ЯНаПэПэ• Изменено 28 ноября 2023
Мама зіпсувала всю радість(
Мені 21 рік, живу з мамою та старшим братом, одразу після закінчення навчання влаштувалась на роботу, ні в кого гроші не прошу, але фінансово допомагаю мамі. Вона мені весь час говорить, щоб я не витрачала гроші на дурниці такі як косметика, сукні, білизна, догляд. Ну типу щоб витрачала, але на саме необхідне, те, що потрібно по сезону, верхній одяг взимку, куртка восени і тому подібне. Вона мені сказала так, давай разом збирати тобі на квартиру, я й погодилась. З зарплати трішки відкладаю і віддаю мамі. Сьогодні був такий зимовий, передноворічний настрій, пішла в магазин купила собі декілька гарних комплектів білизни, спідничку і блиск для губ. Радість була до того моменту, доки не показала це все мамі🥹Вона незадоволено відреагувала й сказала мені ’Ніколи ти не назбираєш гроші, якщо будеш дурниці купувати’ і пішла в свою кімнату. Вона сказала, а я сижу з цим усім, і щось зник настрій взагалі, немає тієї радості від покупки, яка була. Що я роблю не так? Може дійсно я забагато купила всього?🥺
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2023
Ответ дляБелая котичка
Это ее личное дело, она сама из заработала
Хоть в урну выбросила бы, ее деньги - ее дело
интересно получается:сейчас может в урну, а значит с 18 до 21 с той же урны надо было и доставать (если не студенткой была),а не быть у матери на содержании.
Белая котичка• 28 ноября 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Автор написала что после окончания учебы устроилась на работу, так что вы мимо
Дама с собачкой• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
В мене невеличка зарплата, зараз це 16000 грн. 5 я стабільна віддаю мамі на квартиру, 3-4 допомагаю фінансово, все інше моє, але воно дуже швидко витрачається( проїзд, купити поїсти щось на роботу, зустрічі з друзями..
Ой, не могу
с 16 тыс еще и накопить на квартиру. Вы посчитали за сколько десятилетий вы накопите? Вы уверены, что эти деньги вам вообще достанутся хоть когда-нибудь?
Это или наивная алтернативность или просто тролль
с 16 тыс еще и накопить на квартиру. Вы посчитали за сколько десятилетий вы накопите? Вы уверены, что эти деньги вам вообще достанутся хоть когда-нибудь? Это или наивная алтернативность или просто тролль
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2023
Ответ дляБелая котичка
да, не внимательно прочитала.
значит маме честь и хвала,что вытащила содержание дочери -студентки.
теперь может финансово расслабиться,а она ещё пытается чем-то помочь (ненужными инициативами),а не надо.
Дама с собачкой• 28 ноября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
а нахєра? автор мамі гроші віддає. Потім мама упить квартиру типа на себе. І потім подарує її брату. Скаже: Так ця все одно тобі дістанеться, в якій ми живемо зараз
Не-не, она скажет - так у тебя ж муж есть, зачем тебе квартира?
Про мужа написала специально
Белая котичка• 28 ноября 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
да, не внимательно прочитала.
до 23 лет по закону она обязана содержать дочь если дочь продолжает обучение, это так для общего сведения. А она в 21 год устроилась работать. Так что может с мамы хитропопой еще за два года стребовать)
Ля-ля-ля• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
З такими темпами ви назбираєте на якусь однушку чи комуналку в маленькому місті років через 12
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2023
Ответ дляБелая котичка
а дочь продолжает обучение? или вы так же читали как и я,через слово?)))
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2023
Ответ дляДую на вітер
Що ви робите не так,- живете з мамою.
тогда даже комнаты в собственности автору не видать если слушать ваших советов((
Lor111etta• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Я хотіла поділитись з нею радістю, щоб вона пораділа за мене, а тепер цієї радості немає і в мене
Дитино,мама в глибині душі заздрить твоїй молодості і можливо тям.
Вона ро ла і виховувалась в інших умовах,де була обмеженість і економія.
Але чому мама так швидко хоче вас ’сплавити’ в окреме житло?
