ЯНаПэПэ• Изменено 28 ноября 2023

Мама зіпсувала всю радість(

Мені 21 рік, живу з мамою та старшим братом, одразу після закінчення навчання влаштувалась на роботу, ні в кого гроші не прошу, але фінансово допомагаю мамі. Вона мені весь час говорить, щоб я не витрачала гроші на дурниці такі як косметика, сукні, білизна, догляд. Ну типу щоб витрачала, але на саме необхідне, те, що потрібно по сезону, верхній одяг взимку, куртка восени і тому подібне. Вона мені сказала так, давай разом збирати тобі на квартиру, я й погодилась. З зарплати трішки відкладаю і віддаю мамі. Сьогодні був такий зимовий, передноворічний настрій, пішла в магазин купила собі декілька гарних комплектів білизни, спідничку і блиск для губ. Радість була до того моменту, доки не показала це все мамі🥹Вона незадоволено відреагувала й сказала мені ’Ніколи ти не назбираєш гроші, якщо будеш дурниці купувати’ і пішла в свою кімнату. Вона сказала, а я сижу з цим усім, і щось зник настрій взагалі, немає тієї радості від покупки, яка була. Що я роблю не так? Може дійсно я забагато купила всього?🥺
В курсі діла• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Так, але не 24/7. Один час жив у дівчини, поиім у бабусі, у тітки. Він наче й з нами, але не завжди
Для нього ще все гірше…

Ви - молода дівчина й це нормально, що, працюючи ви купуєте щось для себе. Це про любов до себе. Любити себе- це нормально.
Але ваша мама - токсична. Й вам по-хорошому треба розʼїзджатись.
Ви в своєму емоційному й психологічному стані хлопця не зустрінете

Не служанка• 28 ноября 2023
Автор, а за яку вартість ви купили комплекти білизни? Просто цікаво? Може дуже дорогі- якби дешевші, то мама б і не сварилась?
Наступного разу їй не показуйте, або просто трусів штук 5 хоч докупіть, без бюстгальтерів, то може вона не так помітить
Гжегож Бженчишчикевич• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ні. Ні. Це виключено. На брата не йдуть гроші це 100%
Они пойдут! Смотрите сами - ваш дом по закону и справедливости должен делиться между Вами и братом. Вам же предлагают самой себе накопить на жилье и лишают законной половины. Так и есть - брату за Ваш счет.
Гжегож Бженчишчикевич• 28 ноября 2023
Автор. Получаете з/п - покупатете сами (!) 100 евро или дол., и франков и откладываете САМИ в свое место.
И вот эта цифра очень хорошо показывает, сколько Вам надо работать, чтоюы скопить на жилье. 1200 в год, за 10 лет 12000. что модно купить за 12000, значит, копим дальше? Еще через 10 лет у Вас 24000 и 41 год. Нравится так?
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
Теж непогано, якщо всім добре. Але не з усякими батьками добре жити.
за добре жити треба добре платити.
автор на работе постоянно, дома только ночует.
так что мамкин получасовый бубнёж может пережить,чтобы не платить за койкоместо 5тыс.
и поменьше читать Советчицу, а то из всех углов полезут гарбузеры и токсы ))
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ще нема що переводити
так скажите,что зп поступает на карту и снимать вы не будете,а переведёте на долларовую.всё.никаких обид и претензий.
Оксана_12• 28 ноября 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
за добре жити треба добре платити.
Знову ж таки, вона і так платить, а не живе у матері безкоштовно. Тож не сильно щось зміниться. І, поживши і поплативши за орендоване, поняття ’своє житло’ починає грати іншими барвами. А що прагнути, як і так все так.
Працівниця року• 28 ноября 2023
не забагато. тікай від мами своєї швидше і поменше спілкуйся з нею. бо все своє життя у всьому собі будеш відмовляти, на старість як збереш на квартиру - то і помреш в 4 стінах без радості в житті, проживши на хлібі і воді життя умовно кажучи. живи і радій поки можеш! і дозволяй собі те що можеш дозволити. а квартиру чоловік придбає, чи може у нього вже є. вистав свої приорітети правильно. бо мати тобі нав’язує життя жахливе, зрозумій...
автор ЯНаПэПэ • 28 ноября 2023
Ответ дляНе служанка
Комплекти по 790 грн за кожен

