Хвець-тець• 28 ноября 2023
Брак рушится..не справляюсь
У мужа есть другая, он считает что 18 лет нашей семейной жизни коту под хвост, теперь у него счастье. Я первые дни думала справлюсь, держалась, истерик не утсраивала. наоборот сама сказала что нужно сохранить дружеские отношнеия. Но понимаю. что не выгребаю....просто хочется выйти в окно, уснуть, кинуться под машину....чтобы не было так больно.
Пухнасті штани• 28 ноября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Не міг же він просто так це сказати..це жахливо, якщо не жарт.
Десь щось назрівало давно(( і не факт, що ’без зради’, не все на поверхні завжди.
у меня характер есть, могу вспылить, но работаю над собой уже давно.
только вчера радовалась, что у нас все хорошо. не ругаемся уже давно и тут такое
хочу его освободить от себя, раз я его не устраиваю
мадамГрицацуева• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
ні за що....діти чим завинили, щоб я віідала їх якійсь сучці
Авторе, послухайте цієї поради!
Ваші діти цій сучці непотрібні, але якщо вони почнуть жити з татком, то сучку як вітром здує. Він побачить її справжнє обличчя, магія розвіється, буде проситися назад, але не пускайте. Насолоджуйтесь! Ви його зробили! У вас зникне відчуття, що вас викинули на свалку.
Який вік у дітей? Повірте, я через це проходила. Діти, то щастя. Але, потрібно дуже багато моральних ресурсів, особистого часу, любові і терпіння, щоб їх ростити, виховувати. Воно їй не треба! А зараз ці голубки думають, що діти з вами, а він вільний він дітей, від проблем - холостяк!
Ви хоча для початку так скажіть йому. Можливо цих слів вистачить для його коханки, щоб звалити. Блеф, ваш найкращий союзник зараз!
ПС. Якщо є діти підлітки, то то взагалі казка для коханки
Хвець-тець
• 28 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Моя матір ще в 60 мала дуже хорошого чоловіка. Людяний, добрий, прекрасна людина. Але вам треба з собою розібратись.
познайомились в 60?
Хвець-тець
• 28 ноября 2023
Ответ дляЛуковая
Та хватіт вже звикать. Вам життя дає такий шанс - шукайте СВОЮ половинку. До якого не треба звикать. Який буде дивитись в один бік з Вами. То і є щасливе сімейне життя, коли не треба нікого ламать і прогинать, і Вам прогинатись теж не треба
в 45 років я вже розумію, що це виключення такого знайти
мадамГрицацуева• 28 ноября 2023
Ви не маєте себе хоронити. Покидька треба покарати! Не залишайте цю справу ось так. Заберете всіх дітей до себе - влаштуєте їм пожиттєвий медовий місяць.
Ваші колеги тому і змарнілий, що пішли таким шляхом який вибрали ви! Ви маєте себе любити найбільше! Ви в себе одна❤️
Луковая• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
познайомились в 60?
Он тільки вчора, здається Міззері, приводила приклад актриси з ’Домогосподарок’, яка в 40+ років працюючи медсестрою пішла від чоловіка алкаша і щоб позбутись депресії почала ходити на акторський гурток. І з того моменту зіграла більше 100 ролей.
Я розумію, що у нас тут не Голівуд, але завжди треба відштовхуватись від СВОЇХ бажань і вподобань, щоб стати щасливою .
мадамГрицацуева• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
мне всегда была важна семья, понимаете, статус замужней, с детьми, я єтим гордилась. А теперь у меня статус брошенной, а будет развеленнолй и брошеной
Все в ваших руках!
Сейчас вы брошенная. А если поделите детей, то вы не станете женщиной, которая конструктивно вышла из ситуации и живёт дальше.
Хвець-тець
• 28 ноября 2023
Ответ дляЛуковая
Та автор сама трохи плутається. Спочатку пише про цей ’статус заміжньої’, тоді пише, що їй вподобання чоловіка були не цікаві, що саме по собі нівелює поняття ’хорошої дружини’ чи’успішного шлюбу’. По суті, як я зрозуміла чоловік був сам по собі, автор сама по собі, пересікались вряди-годи по питанням дітей. Тепер діти виросли і точок спільного співіснування стало ще менше.
Ну таке.
десь так і було, ви праві
Весотехник• 28 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Честно, не верю что столько слез из за всего лишь мужика. Их как грязи
Да? И каждого вы любили, жили с каждым 18 лет и растили детей?
Хвець-тець
• 28 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Вы его так сильно любите? Хотите как мужчину? Или просто привычка и зависимость? Неужели муж вам тоже слегка не приелся? В окно из-за мужика выходить?? Ну это вообще уж. Сама 19 лет в браке. Другие были. Но тихо. Тоже мысли что пора бы заканчивать ибо тех чувств нет, которые нужны для крыльев за спиной . Это жизнь. Долгие браки это вообще не особо гуманно) и не от природы.
привычка и зависимость
Весотехник• 28 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Дети поймут. Скажите что мама с папой решили пожить отдельно.
Вас всего 46, вы жива, все хорошо. Отвалился мусор
Мусор
Цирк на дроті• 28 ноября 2023
Ответ дляВесотехник
Я щас расплачусь. Трагедия всемирная. Мужик ушел.
Хвець-тець
• 28 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
у меня ананлогично, но без измены
муж сегодня сказал, что я ужасный человек и он мучается со мной
я в шоке
я думала у нас хорошая семья
сказала уходить ему... 15 лет браку. 2 детей, 46 лет мне также(
я в шоке
я думала у нас хорошая семья
скорей всего все таки кто то появился.....
Куда ж без меня• 28 ноября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Авторе, послухайте цієї поради!
