Женщинас• 26 ноября 2023
На яких сайтах читаєте книги безкоштовно?
Щось не можу знайти нормальні сайти, де є цілі книги, а не уривок і досвідос.
Дякую
Чи може телеграм канали
Дякую
Чи може телеграм канали
ТебеОноНадось• 26 ноября 2023
Флибуста ис, loveread.me, но не знаю есть ли там на украинском что-то.
Кудрі кручу сама• 26 ноября 2023
Ответ дляЖенщинас
Не, не всі
А які безкоштовно з укр мовними книжками?
Майор Медуза• 26 ноября 2023
Качаю в телеграмі і читаю в програмі AlReader. Причому є багато книжок українською, але далеко не всі. Ось зараз читаю російською ’Баладу про співочих пташок і змій’, бо українською не знайшла.
Женщинас
• 26 ноября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Сама і шукаю((( була підписана на дівчину в телеграм каналі, зараз вона вже бере платню((
Женщинас
• 26 ноября 2023
Ответ дляМайор Медуза
А з якого каналу?
Майор Медуза• 26 ноября 2023
З останніх качала українською ´Хірург´, ´Асистент´ Тесс Ґеррітсен, ´Я бачу вас цікавить пітьма´ Ілларіон Павлюк. Правда ще не читала їх
Майор Медуза• 26 ноября 2023
Ответ дляЖенщинас
Дяк, пішла шукати
Якщо не маєте ще боту Флібусти, забийте в гугл: як зробити робочий бот Флібусти, знайдіть нструкцію, як це зробити
Фісташкова кава• 27 ноября 2023
Якщо українською, то тг канал так і називається Книги українською. Там вибір не дуже багатий, але і сучасні книжки зустрічаються.
Але частіше флібуста
Женщина_в_лосинах• 27 ноября 2023
бот флибусты в телеге - идеально, удобно! кажется там есть почти все)
Женщина_в_лосинах• 27 ноября 2023
Бот заблокирован на смартфонах. Чтобы пользоваться ботом следуйте инструкции:
1. Инструкция:
• • 1.1 создайте свою группу
• • 1.2 добавьте в группу бота по [этой ссылке] ()
• • 1.3 сделайте бота админом с правом «Выбор администраторов» (скриншот) ()
❕1.4 Видеоинструкция — [Android] () [iPhone] ()
❗️1.5 Назначил бота админом, но он всё равно не работает — [перейти к инструкции] ()
😭 1.6 У МЕНЯ НЕ ПОЛУЧАЕТСЯ! () (общая группа с ботом ())
1. Инструкция:
• • 1.1 создайте свою группу