короткопамятна• 28 ноября 2023
Зеленский
Только без ’а сами не видете’, ’а что в стране творится’, всегда что-то творилось, мне хотелось бы узнать конкретнее, что именно он не так сделал или что сделал хорошо
автор, вы хоть читали предвыборные заманухи этого тамады?
’Ми повинні вибороти мир для України. Перед гарантами Будапештського меморандуму і партнерами з ЄС ми ставитимемо питання підтримки України у прагненні завершити війну, повернути тимчасово окуповані території і змусити агресора відшкодувати завдані збитки. Здача національних інтересів і територій не може бути предметом жодних перемовин.’
выборов мир? вернул территории? компенсировал потери?
что он сделал кроме боневтика?
Королевишна• 28 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
от тут на 10000% згодна. Дуже болючий і кровавий урок, що по приколу не можна голосувати. Хоч паржом - не можна. Потрібно до цього відповідально підходити.
тому що допускають до виборів тих, хто розуму не має. А вони не повинні взагалі голосувати.
Krasivaja_ja• 28 ноября 2023
Ответ дляparele
Интересно, сейчас его грязью поливают те, кто за голобородько голосовал?))
По теме: вопросов к нему очень много. Но на сегодня альтернативы нет.
Зато для всех, надеюсь, будет уроком (кровавым, к сожалению), на тему о том, что выбор президента нужно делать осознанно.
Альтернатива есть всегда
Khmelnichanka• 28 ноября 2023
Я його не не навиджу.
Я його зневажаю.
Крім того, що він клоун, він зрадник.
Я його зневажаю.
Крім того, що він клоун, він зрадник.
Ответ дляle_dn
Я документы собрала ещё с весны 2021
Когда в Крым рашиситы перебазировались техникой
Это показывали и рассказывали
Ну кто то только шашлыки услышали
Это показывали и рассказывали
Ну кто то только шашлыки услышали
Да, при чём вы лично к государственному уровню ? На котором было сделано всё ровно наоборот для подготовки к войне !
Не было эвакуации, не было минирования, а разминирование только …
Это всё сделано не просто так, это правительство подигрыет пуйлу с самого начала … им насрать на Украину !
olly_bijou• 28 ноября 2023
Ответ дляolyagol
Я вот читаю тут вечно про шашлыки, сама не слышала. Как я помню, начиная с декабря со всех утюгов трубили, что раша уже у наших границ, то учения у них, то еще что-то. Учили нас собирать тревожные чемоданчики. Байден дня за три до вторжения в интервью сказал, что россия зайдет в Украину на днях. Я не понимаю, у всех память плохая, будто никто не знал. Да, тут были споры, будет не будет, но то что нас держали в неведении, это не правда.
Пряма мова Зеленського. 19 січня 2022 року
’Всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти. Видихнути. Заспокоїтись. Не бігти по гречку і сірники.
Що робити вам? Тільки одне. Зберігати спокій, холодну голову, впевненість у своїх силах, у свої армії, у нашій Україні.
Не накручувати самих себе, на все реагувати мудро, а не емоційно!
Не думати тривожно і постійно ’Що ж буде завтра, що ж буде в майбутньому’. А знати. Розповідаю.
22 січня ми відзначимо День Соборності України.
Відкриємо Запорізький міст. За рік – збудуємо найбільшу трасу в Україні від Ужгорода до Луганська.
Будемо будувати дороги, мости, школи, стадіони, вагони, літаки і танки.
В квітні - відзначимо Великдень.
В травні як завжди – сонце, вихідні, шашлики, і звісно – День Перемоги. А далі літо. Ми будемо здавати ЗНО, вступати до університетів, планувати відпустку, копати городи, одружуватись і гуляти весілля.
В квітні - відзначимо Великдень.
Оксана-004e• 28 ноября 2023
Ответ дляebbi
Позбавитися кукловодів в своєму оточені ,оцінювати людей не по партійній приналежності,а по професіоналізму і не заздрити ,якщо сьогодні когось люблять більше ніж тебе і ціни б йому не було.Але
Без кукловодов он же не может начать и закончить предложение самостоятельно. Без бумажки такое несет.... И заканчивается все внушением - я молодец, не втик и дети мои не втиклы, вон дома сидят, а не втиклы
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляolly_bijou
В квітні - відзначимо Великдень.
Як невдобно вийшло то. Що попало в Інтернет - не видалиш. Стільки скінів, відео є, стільки доказів. А адепти боневтіка все рівно ’ он лучший’
Ответ дляolly_bijou
В квітні - відзначимо Великдень.
ой, як невдобно получилось...
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляОксана-004e
І я не втік, і батько мій не стік, і лєнка моя не виникла, і лисий мій не втік.
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
ой, як невдобно получилось...
Счас і тут знайдуть аргументи. То щоб захистити вас всих. Щоб не втратити , стільки там? 7 мільярдів гривень? Не пам´ятаю цифру нажаль
Оксана-004e• 28 ноября 2023
Но я собой горжусь, что этого зеленого троянского коня еще на выборах увидела и не голосовала.
Ответ дляМоль Моллівна
Он обманывал людей, что не будет войны. Ездил по регионам и убеждал. Например 16 февраля был в Мариуполе и убеждал что не будет ничего. Хотя все разведки мира кричали,и глава ЦРУ лично приезжали к нему с предупреждением.
А он отвел войска от границ. Про Ермака и воровство коррупцию и так все знают. Да, чё уж, за что ж его ненавидеть....?
Он всех обманул и предал. Не ясно ещё?
А перешийок? Ненавиджу
Оксана-004e• 28 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Скумбрию едят по 8 и сыр по 50
Бессмертный пони• 28 ноября 2023
Ответ дляАпель-синка
Да, результат на лицо. Особенно у кварталовцев. Хари в экран не пролазят. Зато они во все органы власти пролезли отлично - сценаристы, актёришки и прочие.
Только в армию не пролезли . Это нас и спасло .
Ответ дляIsidda
автор,а по теме я не ненавижу зе.я буду за него голосовать и все ,кого знаю.а кто то -за другого.у нас выбор есть.а у вас кроме вора и диктатора путине нет никого
саме цікаве, що матрьошки і прихильниці по в одній упряжці, методички їм спускають із однієї друкарні
Snake_dreams• 28 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
начальство ваших батюшек сидело в Москве?
В якій Москві? Ця церква ніколи не мала ніякого відношення до росії. Краще почитайте достовірну інформацію
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
это про сраные оправдания почему не эвакуировали Мариуполь?
Як мосіючка розгубилася коли Гендальф на інтерв´ю говорив.
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляОксана-004e
Скумбрию едят по 8 и сыр по 50
І мівіна. Мівіну забули , яку в перші дні їли
Ответ дляebbi
Від багатьох чую,що якщо вона буде йти в президенти,будуть голосувати за неї.
Знов на старі граблі ?
Одна людина нічого не вирішую, за нею повинна стояли партія з професіоналів, патріотів, а дійти до виборів можна тільки маючи підтримку дуже впливових людей !
І от що це буде за сила, яка буде витрачали ресурси задля перемоги свого кандидата і залежить вектор роботи президента і його партії.
Буде це нажива для чергового або старих олігархів, або буде закріплення незалежності країни та відбудова, якщо це буде європейський кандидат !