Оскорбляю всячески• 28 ноября 2023
С цікаво, а скільки років ви так збираєтесь збирати? :)
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Так, їжа, побут і тому подібне
а!так це не ’віддаю’,а компенсирую расходы на проживание-питание.
пишете ’маме помогаю’ ))) ахаха
привыкли на мамкиной шее ехать, а теперь за каждую свою копейку трясётесь.
вот попробуйте всё сами:и за коммуналку и себя прокормить -тогда и по три комплекта лифонов покупайте хоть каждый день.
Працівниця року• 28 ноября 2023
фактично вона нав’язує тобі - не бути жінкою, не радувати себе, а жити тільки по необхідності - без радості. це совкове мислення. в ньому щастя нема. моя теж така. я давно втекла від неї і зустрічаюсь раз на місяць.
Оксана_12• 28 ноября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так приблизно говорили мої подружки, купуючи в далеких нульових спідниці по 100 баксів, коли квартира однушка була 100 тисяч. А я тихенько собі хомячила. Одна криза, друга... І от уже і долар не 4,85 і квартири за сотню трикімнатна. А спідниці пішли на сміття. Але... Жити теж колись треба. Баланс, у всьому потрібен баланс
автор ЯНаПэПэ • 28 ноября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Який чоловік?😊
Ворожу на каві• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А як можна закрити тему?
Раджу порахувати, скiльки доведеться в такому темпi вiддавати, щоб назбирати 25 тис. Приблизно рокiв 20. I це якщо все iдеально - мама не передумае, цiни не взлетять у двiчi. Це навiть не журавель, це страус у небi. Я до 25 жила з батьками i вiдчувала себе дитиною. Тiльки оселившись окремо стала почувати себе самостiною. Поiдьте кудись хоч на тиждень, екскурсiю, тур, переосмислiть життя, можливо сенс пожити закордоном. Берiть вiдповiдальнcть в своi руки, не бiйтеся, iнакше змарнуете час.
В курсі діла• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Комплекти по 790 грн за кожен
Автор, якщо ви не троль:)
То я бажаю вам поскоріше вийти з токсичних відносин і жити СВОЄ життя. Зараз ви живете як мама скаже.
І там дуже багато запитань.
А ви - молодець. І комплекти за 800грн при зп 16000 це ні про що. Ви їх собі можете дозволити! І маєте дозволяти! Щоб відчувати себе впевнено
Солоденька цукОрка• 28 ноября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну , послушайте, автор же не будет всю жизнь работать на 16 тыс
Сейчас опыта наберется
Возможно уедет в какую-то страну
Працівниця року• 28 ноября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
і ще цікаво що всі авторові накопичення мають лежати в кармані у матусі. яка може на себе їх і витрачає втихаря. ну це взагалі не діло, автора за ду*у мають.
Анонім Перший• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
В мене невеличка зарплата, зараз це 16000 грн. 5 я стабільна віддаю мамі на квартиру, 3-4 допомагаю фінансово, все інше моє, але воно дуже швидко витрачається( проїзд, купити поїсти щось на роботу, зустрічі з друзями..
Ситуація дурна,по перше гроші ваші,і ви собі збирайте заначку без участі мами.А мамі чому гроші даєте?Вона що не працює,грошей немає,ніхто її не зобов´язує вам істи варити.Купляти гель для прання.
А за квартиру комунальні,можете почергово сплачувати.Так само на потрібні великий покупки,холодильник,телевізор.і т.д..
І взагалі я є мама дорослої дитини,він біля мене не живе.Але якщо б жив,я б з нього за це гроші не брала.

Працівниця року• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Який чоловік?😊
майбутній. чи ти збираєшся все життя з мамою прожити?
Анонім Перший• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Брат тут житиме, це буде його дім, а мені допоможуть типу на мою назбирати
Уже усе вирішили,а брат скільки грошей вам на житло дасть.А мамочка куда з´їде?Чи з сином вік доживати буде.
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
да,согласна.
надо автору пойти и помыкаться по арендованным комнатушкам,пожить с соседками и оценить спокойствие того дома,из которого так спешила сбежать.
Працівниця року• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Немає татка. В мене зараз почалась якась міні депресія. Вже не хочу одягати ні ту білизну, ні тим блиском маститись..
тобі треба, треба надягати і білизну і блиском мазатись. а от від матусі своєї токсичної треба тікати. бо щось вона молоду дівчину вже в старушки записала зарано. нехай в опу йде і сама так живе. тікай від неї...і думай своєю головою, бути егоїсткою корисно.
В курсі діла• 28 ноября 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
да,согласна.
Дайте вгадаю - вам 45+?))
сама себе прекрасная• 28 ноября 2023
Ответ дляШалена красуня
Моей 21 год
Работает с 18 лет: комплектов нижнего белья больше, чем у меня было за всю жизнь
Я только радуюсь, что ребенок может заработать и порадовать себя
Ваша мать - эгоистка.
И вангую вы свои деньги никогда не увидите, она их или сама потратит или отдаст вашему брату ’ему нужнее, ему жену надо куда-то привести’, а вы так и будете забитой
А моей 14 и косметики и одежды намного больше чем у меня)) не работает, что за бред, ребенок за свои деньги боится что- то купить. А жить когда
Працівниця року• 28 ноября 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
да,согласна.
краще помикаться, ніж психіку собі ушатати вкрай. вона вже доросла і має сама собі давати раду. і не треба тут розказувати про матусиних синочків та дочечок, які без батьків нулі без палочки.
автор справиться! не вона перша не вона остання. 25 вже скоро, майте совість.
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Який чоловік?😊
вам 21 и сейчас самое время осмотреться по сторонам с вопросом
’Який чоловік?’ ,потому что в 31 ещё не совсем поздно, но уже не так как в 21.
Банка з медом• 28 ноября 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Проведите эксперимент: попросите маму отдать вам то, что накоплено на данный момент.
я представляю эти крики
healer09648293• 28 ноября 2023
(працівниця року) - анонім.
мені 25, пиши мені якщо хочеш в особисті
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2023
Ответ дляВ курсі діла
Дайте вгадаю - вам 45+?))
не,ваша ровесница.просто с жизненным опытом,чтобы не советовать автору то,что советуете вы))