100%• 29 ноября 2023

Бути чи не бути з таким чоловіком

Є чоловік з яким є відносини
Із плюсів
Він допомогає з дитиною (не його дитина, від першого шлюбу мого) забрати із садочка, завести на гуртки, посидіти коли я на роботі, прибрати дома, зробити їсти
Ну короче він буде робити абсолютно все що я йому скажу
Він з руками, може все по дому зробити, відремонтувати
Із мінусів
Він не думає про завтра, і не має стабільного заробітку ( через війну) він працює, але то не та робота яка могла би забезпечити сімʼю
І він не вміє розпоряджатись грошима, тому я йому сказала, щоб він мінімум 10к віддавав мені, а я вже частину відкладаю а на частину продукти купуємо
Крошка Енот• 29 ноября 2023
Ответ длявре_Динка
Я також гарно заробляю, можу купити квартиру хоч завтра, але під час війни ну його нафік. Мені з готівкою легше. Це перше. Щоб зібрати хочаб на однушку в Києві мені знадобилося в свій час 4 роки в свій час, з нинішньою зп - менше б знадобилося. Чи ви думаєте у всіх такі зп що можуть з першої зп купити квартиру?
Тут речь не про вас или меня. Допустим, мужчина тоже из-за войны не спешит с ремонтом.

Автор без квартиры, но с ребёнком упрекает любящего ее мужчину с квартирой и работой в отсутствии целей. Ну цирк же, не?

ПодругаМужа• 29 ноября 2023
Такой олень, конечно, где вы ещё такого дурака найдёте?
автор 100% • 29 ноября 2023
Ответ дляМиллениалка
а ви вже думали туди переїжджати зі своєю дитиною, прописуватися?
У мене є прописка
Переїхати - думала про це, але хіба що в цілях економії
Але якщо стосунки будуть по типу такі як зараз, то однозначно ні
Бутербродница• 29 ноября 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Мужик на 10 без квартири не погано жити?
Он только автору даёт 15 и квартира у него есть с недоделанным ремонтом. Не совсем все плохо. Но о чувствах автора ни слова не увидела
После 18• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Він не платить на мою дитину нічого абсолютно
Максимум може сам по своєму бажанню купити йому цукерки або іграшку
Жодної копійки його грошей не витрачається на МОЮ дитину
Да он и не должен за вашего ребенка платить. И развозчик/няней тоже не должен быть. Вы что для него делаете, кроме того, что цели придумываете?
вентиляторная• 29 ноября 2023
у вас есть домработница, которая за предоставление ей работы вам еще и деньги платит.
автор 100% • 29 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Якщо він сидить вдома
А я на роботі, то це гріх якийсь прибрати в квартирі і потратити на це 1 годину часу ???
Не пью, не курю• 29 ноября 2023
Мужик со своей квартирой, есть работа, рукастый, добрый, к вашему ребенку хорошо относится. Прогоните его, пусть ему встретится хорошая женщина, которая будет относиться к нему с симпатией хотя бы, а вы на съемной квартире с ребёнком ждите лучших предложений, тестируйте следующего из очереди к вам. Зачем жить с немилым?
Крошка Енот• 29 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Женщины с детьми любить мужчину не умеют, он для них сугубо ресурс - пост автора тому пример.

Мужика жалко, что теряет с ней время - мог бы найти свободную.

ПодругаМужа• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Ні, він дає
5 к на оренду
І 10к окремо
Просто я не розумію, чи варто взагалі із ним бути
А, ще що бісить
У нього ж його квартира, яку він придбав років 4-5 тому
Але він там до сих пір не доробив ремонт
Я не бачу навіть наміру його там робити
Частково зроблено
Але там ще робити і робити
Ждет пока вы там за свои деньги сделаете ремонт
Любительница• 29 ноября 2023
Устройте его на работу где больше платят
Сірничок• 29 ноября 2023
Ответ для100%
У мене є прописка
Автор вы случайно не с Кременчуга?
Я сама с ребёнком, тоже помощник такой надо пока я на работе. Мне бы ваш мч подошёл.
автор 100% • 29 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот

В нього вже вік і не той, щоб шукати когось
І не красень великий, що баби вішаються на нього
Крошка Енот• 29 ноября 2023
Ответ для100%
А сколько ему?
После 18• 29 ноября 2023
Ответ дляСірничок
Автор вы случайно не с Кременчуга?
Переезжайте в квартиру мужчины автора, ремонтом занимайтесь.
автор 100% • 29 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница
Я пропонувала і навіть шукала йому роботу
Знайомих попросила
Але він не хоче там де є графік
Він хоче з вільним графіком
вре_Динка• 29 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот

А нормально дорікати жінку тим, що вона ще не заробила на житло, не знаючи її реальних доходів та витрат?

Частково я розумію автора, бо прожила 4роки з чоловіком без цілей, а тільки мріями. Це дуже складно, особливо коли тобі здається що у вас спільні цілі, і ви мали б разом їх досягати, але на практиці виявляється, що його цілі не цілі, а мрії, про які він тільки говорить, але не йде. П.с. мені легше, я хоч без дітей.
автор 100% • 29 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот
А сколько ему?
После 18• 29 ноября 2023
Ответ для100%
70 лет?

После 18• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Почтенный возраст, да…
Сірничок• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Город?
автор 100% • 29 ноября 2023
Ответ дляСірничок
Город?
Київ
Миллениалка• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Якщо він сидить вдома
О, це як моя бабуся казала: що ото за робота цілий день в тілівізор дивиться

Я главбух і працювала вдома. Цілий день бамажки переклала і в тілівізор дивилася
Крошка Енот• 29 ноября 2023
Ответ длявре_Динка

Тут упрекают автора только в ответ на её упрёки.

А насчёт 4х лет - это полностью ваша вина. У вас были глаза и уши понять, есть у него цели или нет. И принять самой решение, взяв ответственность за свою жизнь на себя.

Искать виноватых вокруг - очень инфантильная позиция.
Миллениалка• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Знайомих попросила
Але він не хоче там де є графік
Він хоче з вільним графіком
Я його розумію
Сама така. Не дай Боже життя примусить йти з 09 до 18 в офіс
Играю у края• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Мій теж не витрачає нічого на своїх двох дітей. Він просто віддає мені свою зарпратню, а далі я вже трачу.

Хоча ні... Іноді щось купляє з шабашок, брешу...
Крошка Енот• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Не смешите. Мне 41, баб как грязи (извините), свободных и не свободных.

Правда, я в хорошей финансовой и физической форме.
Любительница• 29 ноября 2023
Ответ для100%
Знайомих попросила
Але він не хоче там де є графік
Він хоче з вільним графіком
Автор, тогда только объективно оценить свои шансы и потребность в мужчине. Если видете, что сможете без проблем найти более успешного мужчину- тогда вам это не нужно. Если будут трудности с этим- держаться его. Но я бы не держалась - у меня нет зависимости от мужчины, могу прекрасно прожить всю жизнь сама, но вы смотрите по своим ощущениям.
Библиотекарь• 29 ноября 2023
Ответ дляПосле 18
Ага, отец ребенка автора аж бегом его из садика забирает и по кружкам возит/оплачивает.
Ну не все конечно)
вре_Динка• 29 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот

Я нікого і не звинувачую, я пишу диш те що розумію відчуття автора, частково
А дорікають автора про те що в неї нема свого житла, в більшості ті хто на своє також не заробили, бо тут дуже люблять обісрати за будь-яких обставин