Творог для розжига• 28 ноября 2023

Хто зараз в Ванкувері, Сіетл, Портленд штат Вашингтон?

думаємо їхати, але ну дуже бентежить погода. Кажуть,що там дуже часто дощить (( Для нас, звикших до південної спеки,це прям катастрофа. Боюсь,що це буде сильно впливати на настрій,який в еміграції і так не дуже чудовий.
Що вгазалі можете сказати про ці міста,про штат? На яке місто в Україні воно схоже? Які мінуси? До чого бути готовими?
Велике дякую!
Xвостокрутелка• 28 ноября 2023
Портленд - це Орегон.
Сіетл далеко від Ванкувера.
Так. Дощить. Пів року. Інші пів року - ні краплини.
Не гавкаю- но охраняю• 28 ноября 2023
Ні на яке місто не схоже, це Америка ;) вона зовсім не така і менталітет також. А дощить часто .
автор Творог для розжига • 28 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Портленд - це Орегон.
Сіетл далеко від Ванкувера.
я знаю,що Портленд це Орегон. Але він від Ванкувера близько. Всі туди їздять скуплятись,бо там % на техніку,одяг немає....
Сіетл не прям супер далеко,згаю що туди на роботу їздять,але пів дня в дорозі проводять.
Дощі прям кожного дня? А як з вологістю?Які там зими? М´які?
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
ну хоч приблиииизно)
розумію,що зовсім інша. Я думаю по регіону,більше схожа за Західну Україну? Там теж часто дощ і хмуро(
Kasya3112• 28 ноября 2023
Подруга в пригороде Сиэтла, говорила довольно дождливо. Но вокруг очень красивая природа. На день благодарения говорит ночью -4, днем до +10 было. Зимы вроде ей говорили малоснежные, в основном дожди ( она там только с лета). По её рассказу мне погода напомнила Франковск
Горлаю зрання• 28 ноября 2023
Пааждите. Ванкувер, эт же Канада. Или в Америке есть свой?
Ответ дляKasya3112
так,про природу теж чула.

Всі кажуть,Що дуже гарно.
Цікаво,що там з інфраструктурою? Чи не кучно їй там?
І якщо не секрет ,десь працює?
Ответ дляГорлаю зрання
є свій)
недалеко від Канади)
Горлаю зрання• 28 ноября 2023
Ответ дляТворог для розжига
є свій)
недалеко від Канади)
Хах, прикольно) не знала
Xвостокрутелка• 28 ноября 2023
Ответ дляТворог для розжига
У вас трохи застріла інформація. Ніхто нікуди не їздить скуплятися, як ви висловилися. Тепер інші правила. Податки сплачують усі. Якщо з Орегону купуєш у Вашингтоні, то теж сплачуєш податок, а потім якось повертати. Це тепер дуже заморочливо.
Якщо дощі починаються, то так, кожного дня. Тиждень-два. Потім може бути трохи без дощів, потім знову. Десь з травня по серпень - останні чотири року дощів узагалі немає.

Зими практично безсніжні. Пару разів сніг за зиму.
Я пишу про Портленд Метро.

Про Сіетл - не знаю.
Kasya3112• 28 ноября 2023
Ответ дляТворог для розжига
так,про природу теж чула.

Всі кажуть,Що дуже гарно.
І якщо не секрет ,десь працює?
Она по программе спонсорство поехала к нашей одногруппнице по университету, та уже лет 10 замужем за американцем. Работает у них в магазине и живёт ещё пока с ними. Пригород, частные дома. Думала быстрее съехать, но купила машину, потому что в шаговой доступности только школы детей, магазин мин 15 на машине, работа мин 40. Городской автобус ходит где-то раз в час. Везде нужна машина. Скучать пока некогда, я так поняла
Ответ дляXвостокрутелка

Я пишу про Портленд Метро.

Про Сіетл - не знаю.
можливо ті хто мені це розповідав, не знають нових правил.
Але ось на днях купували собі побутову техніку в Портленді, бо не було таксу,як в Вашингтоні.

