100%• 29 ноября 2023
Бути чи не бути з таким чоловіком
Є чоловік з яким є відносини
Із плюсів
Він допомогає з дитиною (не його дитина, від першого шлюбу мого) забрати із садочка, завести на гуртки, посидіти коли я на роботі, прибрати дома, зробити їсти
Ну короче він буде робити абсолютно все що я йому скажу
Він з руками, може все по дому зробити, відремонтувати
Із мінусів
Він не думає про завтра, і не має стабільного заробітку ( через війну) він працює, але то не та робота яка могла би забезпечити сімʼю
І він не вміє розпоряджатись грошима, тому я йому сказала, щоб він мінімум 10к віддавав мені, а я вже частину відкладаю а на частину продукти купуємо
Із плюсів
Із мінусів
100%
• 29 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
Він живе у вас?
Так
Але це квартира орендована, тому я сказала йому, якщо що як жити, то як мінімум половину давати за квартиру
Свисток ля-минор• 29 ноября 2023
Я думаю что ему лучше без вас будет. Вы у вас живёте? Думаю на 10 к мужик может без вас не плохо жить. А если ещё вам и вашему ребенку. Вы сколько откладываете?
Мейк-ап форева• 29 ноября 2023
толку от него? финансов на жизнь и на аренду квартиры, так понимаю, не дождешься, дома вместо котика держать что ли
100%
• 29 ноября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Я йому це казала, але він дуже нас любить
Тому він дуже хоче бути з нами
Відкладаю від 5 к його
Ну і свою зп також відкладаю
Якщо що, я заробляю гарно
Тому він дуже хоче бути з нами
Відкладаю від 5 к його
Ну і свою зп також відкладаю
Якщо що, я заробляю гарно
Свисток ля-минор• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Так
Так тем более. Вы не тот типаж выбрали. Ищите более богаче. Этого думаю надолго не хватит обеспечивать вас и вашего ребенка и отдавать половину за аренду
После 18• 29 ноября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Он у нее домработница, няня и сексобслуга. Все бесплатно.
Блакитне небо• 29 ноября 2023
Ну він же тупий по вашому, розумово відсталий, може йому і потрібна мамка
Шиворот Навыворот• 29 ноября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Толку от него? Вы старпост перечитайте, он по дому все делает, с ребенком автора занимается, попробуйте найти сейчас такого
После 18• 29 ноября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Очередь за ней с ребенком из богатых стоит. Она сама на съеме живет.
100%
• 29 ноября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Ні, він дає
5 к на оренду
І 10к окремо
Просто я не розумію, чи варто взагалі із ним бути
А, ще що бісить
У нього ж його квартира, яку він придбав років 4-5 тому
Але він там до сих пір не доробив ремонт
Я не бачу навіть наміру його там робити
Частково зроблено
Але там ще робити і робити
5 к на оренду
І 10к окремо
А, ще що бісить
Я не бачу навіть наміру його там робити
Частково зроблено
Але там ще робити і робити
Пампушечка• 29 ноября 2023
Ничего не сказано о ваших чувствах, о том, как вам с ним, всё только о практической стороне. Или это не имеет значения?
То, что из-за войны нестабильные заработки, это понятно и главное, что работает, я бы не расставалась только из-за этого
Вкаблучках• 29 ноября 2023
Автор,а ви самі не можете вирішити комфортно вам в цих стосунках чи ні? Треба питати на бабському форумі
Накладні мюслі• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Так
А що ви там з 10 відкладаєте?((
Мейк-ап форева• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Ні, він дає
5 к на оренду
І 10к окремо
А, ще що бісить
Я не бачу навіть наміру його там робити
Частково зроблено
Але там ще робити і робити
5 к на оренду
І 10к окремо
А, ще що бісить
Я не бачу навіть наміру його там робити
Частково зроблено
Але там ще робити і робити
а, ну еще не самый худший вариант, не все потеряно)...вполне можете подстроить под себя, а квартиру пусть сдает, даже без ремонта
Накладні мюслі• 29 ноября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Мужик на 10 без квартири не погано жити?
После 18• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Ні, він дає
5 к на оренду
І 10к окремо
А, ще що бісить
Я не бачу навіть наміру його там робити
Частково зроблено
Але там ще робити і робити
5 к на оренду
І 10к окремо
А, ще що бісить
Я не бачу навіть наміру його там робити
Частково зроблено
Але там ще робити і робити
Ничего, вы хорошо зарабатываете, сделаете ремонт. У него хоть квартира есть, а ваша где?
100%
• 29 ноября 2023
Ответ дляПосле 18
Він старіше мене на 11 років
Тому у мене все також попереду :)
После 18• 29 ноября 2023
Ответ дляВкаблучках
Так денег хочется, принца с замком. А здесь в замок переехать не дают.
На пів ставки• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Тому він дуже хоче бути з нами
Відкладаю від 5 к його
Ну і свою зп також відкладаю
Якщо що, я заробляю гарно
Тому він дуже хоче бути з нами
Відкладаю від 5 к його
Ну і свою зп також відкладаю
Якщо що, я заробляю гарно
До сраки та любов, коли їсти немає чого.
LoveYouOrNot• 29 ноября 2023
Ви його любите? Бо склалось враження, що оцінюєте тільки по користі.
Якщо це любов, то, мотивуючись вами, він зможе стати багатим. Не в грошах справа ж.
Играю у края• 29 ноября 2023
Ну якось старанно...
Нормальний чоловік, з дитиною зворотній зв´язок є, руки прямі. Якщо він має професію/вищу освіту і в нього є бажання робити- то думаю роботу знайде,якщо треба.
В нас зараз навпаки. Чоловік працює на 2х роботах, я з дітьми загибаюсь. Хочу на роботу, а він хай йде з дітьми. Не хоче... І теж немає планів на завтра. Я кажу що ти хочеш? Він каже вижити.
Мене це не влаштовує, я хочу більшого і постійно йому мозок клюю цим. Ми живимо в Україні, якщо що.
Накладні мюслі• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Ні, він дає
5 к на оренду
І 10к окремо
А, ще що бісить
Я не бачу навіть наміру його там робити
Частково зроблено
Але там ще робити і робити
5 к на оренду
І 10к окремо
А, ще що бісить
Я не бачу навіть наміру його там робити
Частково зроблено
Але там ще робити і робити
У вас на нього хоч ’стоїть’?)
После 18• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Він старіше мене на 11 років
Тому у мене все також попереду :)
Ага, по 5 тысяч собирать лет 200 будете.
Ну ничего, вы же все равно в плюсе, вас содержит, половину за квартиру отдает, так бы в минусе вообще были, в лучшем случае в 0. И няню с поваром хороших днем с огнем не сыщешь.
Крошка Енот• 29 ноября 2023
Ответ дляПосле 18
Да, прям бизнесмены с олигархами дерутся за автора с ребенком)
LoveYouOrNot• 29 ноября 2023
Ответ дляНа пів ставки
У автора здається є що їсти - вона навіть відкладає з його грошей.
Вона не уточнила, чи тимчасово пан не має заробітку, чи то все життя так було.
100%
• 29 ноября 2023
Ответ дляПосле 18
У мене є де жити
І є цілі в житті
А у нього я цілей не бачу
Оце мене лякає
І є цілі в житті
А у нього я цілей не бачу
Оце мене лякає