короткопамятна• 28 ноября 2023
Зеленский
Только без ’а сами не видете’, ’а что в стране творится’, всегда что-то творилось, мне хотелось бы узнать конкретнее, что именно он не так сделал или что сделал хорошо
Ответ дляСусановна
Вот такие как вы, могут делать круглые глаза, ставить много знаков вопроса, а по факту ничего. Попросили же конкретнее, без воды, может многие не понимают , что его нужно не любить, вы хоть глаза откроете.
Велике будівництво вместо наращивания обороноспособности
Просто перестать стрелять
Шашлыки на майские вместо громко бить в колокола
Разминирование Чонгара
Вывод войск из Гостомеля накануне полномасштабки
Николаев остался без обороны
Косвенные наезды на Залужного
Ермак
Безуглая
Яйца по 17
Воеєнний стан вместо стану війни
Продолжать или хватит?
Просто перестать стрелять
Разминирование Чонгара
Николаев остался без обороны
Косвенные наезды на Залужного
Ермак
Безуглая
Яйца по 17
Воеєнний стан вместо стану війни
Продолжать или хватит?
Королевишна• 28 ноября 2023
Ответ дляSangela
Тоді і з претендентів на пост глави держави теж брати обіцянку - чітко притримуватися предвиборчої програми. А то потім виявляється, що голосували за одне, а він робить протилежне. А винні і ненавидять виборців!
Я більше скажу. Або кримінальна відповідальність за кожен крок, або як у Турції раніше - руки відрубали. ))))))))))
Mrs.Ochmonek• 28 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
аа в чому? Поверніться до виборчої кампанії 2019 і дослідіть шо і як проводилося. Згадайте серіал і що було відразу по його закінченню.
В антирейтингу попередника, який стрімко почав падати після мінських, після ОРДЛо - в Конституцію, після бодрих духом медведчуків, і постійної брехні.
Яку він і зараз продовжує, безсоромно.
До 2019 року у аналітиків була ця чітка думка -з таким антирейтингом вибори не можливо виграти ніяк.
Яку він і зараз продовжує, безсоромно.
Ответ дляimul
Ви в курсі що та зброя була на складах на заході України і навіть не розмитнювалася і не розвозилася по позиціям поки ЕС не почала піднімати хвилю в ФБ і писати листи-запроси на відповідні органи. Її розмитнили за пару днів до вторгнення..
’последние два самолета с военной помощью от США прибыли в Киев 9 февраля 2022 г ’ к чему здесь склады, растаможка.?..
Ответ дляКоролевишна
Вважаю, що якщо людина вивчила історію світову і історію України, якщо вона знає, як розвивалися події, і хто був при владі в певний проміжок часу, якщо людина вивчила всі дати, то вона просто не може не бачити причинно-наслідковий зв´язок подій. Хай вивчить усіх князів, хто за ким був, яке було правління і які наслідки, хай вивчить усіх гетьманів, хай вивчить причини и наслідки воєн - світових і громадянських. Хай вивчить, що в той час відбувалося в інших країнах побачить взаємозв´язок подій. Хай вивчить українську мову. Хай здобуде диплом, бо вища освіта значно розширює горизонти. І тоді вірогідність того, що ця людина має критичне мислення значно посилиться
Із вашого допису виходить, що владу повинні обирати професора історичних наук. Ну ще кандидатам дозволимо. 😂
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляVika-N
Просто перестать стрелять
Разминирование Чонгара
Николаев остался без обороны
Косвенные наезды на Залужного
Ермак
Безуглая
Яйца по 17
Воеєнний стан вместо стану війни
Продолжать или хватит?
Просто перестать стрелять
Разминирование Чонгара
Николаев остался без обороны
Косвенные наезды на Залужного
Ермак
Безуглая
Яйца по 17
Воеєнний стан вместо стану війни
Продолжать или хватит?
счас вам скажуть що ви також матрьошка. І порохоботка. Бо ніззя так . Аби не він...
Оксана-004e• 28 ноября 2023
Ответ дляolyagol
Его изначально винили, бегал не бегал, сама не видела) Вот и спрашиваю, уже не винят, уже зелька с лопатой бегал?
Так я ж и спрашиваю - почему он виноват, а не действующий президент? Разве порошенко отдал приказ подготовить чонгар как перевалочный хаб и для безопасности разминировать? Зеля это прекрасно выполнил, как видим. А при чем порошенко, не понятно
Mrs.Ochmonek• 28 ноября 2023
Ответ дляhelena81
Ага выбрали)))
А в президентскую компанию тоже выбрали, может еще заставили?)
