Хвець-тець• 28 ноября 2023

Брак рушится..не справляюсь

У мужа есть другая, он считает что 18 лет нашей семейной жизни коту под хвост, теперь у него счастье. Я первые дни думала справлюсь, держалась, истерик не утсраивала. наоборот сама сказала что нужно сохранить дружеские отношнеия. Но понимаю. что не выгребаю....просто хочется выйти в окно, уснуть, кинуться под машину....чтобы не было так больно.
Додаю напруги• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
він їх любить, але ніколи не брав активної участі в їх життті. так, привезти, забрати, купити.....
Вам головне домовитись про фінансування дітей, враховуючи, що старша дочка поступає. Бажано, закріпити зобов´язання нотаріально. Можна навіть ДО офіційного розлучення. І все, видихайте! Хай бачиться з дочками на вихідні, як хоче. Головне - їх утримання. Не копайтесь там у їх споріднених душах, по фіг взагалі. ’Здох і здох’

автор Хвець-тець • 28 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Это зря. Мужик даже золотой того не стоит( а он явно не такой раз пошел налево, а не в суд на развод). Во вторых, Вы не можете справиться, отношения это парная игра, в одни ворота не вытянешь и не все зависит лично от Вас. От мужа тоже. Любите себя больше. Не Ваша вина что муж пошел налево. Если отношения разладились то нормальные люди сначала пытаются все исправить, причем довольно долго. Или уходят вообще. Но не рассказывают преданной жене как у него вторая молодость начинается. Ведите себя достойно, отпустите и будет Вам счастье. Вашей вины нет. Если и есть, то 50 процентов за проблемы в отношениях, а половина его тоже. А если все нормально и вдруг любовь или кризис среднего возраста - то тем более это его косяк.
мне так больно и мерзво от мысли, что он точно ей плачется в жилетку, какой он был несчастный 18 лет, и как я его не ценила, а она поддакивает и говорит что только она его понимает и .д. Это все так банально и предсказуемо.....
автор Хвець-тець • 28 ноября 2023
Ответ дляЛуковая
Може колишній авторки і не такий. Я так розумію житло шлюбне ділити не планує
нет квартира моя
Луковая• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
нет квартира моя
То він ще й приймак?
автор Хвець-тець • 28 ноября 2023
Ответ дляЛуковая
То він ще й приймак?
так, з іншого міста до мене приїхав, і до неї в її квартиру піде
Додаю напруги• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
Блін, ви можете це не мусолити у своїй голові?? Женіть ці думки геть! Робіть щось інше, руками, ногами, головою. Бо якщо не доходить, то доля пошле вам такі обставини, у яких все вишибе із голови, і тоді вже почнете різко думати за інше, приказуючи ’яка ж я була дурна, що страждала і мучилась через вчинок чоловіка’. Не змушуйте себе порівнювати. Дайте собі місяць відстраждати, умовно, і досить. Викиньте це сміття із голови!
Я Головна• 28 ноября 2023
До психіатра,він випеше ліки
Луковая• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
Ну просто мєчта, а не муж. Є за чим сльози лить.
ОдинРазНадетое• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
від чого вільною????
От мужика , который вас не любит, не хочет и хочет от вас уйти к другой. Возьмите себя в руки . Вам всего 46 лет . Займитесь собой, своей самооценкой, своей жизнью. Не привязывайтесь вы как собачка к мужику . Ни к какому . Учитесь любить себя, ставить свои интересы на первое место. А там и жизнь наладится. И детям рассказать как есть. Что папа изменяет и уходит к другой женщине. А то папа им сказок нарассказывает, что вы окажетесь во всём виноватой.