Кажіть їй,що хочете маленьких радощів,нагадайте їй її молоді
Дую на вітер• 28 ноября 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ей и так не видать, если маме деньги отдает. Сначала брат женится, потом у него дети пойдут.
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2023
Ответ дляДую на вітер
я так думаю,что автор изменит своё решение и станет распоряжаться своей зп.
Белая котичка• 28 ноября 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ну так это вы ж говорите что мама такая бедная-несчастная, сама родила дочь и офигела что должна ее содержать. Да, это задача родителей
Шлях до зірок• 28 ноября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Ой, не могу
Может автор потом с мужем напополам что-то купят ?! . Или купит в селе домик и будет работать удаленно ,что угодно .
Люди бежали от войны ,в сёлах все домики скупили , даже захудалые .
А не имели б этих 5-7 тысяч долларов и жили б на улице получается?
Лучше иметь за душой копейку , но не маме отдавать ,это глупость конкретная , тут согласна.
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2023
Ответ дляБелая котичка
а за два года стребовать до 23лет на каком основании если автор уже закончила обучение и приступила к труду?
думаете ещё в один стационар на дневное отделение поступит?
Миссис Буркул• 28 ноября 2023
Просіть відкладені гроші назад, скажіть, що думаєте про іпотеку, треба перший внесок.
ША! я прийшла!• 28 ноября 2023
Я погоджуюсь тільки з одним, якщо себе балувати, то не назбираєте, або замість 5-ти будете збирати 10 років. Але молодість пройде і тих комплектів не захочеться. Це як з сексом, спочатку рано, потім нікого, потім чоловік скоростріл, потім розлучення, а тепер вже й не хочеться.
Автор, скільки у мами ваших грошей? Ваші гроші повинні бути у вас і крапка. Мама хоче допомогти, хай збирає окремо. Якщо брату квартира, то він також вкладається. Але реально я вважаю, що квартира повинна бути дівчині, а брат , мама і ви збираєте йому. Ви бачили скільки квартплата? 1/3 з вас і продукти, а краще ви самі харчуєтеся - для того, щоб зрозуміти скільки ви витрачаєте. Моя мама ніколи не рахувала скільки я зїла і що я їй повинна платити. Поки не стали жити окремо.
Рубаю олівлє• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Вона моя мама, я живу в її квартирі. Не кажіть так..
Але то ви заробили ті гроші. Давайте мамі на комуналку і їжу. А краще живіть окремо
Одяг та сумки• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Брат віддає їй майже всю зарплату
о значить брату купите житло. а ви будете жити з мамою - брат то майже усе віддае) а вам згадають уці труси
Дую на вітер• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Брат тут житиме, це буде його дім, а мені допоможуть типу на мою назбирати
За ваш раххунок? Мудра мама...
Дую на вітер• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Брат віддає їй майже всю зарплату
То вас там два немовлятка...
Рубаю олівлє• 28 ноября 2023
Ответ дляОдяг та сумки
1000% иак і буде. Скільки тем таких було
Дую на вітер• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Я не дивлюсь на її витрати. Ні, ну собі вона купує одяг, білизну, ходить на манікюр, їжа, комунальні. За інше я не знаю
Ну ви лохушка
ЯНаПэПэ
• 28 ноября 2023
Ответ дляLor111etta
Певно, що хоче пожити для себе, я не знаю або набридла я їй
Дую на вітер• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Я не знаю, вона не звітує переді мною, вона сказала, що це не моя справа
Ви даэте гроші, а як аона витрачає не ваша справа? Дитино, не будь дурною.
Дую на вітер• 28 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Просто я себе відчуваю якоюсь неповноцінною. І мене психологічно це гнітить, спочатку були насмішки, що я мало заробляю, що я по факту нищебродка. Мені важко зараз дуже, я не можу нічого з цим подіяти
Ще скажіть що у вчителя більша зарплатня.
Золота орда• 28 ноября 2023
Мамі 1/3 за кварплату. З їжею як в вас заведено. А ось ті гроші , що відаєте начебто на квартиру кладіть на депозит на своє ім´я, за одно ще процент потроху буде капати.