Кандидатів було скільки? Можна було обрати достойного.
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Яку він і зараз продовжує, безсоромно.
у попередника заслабка піар команда була. от і все
genteestupida• 28 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Я оце читаю і у шоці як птчали його ненавидіть. А ще ж на початку війни казали весь саіт стоячи аплодує Володимиру.
Я голосувала за Петра але я щиро не розумію чого аж так проти Зе всі ополчились. Да, були допущені ромилки, непрофесійна команда.
Але як треба було діяти йому з тої хвилини як стало відомо про війну по пунктам можна?
А якби був інший президент, то може б вже не було всієї лівобержгої України. Хіба ні?
Чи думаєте інший війну недопустив би?
Я дуже хотіла, щоб виграв Петро ті вибори тоді, але по правді не знаю чи не було б ще гірше.
ВОВУ жорстко підставляю його команда.
І він теж в заручниках цієї сьогоднішньої ситуації. Що він саме зараз робить не так як менеджер в політисній своїй діяльності, поясніть? Як треба?
Без стьобу і ругані поясніть, будь ласка , як йому закінчить цю війну?!
2 варіанти:
1.Він іде на переговори і війна закінчиться так як є зараз з цими кордонами. Наслідок- його розривають.
2. Воюєм далі, але перспектив нема, фронт роками на місці, мужиків не лишається за пару років. Наслідок -його розривають потім.
У нього вибор без вибору, його розірвуть. Бо шансів виграти цю війну у нас немає. А всіх собак, що б він не зробив і не вирішив, спустять тільки на нього
Чи думаєте інший війну недопустив би?
ВОВУ жорстко підставляю його команда.
2 варіанти:
Пожалеть ? !
Идешь во власть будь готов ко всему , не умеешь , оставь пост .
Color never seen before• 28 ноября 2023
Ответ дляSangela
Вы прямо как первый раз. В нашей стране почти никто нормально не придерживался предвыборной программы, размах только разный. Просто Зеленский в этом плане переплюнул всех остальных.
Mrs.Ochmonek• 28 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Це він так думає)) йому так легше пережити що ненависть до нього переважила.
genteestupida• 28 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Він би може і оставив, але його розірвуть 🤣
Что посеешь ..
Krasivaja_ja• 28 ноября 2023
Говорил, не справлюсь уйду!
По факту: он совсем не справился, он сделал в 100 раз хуже, чем было
Но вот только уходить от кормушки он не собирается
Намагалася ставитися нормально.Трималася дово.Але всі ці Єрмаки,загребуще оьочення,з яким його навіть партнери,від яких наша доля залежить,не можуть заставити відмовитися,напади на військових,заздрість до чужої слави(і це помітно) і образ ’Я врятував країну’ починає вже розлючувати.Шкода,що не вистачило сили волі ділитися місцем на перших шпальтах з військовими і людьми
genteestupida• 28 ноября 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
О миа .. да разные здесь есть)) смотря в каких вы темах 😹
genteestupida• 28 ноября 2023
Ответ дляolyagol
Ну ок, сейчас он берет и уходит, что дальше? Эгегей, мы все в раше. Я не хочу
Не заменимых нет . Поставят например Буданова )))
Ответ дляMrs.Ochmonek
А зараз? Мені здається все склалось на його користь, найкращий зараз піар для нього це залягти на дно. Все само працює на його імідж, бо антипіар нинішнього президента автоматично робить піар для нього. І вже скільки людей он шкодують, що були в 73%
ВишніВишні• 28 ноября 2023
будь-який президент - це завжди хлопчик для биття, на нього завжди вішають всіх можливих і неможливих собак
насправді ж серйозної влади він не має, бо ним керує ціла команда кукловодів, яка втілює свої плани і реалізує свої хворі фантазії
як людині, співчуваю Зеленському, бо він потрапив у таке ярмо, з якого за власним бажанням вже не вийти, дуже багато зайвого знає, тому зобов´язаний відіграти свою роль до кінця або-або
Ответ дляЗайканалужайке
Ворюга, который на крови крадёт миллионы, как и его команда
А Порошенко був не такий? І війна при ньому почалась, і коррупція набула незрівнянних масштабів... Власне тому і було населення дуже розчароване таким поворотом після майдану.
Чи то вже забулося?
Ответ дляСусановна
с лета 2021 враг копил военную технику на границе.
Вова что делал? даже блогеры орали, что закончится олимпиада и пуйло нападёт. Вова что делал?