короткопамятна• 28 ноября 2023

Зеленский

Только без ’а сами не видете’, ’а что в стране творится’, всегда что-то творилось, мне хотелось бы узнать конкретнее, что именно он не так сделал или что сделал хорошо
olyagol• 28 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
какими бы прекрасными не были его ежедневные обращения, но на уровень моей и вашей жизни они не влияют. или вы как моя бабушка: ой, такое душевное новогоднее обращение было у Зеленского, ах! вах!
Не влияют, совершенно верно, но придумывать, что он пропал, молчал, выжидал, тоже не нужно
TATATA1973• 28 ноября 2023
Ответ дляІнно4каа
ви серйозно????тільки сліпі і тупі нічого не бачать
Особливо розмінування перед війною, закриття військових програм, закриття очей на кадрові призначення, з яких ні один без скандалу не пішов. Я мовчу про команду у Верховній раді та друзів, які не злазять з екранів телебачення. Розтринькування бюджетних коштів, нездатність до дипломатії, чого тільки коштують сьогодняшні події в Польщі. Цей список нескінченний і тільки ті. хто не хоче бачити нічого - нічого не бачать і не чують. А ревнощі до Залужного, до його популярності? Позорні виступи про військових у політиці?
Аnnеt• 28 ноября 2023
Ответ дляolyagol
я не утверждаю, что он пропал. я этого знать не могу.
Vika-N• 28 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Та не пустять його. Він би і радий. Але це розцінюватись буде як зрада. Йому докінця треба дотягнути цю лямку.
Я часто думаю шо йому в житті не вистачало?!
У чувака було все. Гроші, слава, бізнес, увага, повага і тд. І отак вляпаться
Розуму не вистачало
ebbi• 28 ноября 2023
Ответ дляAbrado
Слухайте, ну, дуже погана ідея під час війни владу гімном поливати. Ви можете щось зробити окрім оцих ось ляс, що точите? НІ! То давайте не будемо оце все обговорювать. А як можете помінять, то дійте, а не розмовляйте.
Звісно,що погано.А ще гірше,що це сама влада започаткувала.Не вистачило сил тримати планку єдності як на початку війни.Шкода
Cvetochek...• 28 ноября 2023
за коррупцию.
Янык просто нищеброд который еще докладывал в казну по сравнению с Зеленским и его шайкой.
Не, ну друг он конечно хороший, пристроить многих своих друзей, они яхты за миллионы покупают, виллы. Бюджет деребанится даже теми, кто до него раньше доступа не имел.
А народ терпит, на дроны свои копейки скидывает)) Пока миллиарды воруются)
Покорное милое несчастное стадо
Snake_dreams• 28 ноября 2023
Ответ дляcoloritka
І що з вашою церквою?
В один день міська рада з прихильниками правлячої партії прийняла рішення про відібрання церкви і примусову передачу в пцу. Священників поміняли на нових. Зараз вона стоїть пуста, туди ніхто не хоче йти
Abrado• 28 ноября 2023
Ответ дляebbi
Так, дуже шкода. Я особо і не надіялась на тримання планки (
olyagol• 28 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
Да я и не вам писала, что вы придумываете))) Просто девушка написала, он пропал, выжидал, что-то там еще... Знаете, я читаю сижу, мне интересно каждое мнение, но когда начинают откровенно лгать, придумывать, ну такое...
Jhenya_Sh• 28 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
а нічого що то саме він перший це заварив7 і Крим з Донецьком і Луганськом то за його часів ще здано. І Небесну сотню з його подачі розстріляли