Напишіть про Портленд? Як він взагалі? Не депресивне місто? Є робота для українців? Для дітей розваги? Що взагалі можете сказати?
Ответ дляKasya3112
чи планує повертатись? який взагалі настрій у неї?
мої знайомі кажуть шо Америка їм дуже зашла. І що там все для людей. Повертатись не планують. Але знаю ,що є багато випадків,коли люди розчаровуються і повертаються. Але думаю,що не треба очаровуватися і іхати туди в рожевих окулярах,тоді буде легше з адаптацією.
Витворунка• 28 ноября 2023
По якій програмі ідите в США?
Ответ дляВитворунка
По якій програмі ідите в США?
поки програма для українців лише одна
Xвостокрутелка• 28 ноября 2023
Ответ дляТворог для розжига

Ваші найомі займаються шахрайством, якщо вони не планують заплатити цей такс , коли будуть готувати податки. Мені неприємно обговорювати шахрайські схеми новоприбулих та гомосоветекусів, тому тут варто зупинитися.
Я не живу у Портланді і намагаюся там не бувати. В субурбії все чудово.
Лиса Патрикевна• 28 ноября 2023
Подруга под Ванкувером живет: природа обалденная, транспорта мало - без машины тратишь по 2 часа в одну сторону на поездки куда-то в центр. Зимой дожди, снег бывает так редко, что для тех мест снегопад это катастрофа)) з/п чуть выше минималки - это 2 тыс. кад в мес. Но работают четко по графику, любые овертаймы оплачиваются дополнительно. К медицине привыкла - все доступно, главное понимать как устроено и планировать.
куркулиха• 28 ноября 2023
Є в телеграм та фейсбук групи Канади по містам та регіонам, там все розписано по пунктам, закони, оренда, навчання і ТД
Інформації багато, там і місцеві підказують та відписують новоприбувші
Ответ длякуркулиха
дякую,але мене Канада не цікавить(
Пишу каліграфічно• 28 ноября 2023
Ответ дляТворог для розжига
поки програма для українців лише одна
Крім U4U ще є green card
Ответ дляXвостокрутелка
точно не шахрайством,бо сказали б.
значить просто цього не знають. Кажуть шо так всі роблять,хто там живе по 20 років,вони їм і підказали.
Ответ дляЛиса Патрикевна
2 тис це дуже мало((
там тількт кв стільки коштує
Xвостокрутелка• 28 ноября 2023
Ответ дляТворог для розжига
точно не шахрайством,бо сказали б.
Тому я й написала про гомосоветикусів. Я каже одна моя знайома я прастая саветская женщіна. Насправді все вони знають та розуміють.
Kasya3112• 28 ноября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Знаете, думаю, ей, конечно, страшно. Но возвращаться она скорей всего не будет. 2е детей - 17 и 8 лет. Да, говорит, все для людей. Школы очень ей понравились, хорошее отношение к детям. В общем, несмотря на все, думаю ей нравится, хотя, конечно, говорит, тяжело - минимальное знание языка, менталитет другой, хотя говорит очень ей импонирует, район у них хороший. Но пока ей и возвращаться некуда. Вообще у неё настрой боевой, вот на права сдала, короче, говорит, отступать некуда
Витворунка• 28 ноября 2023
Ответ дляТворог для розжига
поки програма для українців лише одна
Виспрашуєте тут, а з нами інформацією поділитесь не хочете
Ответ дляKasya3112
так,людям,Які все втратили вдома діватися нема куди. Лише вперед.
У нас така ж історія... Не думаю,що тут отримається знову заробити на нову хату. Та ще й війна не скоро закінчиться(
Ответ дляВитворунка
як це не ділюсь?
перечитайте мої повідомлення. Там багато інформації
Xвостокрутелка• 28 ноября 2023
Ответ дляТворог для розжига
На нову хату вам легше буде заробити дійсно у штаті Вашингтон, якщо ви розглядаєте виключно цю метро-зону.
В Орегоні дешевше житло розпочинається трохи південніше, в районі Сейлему. Щонайменше зараз місцеві мігрують в тому напрямку, якщо мають проблеми з житлом. Я і сама думаю про це. Там тепліше, долина.

У Вашингтоні податки на житло вищі, хоча сама нерухомість та земля дешевша. Я б не хотіла там володіти нерухомістю.
Kasya3112• 28 ноября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Удачи вам, все получится. Я бы тоже не подумала, что она решится на переезд, она сказала, что даже сама от себя не ожидала, но реально, с 2014 она уже 2-й раз теряет всё и если в 40 начинать новую жизнь, то в США, почему нет?
Ответ дляXвостокрутелка

розглядаємо цей штат, тому що там є знайомі,які на перший час зможуть нас приютити/показати/допомогти.
Звісно я б хотіла в Флоріду, ЛА, або НЙ. Але для новоприбувших там буде дорого,я думаю. Почать плануємо з Вашингтону,а там вже далі буде видно.
Але чесно,на мене навіть вдома погода впливає. Мене ті дощі зупиняють, а не те що прийдеться працювати 24/7.