряна володарка
Я замовляла багато речей Бенеттон - усе оригінал. Взуття Lacoste, Gant - жодних проблем і було трохи дешевше Ансвера (зрівнюю ціни, беру, де дешевше)
хутряна володарка• 26 ноября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Ок
На Модіво - оригінали. Якщо мова про взуття, то їхній дзеркальний сайт - Evzuttya (колишнє Еобувь). Замовляла багато разів. Якщо щось не підходило - легке повернення, без проблем повертали гроші. Повернення за абсолютно аналогічними умовами до закордонних магазинів , що працюють в Україні - Некст, Резервд, Хаус і т.п. Тобто зворотня відправка за рахунок покупця.
Примірка не прописана в умовах жодного магазину (принаймні, я з таким не зустрічалася) - це хіба кур´єр людяний попадеться і дозволить. А взагалі за умовами Ви маєте оглянути зовні товар на наявність браку чи раптом розмір помилково не той надіслали. А приміряти вже вдома, і, якщо не підійшло, то оформляти повернення
Ответ дляAuroraten
Ну от так. Все як Ви пишете
Но це ж ненормально - я ж не прикрасу беру, щоб іі роздивлятися. Взуття=примірка, все життя так наче вважається
Пупс• 26 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Я написала ок.
Замовлення вона перевела на НП
Намагаюсь зв‘язатись - ніяк
Я написала ок.
Замовлення вона перевела на НП
Намагаюсь зв‘язатись - ніяк
Недавно заказывала. При оформлении заказа указала получение на НП. Примерять возможности нет, не предусмотрено условиями, контролирует работник почты.