Як на мене, то ’страшилки’ про залишити дітей з татом доречні тоді, коли дружина хоче повернути чоловіка. Навіщо це Автору?! Він ВЖЕ вирішив, що йде, витер об неї ноги (хоча вона доклала свою руку до цього).
Нащо їй тепер ’напарювати’ дітей?
Потрібно серьйозно, відкинувши образи і сум, сісти і проговорити ВСІ витрати, плани щодо дітей. Щоби він просто знав, на що має витрачати гроші і свій час.
Я зараз не вдома і спостерігаю, як чудово в Європі вирішують ці питання: рівно 50/50 на утримання включно і проживання. Тобто тато облаштовує кімнати дітям і діти живуть 2 тиж з мамою, 2 - з татом, наприклад. Зате татусі не відлинюють, і батьки абсолютно задіяні обидва у житті дітей
Нащо їй тепер ’напарювати’ дітей?
мадамГрицацуева• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
думаю, якщо я буду хитріша, чи мудріша, то це буде більша значно сума.
Якщо діти будуть бачитися з татком тільки по вихідних, він буде найкращим татком на світі. Ви ще більше скріпите їх зв´язок. В результаті діти вам ще скажуть, що татко кращий за вас. Ви не знаєте як це працює? Навіщо ви так з собою?
Весотехник• 28 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Від сволоти що вас не цінує. Це шмат лайна й не більше. Колись ви це зрозумієте.
Коли?
Папина дочка• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
це дуже швидко трапилось..буквально з жовтня. У нас якраз була криза, сварились часто, повне непорозуміння. А тут вона.....він каже, що вони ніби дуцмки читають один одного, і звела їх доля.
он еще и издевается, рассказывая вам об этом. а вы слушаете. надеюсь хоть позы с вами не обсуждает, в которых она охренительно хороша ?
мадамГрицацуева• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
как раз очень далко, особенно младшую, для нее это точно будет крушение мира
Младшая пусть останется с вами
Луковая• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
десь так і було, ви праві
Ну то нема за чим жалкувати. Тут пишуть мстити чоловіку, а я скажу навпаки - беріть з нього приклад. Не відкладайте СВОЄ життя, досить.
А його зраду використайте в руслі, що він почував себе винним Вам і дітям.
Ну нема за чим жаліти по тому, що Ви пишете. А визід із зони комфорту треба просто пережити. Як звільнення з поганої роботи чи вихід із декрету. Так, будуть складнощі спочатку. Але ж відкриються і нові горизонти!
Луковая• 28 ноября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Нащо їй тепер ’напарювати’ дітей?
Згодна абсолютно! Нашо воно, мститись, розбивати їх пару? Може він дійсно нарешті став щасливим. І автор може стати! Що вертати в цій історії? Сіре життя по різні боки ліжка? Нема чого по факту вертати.
мадамГрицацуева• 28 ноября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Нащо їй тепер ’напарювати’ дітей?
Ну так я про це ж. Щоб не викидати татуся з життя дітей. Якщо вони будуть поділені 50/50 часу і матеріальних витрат, то це супер. Я якраз проти того, щоб вона тягла всіх дітей на собі. Якщо скажу йому тільки про аліменти, то він і буде платити з мінімалки 3 копійки. А з часом взагалі зникне з їхнього життя.
мадамГрицацуева• 28 ноября 2023
Тата себе відчуваю батьками поки живуть з дітьми. А як ні, то забувають про них і викидають зі свого життя. Ремарка - ЯК правило
Додаю напруги• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
Не існує такого статусу ’ брошений’, заспокойтесь. Розлучений - норм, не хвороба)
Хвець-тець
• 28 ноября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
це нереально, у сучки 1к квартира, донька підліток. Я так розумію що вона буде поступати в інше місто, наша старша також хоче вчитись в іншому місті. Лишаєтсья моя манюня, я собі уявляю її стрес від виселення з її кімнатки до чужої тьотки....я не настільки хочу помсти...
Хвець-тець
• 28 ноября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
він їх любить, але ніколи не брав активної участі в їх життті. так, привезти, забрати, купити.....
Додаю напруги• 28 ноября 2023
Ответ дляНапланетянка
Автор, я такий період пережила, співчуваю. В моєму випадку чоловік закохався в іншу, декілька років обманював, але вирішив її кинути, я не пробачила, але дала шанс нашій сім’ї , про що не жалкую. Зараз займаюсь собою, він живе поряд, гарні відносини, але мій фокус перемістився на себе. З сумом згадую, що пережила і себе жертву. Ви в себе одна, ми приходимо в це життя одні, та уходимо одні. Любіть себе
Такий життєвий урок. Все навкруги може змінитись, люди, обставини, а ти у себе одна, і саме ти несеш за себе відповідальність, за стан своєї душі та тіла
Сегодня сержусь• 28 ноября 2023
Это зря. Мужик даже золотой того не стоит( а он явно не такой раз пошел налево, а не в суд на развод). Во вторых, Вы не можете справиться, отношения это парная игра, в одни ворота не вытянешь и не все зависит лично от Вас. От мужа тоже. Любите себя больше. Не Ваша вина что муж пошел налево. Если отношения разладились то нормальные люди сначала пытаются все исправить, причем довольно долго. Или уходят вообще. Но не рассказывают преданной жене как у него вторая молодость начинается. Ведите себя достойно, отпустите и будет Вам счастье. Вашей вины нет. Если и есть, то 50 процентов за проблемы в отношениях, а половина его тоже. А если все нормально и вдруг любовь или кризис среднего возраста - то тем более это его косяк.
Луковая• 28 ноября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Може колишній авторки і не такий. Я так розумію житло шлюбне ділити не планує