Міряно-переміряно• 10 апреля в 15:00

Девочки!!! Вы уже приготовились к этому?

Фотографии пасок на Советчице 🥧, разноцветные яйца 🥚🪺🐣
Губка Боб• 10 апреля в 15:00
Приготовились, ждем ваши)

люблю_тортики• 10 апреля в 15:01
Нет, не пеку, не ем, не крашу. Ваши посмотрю и откомментирую
автор Міряно-переміряно • 10 апреля в 15:01
Ответ дляГубка Боб
Приготовились, ждем ваши)
Рано!
Кашка-маняшка• 10 апреля в 15:03
Мне уже инста подкидывает варианты окраски яиц по 3 суток, вымачивая в сперме дикобраза с добавлением двух щепоток толченой коры баобаба
Морожена_курка• 10 апреля в 15:05
Приготувалася, купила дві паски в супермаркеті, обідрала верх, задекорувала типу я спекла, крашанки купила в кулінарії по 9 грн за яйце.
Губка Боб• 10 апреля в 15:06
Ответ длялюблю_тортики
Загадите)? Признавайтесь
Снегопадка• 10 апреля в 15:07
мы уже два дня конкретно в теме

Я не тону• 10 апреля в 15:10
Я готова. Сиджу, чекаю поки нарешті хтось створить тему)
Бадабум• 10 апреля в 15:13
Я купила себе парочку в картонных коробках, может, покрашу несколько яиц, так что хвастать нечем. Но с удовольствием посмотрю, кто чего напек.
Маурита• 10 апреля в 15:13
Ответ дляМіряно-переміряно
Рано!
Показывайте, не стесняйтесь
Тримбулька• 10 апреля в 15:15
Ответ дляКашка-маняшка
А в моїй стрічці - фарбування яєць за допомогою барвника, який отримують з висушених самок комахи, яка мешкає в Південній Америці. Виходить червоний колір крашанок
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 апреля в 15:15
Смотрю в этом году паски у всех падают, кривеньки
Байрактарна• 10 апреля в 15:16
У мене поки тільки крафіни з маком
Намазюкана нішою• 10 апреля в 15:16
Ответ дляТримбулька
Нафига так заморачиваться? Мы просто в кардаке бросаем)
Copy-Paste• 10 апреля в 15:16
Ответ дляМіряно-переміряно
Рано!
я цього року обнагліла)))) невістка принесла готовий кошик посвячений в неділю, так що в мене Великдень (офіційна частина) вже відбувся. А на Великдень за православним літочисленням їду до них в гості, у внучки якраз 12 квітня день народження. Так що цього Великодня я халявщиця
Чорт і Шо• 10 апреля в 15:18
Навіть немає коли яйця фарбувати, працюю з 9 до 22 всі дні
люблю_тортики• 10 апреля в 15:19
Ответ дляГубка Боб
Загадите)? Признавайтесь
Не, я добрая, у меня сил гавкать нет вчера так продуло спину, что я лежу и скриплю, это мой максимум)))
Губка Боб• 10 апреля в 15:20
Ответ длялюблю_тортики
Поправляйтесь скорее, не болейте
Разгуляшка• 10 апреля в 15:21
Та де там, світло по декілька разів виключають, ще треба час підгадати щоб напекти

люблю_тортики• 10 апреля в 15:22
Ответ дляГубка Боб
Поправляйтесь скорее, не болейте
Спасибо
Потішаюся• 10 апреля в 15:22
меня интересуют фотки пасок в разрезе, не декор, а что внутри)
Разгуляшка• 10 апреля в 15:22
Ответ длялюблю_тортики
А я с невралгией ползаю...но надежда приготовить пористую влажную пасочку меня еще не покинула такую не купишь
Губка Боб• 10 апреля в 15:24
Ответ дляПотішаюся
У меня есть только прошлых годов фотки, надо))? Еще не пекла и не резала)
Потішаюся• 10 апреля в 15:24
Ответ дляГубка Боб
давайте)
люблю_тортики• 10 апреля в 15:25
Ответ дляРазгуляшка
Вкусной вам пасочки без жертв) 🫂
Губка Боб• 10 апреля в 15:30
Ответ дляПотішаюся
давайте)
Выбирайте)
Потішаюся• 10 апреля в 15:32
Ответ дляГубка Боб
Выбирайте)
класс)
Паратруперсупер• 10 апреля в 15:33
Удалено администрацией...
Copy-Paste• 10 апреля в 15:38
Ответ дляПотішаюся
ой.... а я як згадаю бабусині паски з печі без отих підвивертів наліплених, без всякого напханого, рум’яні, з виробленими фігурками з тіста, високі, пухкі, а пахнуть
Потім вже я носила тісто до сусідки, маминої ровесниці, наші родини дружили, в неї була піч на 12 великих пасок. Зараз я вже сама бабуся, і піч є, а все ніяк не відважусь там паски пекти(((
наКоблучках• 10 апреля в 15:41
Ответ дляГубка Боб
Выбирайте)