як же швидко все ми забуваємо(((
Крым, Донецк и Луганск еще до майдана забрали? вот если бы ДО, то тогда да, Янукович виноват
Решка7777• 28 ноября 2023
За тревогу сейчас , если кратко
ebbi• 28 ноября 2023
Ответ дляSnake_dreams
Можуть їздити до москви до Собору Василя Блаженого чи як він там називається.Українці йдуть до української церкви.
Snake_dreams• 28 ноября 2023
Ответ дляAbrado
Скажіть будь ласка, чому тітушки ховались в Лаврі, що на той момент була під мацковскім патріархатом? А людей підтримували, наставляли, годували і в церкві прихищали наші батюшки з Михайлівського собору?
То вам по теліку чи по новинам розказали за тітушок? Наскільки я в курсі, туди завше люди їздили молитись, а не тітушки👀
VShpak• 28 ноября 2023
Ответ дляolyagol
Не выдумывайте, каждый день от него были сообщения, не знаю где он их записывал в Украине или нет, но никуда он не пропадал, ради интереса, пошла в телеграм канал, ввела даты начала войны и ежедневно от него были обращения
Перші 2 дні від нього не було ні слова, я не випускала телефон із рук і телевізор транслював тільки новини ! Я майже не спала, бо не розуміла, що далі …
І чітко памʼятаю, як він зʼявився, як вже було зрозуміло, що ніхто не здається !
ebbi• 28 ноября 2023
Ответ дляAbrado
А я як рожевий слон сподівалася
Abrado• 28 ноября 2023
Ответ дляSnake_dreams
Я живу на Арсенальній, я своїми очами бачила.
Решка7777• 28 ноября 2023
Ответ дляCvetochek...
за коррупцию.
Покорное милое несчастное стадо
да ) думаю фигеет : а так можно было )
olyagol• 28 ноября 2023
Ответ дляVShpak
Ссылку дать на первые два дня его обращений?
ditunka• 28 ноября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Також впевнена, що якби не вибрали його, хуйло б не напало. А вибір цього, какая разніца, розвʼязав йому руки. Він думав, що виборці зустрінуть і руський мір.
Так а в 2014 чому напало? Чи то інше?
Snake_dreams• 28 ноября 2023
Ответ дляebbi
Так в том то і справа, шо не хочуть українці ходити тепер у ті церкви(
Jhenya_Sh• 28 ноября 2023
Ответ дляКоролевишна
Я вважаю, що в більшості громадян потрібно забрати виборче право. Голосувати на виборах мають тільки ті, хто 1) склав іспит з історії світової та історії України 2) склав українську мову 3) має вищу освіту Це як мінімум. І це тоді буде справжня демократія.
а кто, начиная с минимум 2000 года, из выпускников не сдавал историю Украины и мову?
Snake_dreams• 28 ноября 2023
Ответ дляAbrado
А можете розказати, шо і як так було?
WomAnn• 28 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
а чего их ненавидеть? у меня просто удивление вызывает наивность людей. Публичная личность просто пиарится, как партия Голос или партия Удар. Где теперь тот Голос и её великий политический лидер?
Без комментариев
WomAnn• 28 ноября 2023
Ответ дляAbrado
Та ви шо. Хай далі крадуть, топлять державу, Залужного хейтять. Війна. Не на часі.
Cvetochek...• 28 ноября 2023
Ответ дляРешка7777
да ) думаю фигеет : а так можно было )

а народ тут философствует - да вроде норм парень, ну немного не так себя ведёт, и там немного накосячил, а вцелом норм.
и что ты им скажешь, если главного не видят?)
ebbi• 28 ноября 2023
Ответ дляSnake_dreams
Ждуть повернення московських?Разом з руснею?Деяким людям обов’язково треба пройти через руський мір,втратити руки,ноги,голову,рідних,дітей,щоб порозумнішати?
Решка7777• 28 ноября 2023
Ответ дляCvetochek...

эдиний канал хорошо работает
Sunny Hanny• 28 ноября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Їх забрали під час. Коли Янукович ще був легітимний президент України
Оксана-004e• 28 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
І мівіна. Мівіну забули , яку в перші дні їли
Ага, он пришел утром и сказал - началось
VShpak• 28 ноября 2023
Ответ дляolyagol
Так