Борисфенка• 28 ноября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Як на мене, то ’страшилки’ про залишити дітей з татом доречні тоді, коли дружина хоче повернути чоловіка. Навіщо це Автору?! Він ВЖЕ вирішив, що йде, витер об неї ноги (хоча вона доклала свою руку до цього).
Нащо їй тепер ’напарювати’ дітей?
Потрібно серьйозно, відкинувши образи і сум, сісти і проговорити ВСІ витрати, плани щодо дітей. Щоби він просто знав, на що має витрачати гроші і свій час.
Я зараз не вдома і спостерігаю, як чудово в Європі вирішують ці питання: рівно 50/50 на утримання включно і проживання. Тобто тато облаштовує кімнати дітям і діти живуть 2 тиж з мамою, 2 - з татом, наприклад. Зате татусі не відлинюють, і батьки абсолютно задіяні обидва у житті дітей
Дайте спокою з тою Європою!
1. Зарплата у нього офіційна мінімалка. Якщо ви в Європах не в курсі, це аж 150 євро, на двох діток 50 євро аліментів вийде.
2. Законослухняність у нас і в Європі - два веееликі різниці, які два тижні?
3. Тато йде у прийми в однокімнатну квартиру, які окремі кімнати???
Куда ж без меня• 28 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
Дайте спокою з тою Європою!
Я навела приклад, а не дала мануал, як діяти Автору.
Звісно у різних країнах і за різних обставин - по-різному.
Проте акцент мій на тому, що татуся потрібно ЗАДІЯТИ щодо фінвідповідальності та домомоги з дітьми. І робити це не обов´язково через аліменти, це не вигідно в даному випадку. А от домовленість - саме те. Якщо він так дуже любить - то нехай і піклується, проговорити все треба, а не чекати, поки він сам спроможеться.
Бо та нова, маючи свою доньку, швидше пересуне акценти на власні потреби і потреби своєї дитини. То нехай Автор бере бика за роги і продумає домовленості, а не сльози лиє.
Пухнасті штани• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
скорей всего все таки кто то появился.....
нет. он работает дома (как и я) и никуда не ходит
Партизанка• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
рушится стабильная налаженная жизнь, мне уже 46..пока отойду все 50..кому я нужна. да и не хочу я ничего больше. А детям как это обьяснить?
Как объяснить детям пусть думает ваш предатель, в не вы, 4 года отходить это вы загнули, вы еще молоды и можете расчитывать на новые приятные отношения, уже не до детей и прочих хлопот, сплошное удовольствие
оксюморон• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
ні, це не просто біс в ребро. У них там прям єднання душ, розуміння з півслова, а у нас такого і близько не було.
так а чего вы тогда ожидали?? Если у них все слажено и единение душ, то это далеко не ’бес в ребро’. Люди не должны жить вместе, если нет ни любви, ни уважения.
оксюморон• 28 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
как раз очень далко, особенно младшую, для нее это точно будет крушение мира
Крушение мира будет, если родители неправильно объяснят. Ребенок не теряет отца, он просто живет отдельно
оксюморон• 28 ноября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Тата себе відчуваю батьками поки живуть з дітьми. А як ні, то забувають про них і викидають зі свого життя. Ремарка - ЯК правило
не все такие козлы
Злюсь до кипіння• 28 ноября 2023
Ответ дляДинамоКит
Козел. Автор, співчуваю. Тримайтеся, переживіть це все. Він того не вартий. Ефект Бумерангу ще ніхто не відміняв
Немає бумерангу... нажаль
Небалувана Галя• 28 ноября 2023
Автор я була у вашій ситуації! Тільки от у вас розлучатися хоче,а в мене сказав, що вона буде бо з нею в нього дитина і все і все! І нікуди не збирався йти на постійно! Мені ще й фея написувала- вчила життя,що він має вибрати нарешті кого любить...Він був єдиний чоловік в моєму житті, любила до безтями! 2 місяці спала по 2-4 години, за 3 тижні -11 кг.Чесно жити не хотілося, інколи по дорозі додому купувала бутилку щоб випити і заснути, а вдома всі віскі подопивала, хоча раніше навіть на весіллях не пила!Просто кошмар був- боляче до безтями.. штрафи за перевищення швидкості в тд і тп.Тут кажуть вбиватися...він не йшов,а я просила йди.. любила і ввечері лягаючи спати думала- ось проснуся вранці,а це поганий сон! Так почалася повномасштабне вторгнення - де він був!? В неї - я сама відвозила дітей з нянькою від Києва! І почався повний кошмар... навіть все не брехав куди їде...Що вам сказати - зараз в мене добре! Вбиваючи себе ви нічого доброго не зробите- зціпили зуби і з достоїнством прийняли! Знаю,що говорю ... Мені ще болить досі - але зрозумійте у вас немає виходу, вірніше він один - прийняти з достоїнством ситуацію!
АяВсёЗнаю• 28 ноября 2023
Автор, співчуваю. Тримайтеся
Все з часом налагодиться

автор Хвець-тець • 29 ноября 2023
Ответ дляоксюморон
для меня это одно и то же. И как ни крути обеспечение их потребностей будет в разы меньше
Електрохарчування• 29 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
та я дослівно можу сказати собі все, що кажуть психологи.
А от і ні)