Тут надолго• 29 ноября 2023

Я погана мама ,що мені робити?

Всім привіт.одразу дякую за відповіді.
В мене любимий синочок 3,5 роки,і всі ці 3,5 роки я дууууже погано сплю,він досі п´є молоко(магазинне дитяче) вночі 2 рази,відучити не можу,такий крик що боюсь сусіди можуть щось не те подумати .в 2 ночі встаю приблизно, даю йому молока і ніяк не можу заснути до 4-5 год,в в 5 він будить мене знову щоб принесла молока,і потім знову я не можу заснути до 6-7 ....а вже потрібно вставати ((
Чоловік по ночах ніколи не встає,бо він працює і йому треба бути виспаним
За ці роки я наскільки вже виснажена морально і фізично від щоденного недосипу ....
Сама я собі діагноз не можу покласти але здається в мене депресія
Через те що я постійно виснажена, я можу задовольнити тільки основні потреби дитини,нагодувати,помити і т.і дуже мало часу вдасться виділити на його розвиток,через що себе дуже корю,що я погана мама,але сил вже немає зовсім
Інколи просто плачу і хочеться заснути не встати
Вдень синочок спить не завжди ,тому доспати разом з ним нема можливості?порадьте що робити мені?
Прошу не писати що не треба було народжувати,дитинка вже є ,я його дуже люблю
І так,я знаю що дуже погана мама,не пишіть це прошу...
Добра, коли сита!• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Він кричить на весь будинок
А потім зранку мама й сестра мене клюють що я така погана,жорстока мама і я їм заважаю з своєю ненормально дитиною
Пора съезжать.
автор Тут надолго • 29 ноября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Не знущайтеся з дитини. Ваше горло ні до чого тут. Ви як моя тітка, яка морожене гріла дитині до 12 років, бо в тої астма .
Не планувала знущатися,навпаки хотіла оберегти від того щоб захворів
Дякую за пораду
Буду привчати до холодного
Любимка-анонимка• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Дякую
Я реально безхарактерна і мені важко спорити з людьми .все сприймаю близько до серця
Краще б в моєї дитини була інша нормальна мама
Дякую вам за відповідь
Вы нормальная мама, переживающая, без поддержки близких. Но у вас реально кукуха уедет от всех ваших родственников, включая ребенка. Ну подумате же о себе, найдите где-то глубоко-глубоко стерженек и поставьте всех по местам. Нельзя так с собрй, вы что
автор Тут надолго • 29 ноября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Дякую
Я така людина ,мені це важко дається
Дякую
Язвочка• 29 ноября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
у меня такая же тетя) ппц. а теперь вырос неженка, чуть что и заболел. А мой ребенок сейчас, зимой практически, мороженое на улице ест. Ходит раздетый. хоспади, не надо трястись над детьми, вообще, чем меньше одежды тем лучше, про греть что-то смешно
Не ангелы• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Рада за тих в кого є де(
В мене немає коштів
Чоловік покинув,дитина не в садку щоб я могла заробляти
коли покинув? На другій сторінці теми?
Тоскующая• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Повністю згідна з вами
Пробувала не давати,він кричить пів години поки не втомиться,але мама з сестрою наїжжають не мене щоб дала молока ,закрила йому рота і не знущалась з дитини
Окремо жити не має де...
Мама и сестра хотят тоже поспать и заботятся в первую очередь о себе. Это они так говорят, что вы издеваетесь над ребенком, на самом деле это отмазки. А вы падаете с ног, как уставшая лошадь. Отменяйте кормление вопреки воплям мамы и сестры. Потом, когда ребенок будет спать всю ночь, вы тоже наконец выспитесь и вас перестанут дергать.
VitalinkaGL• 29 ноября 2023
ото проблема.покричит пару раз и перестанет.рано вылез на голову
Не ангелы• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Я працюю онлайн...
о,вже працюєте)
Болтушка Му• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Рада за тих в кого є де(
В мене немає коштів
’Чоловік по ночах ніколи не встає,бо він працює і йому треба бути виспаним.’
То покинув чи ні???
VitalinkaGL• 29 ноября 2023
мои на ИВ были,с 1.5 на кашах,никаких ночных кормлений.вода в бутылке или детский чаек.
но я такая мама,что Я Всегда у себя на первом месте.
муж мой тоже не помогал+работал по сменам.
оба ребенка,за деньги,пошли в сад в 1 8 и 2 года.
стройте Сейчас отношения с ребенком,а то потом от истерик(купи конфеты,киндер,лего,хочу,не хочу) не отобьетесь.
Бабуся Бетман• 29 ноября 2023
Ответ дляМавка
Скільки раз в день він спить.. замучайте його перед сном, тобто втоміть його так щоб йому не хотілось того молока і вночі вставати
Есть дети, которые наоборот от усталости еще сильнее перевозбуждаются, и не могут заснуть. У меня такой ребенок. Намучалась с его сном и своим недосыпом. Всегда в кровати поильник с водой, просыпается и пьёт сам, потом дальше засыпает, уже 10 лет.
Гравіцапа• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Він кричить на весь будинок
Вы не в адеквате? Или сама с сестрой вас совсем подмяли?
Вы это написали уже 100 раз, думаете , я читать не умею?
Пусть кричит! Все дети кричат. И почти все орут, когда их отучаешь от ночных кормлений.
Но если вам так важно не беспокоить соседей и тонкую душевную организацию мамы и сестры, то кормите его из бутылочки по ночам до самой женитьба. Если выживете с такими режимом. Но если вдруг не выживете, то ваше дело пусть предложат мама а потом сестра.
Не ангелы• 29 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
То покинув чи ні???
вона не може визначитись) вже і працює з 4-ї сторінки, а то коштів не було
Тоскующая• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Дякую
Буду давати кімнатної температури
Дякую за пораду🩷
Не нужно давать, нужно отменять кормление. Для начала замените молоко на воду. Потом вообще не давайте бутылку. И перед сном гуляйте с ним на улице, ничего что темно.
ПоЗиТиВнАя• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Він кричить на весь будинок
Ну я б теж була не задоволена якби дитина 3,5 років будила мене вночі тільки через те, що ви не взмозі її привчити спати всю ніч
Бабуся Бетман• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Дякую за підтримку
Я сама хочу просто перестати годувати вночі і все.але живу з мамою яка на мене кричить що я жахлива мама і знущаюсь з дитини,не даючи їсти молоко вночі
А когда вы жили в Польше без мамы, тоже ж молоко ночью давали?
Все знаю від і до• 29 ноября 2023
Не кормить по ночам. В таком возрасте это не нужно. Нужно перетерпеть, он привыкнет.
Болтушка Му• 29 ноября 2023
Ответ дляНе ангелы
Ну так) ще їй здається, що в неї депресія, але вона вже п´є антидеприсанти)
Прагматик флегма• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Дякую за підтримку
В мене теж диспотічна мама, з якою ми живемо, пока йде ремонт. Але всі рішення по дитині приймаю я, бо сама вже не дитина, а мати перед усім
Це тільки ваша відповідальність і майбутнє вашої дитини. Думайте про це
Гравіцапа• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Дякую,згідна з вами
Так і буду робити
ЗгООООООдна!!!!
Тоскующая• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Битилочку з водою кидає геть і верещить поки не дам
Что это за поведение? Кидает бутылочку, верещит? Меньше потакайте его капризам.
Гравіцапа• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Так,чесно,я хотіла щоб мене хтось підтримав добрим словом,мені стало б легше
Дякую і вам
Так это нельзя поддерживать!
Нельзя говорить - дааа, прааавильно, кормите взрослого мальчика из бутылочки!
Нельзя! Потому что вы вредите ему!!!! Вредите зубам и ЖКТ!
Нельзя говорить - даааа, вы бедненькая, но маму и сестру надо уважать, дать им поспатунечкать!
Нельзя! Потому,что вас забили, затюкали, и вы сами себя ни во что уже не ставите! Потому что в угоду им вредите себе и своему ребенку, и даже не можете им этого сказать!
Нельзя поддерживать то, что вы согласны и дальше не спать и гробить свою нервную систему, потому что ребенку только хуже от такой мамы рядом, а сами вы, молодая женщина, просто убиваете себя и свое здоровье, ментальное и физическое.
Завтра не пью• 29 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Мамі запропонуйте повиконувати Ваші функції щоночі і її попустить а взагалі хай не втрручається
Моя скандалила вплоть до того, что выгоняла - говорила, что я делаю все черти что и не так и что она хочет тишины и спокойствия, а мы нервные и дерганые и ребенок орет постоянно, значит я нервничаю сама и не спокойная, что у меня с мужем не все хорошо, и чтобы я ехала к мужу и свекрови и им там спать не давала, а не родной матери
Міняйловна• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Давала воду,не хоче пити(
Просить молока .
Не те що просить а кричить поки не дам
А з зубами в нього що? Вже збираєте на вставні?
Там все розмивчато• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Рада за тих в кого є де(
В мене немає коштів
Так, а чоловік куди подівся?
В старпості ж був?
Ms. Android• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Незнала що можна давати дитині не таке тепло молоко,спасибі,спробую
він у Вас ніколи не їв морозива?
муха в кедах• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Дякую,обов´язково так зроблю
автор,потерпите несколько ночей,но молоко недавайте.максимум глоток воды,смочить рот после криков. похожее было ,когда отучивала отг руди.поплакал 2 ночи и спит с тех пор всю ночь,как сурок.
Там все розмивчато• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
А якщо запропонувати молоко з чашки?
Срочнокпсихологу• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Вночі в мене температура в кімнаті близько 18
Це не буде занадто холодне молоко?
Сину моєї сусідки 1 рік і 9 місяців. Він п´є молоко і йогурти одразу з холодильника і жодних проблем