тогдалия• 29 ноября 2023
За что такие деньги?
Просто интересно это бренд какой-то,или из каких соображений цена?
Повітруля• 29 ноября 2023
Ответ дляКидаю курити
Смотрите автор, в цене эти варежек:
- себестоимость материалов,
- затраты, например, связанные с тем, что они неоднократно были спонсорами всяких лыжных соревнований (спонсорами они были бесплатно для спортсменов, но расходы потом заложили в каждую варежку, которую кто-то купит).
- расходы на дизайнеров этих варежек,
- рекламу
- маркетинг
- и куча всего другого
-…
А еще после всего этого, когда бренд запомнили, цену увеличили еще и «за марку».
А вы только стоимость ниток посчитали.
- себестоимость материалов,
- расходы на дизайнеров этих варежек,
- рекламу
- маркетинг
- и куча всего другого
-…
А вы только стоимость ниток посчитали.
И ещё налоги это половина цены,раз австрийский бренд
ЯНаПэПэ• 29 ноября 2023
Ответ дляПлекаю думи
А скільки коштують поліестер?Грн 300-400?
Я купила в Аврорі за 150 грн м´які і теплі.
Вовна з акрилом.
ЯНаПэПэ• 29 ноября 2023
Ответ дляКотогосподиня
В ашані 109 грн
Ці холодні.
Трохи дорожче будуть нормальні.
Котогосподиня• 29 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ці холодні.
Трохи дорожче будуть нормальні.
Ми колись такі купляли пару років, нормальні. Не сніжки, звісно, ліпити, а пройтися в мвгазин чи до транспорту, тим більше з руками у кишенях.
ЯНаПэПэ• 29 ноября 2023
Ответ длятогдалия
Сто грамм 89 кажется гривен, уйдет наверное грамм 70,или меньше даже. В составе тоже шерсть и акрил.
Напіввовна 100 г буде 70-120 грн, залежно від ниток.
Піде грам 50 на пару, тобто можна купити якусь бебі пряжу, де мотки по 50 г.
На шкарпетки йде 65-70 г, це на 43 розмір середньої висоти.
На рукавички суттєво менше.
ЯНаПэПэ• 29 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
так, просто за ’марку’
чому светр Кучінеллі коштує тисячу євро? як такий самий можна зв’язати (в них дуже прості схеми) за тиждень і це обійдеться максимум в півтори тисячі гривень
Подруга так для своєї доньки в´яже.
Не вийде 1500 грн, бо пряжу вона класну купує.
Але в 2000-2500 спокійно вкладається.
ЯНаПэПэ• 29 ноября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Я там флісові класні купила, їм вже років 5 точно.
Але не на морози.
Лялькодзьоб• 29 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Подруга так для своєї доньки в´яже.
Але в 2000-2500 спокійно вкладається.
вийде
навіть якщо в’язати з найдорожчої пряжі ’кашеміровий рай’, то светр вийде менше 2 тис
я собі от тільки що зв’язала, мерінос преміум (ірен) і альпака з кід-мохером в три нитки, 850 грн.
беру в Ярні, там оригінальна фірмова італійська пряжа
ЯНаПэПэ• 29 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
вийде
Вона в´яже подовжені светри, не короткі. 600-700 г на светр треба.
Лялькодзьоб• 29 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
600-700 грамів то бавовна
сучасна пряжа з альпаки, кід-мохеру, меріносу навіть на подовжений светр не йде більше 450-500 грамів.
ось приклад розходу пряжі 100% бебі-альпака по 120 грн за моток:
Добрий день, підкажіть будь ласка, скільки треба моточків на 50 розмір в дві нитки? кулірною гладю, вручну. Фасон стандарт, рукав спущений, 60 довжина светру, ширина десь 55-57 см, рукав від плеча 55см., без горла. Дякую
На такий светр потрібно пряжі Роял бебі альпака в 2 нитки, приблизно, 10-11 мотків.
тобто, 1200-1300 грн.
ну якщо зробити довжину 70 см, ще один моток.
тобто, 1200-1300 грн.
ЯНаПэПэ• 29 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
600-700 грамів то бавовна
тобто, 1200-1300 грн.
Вона в´яже з косами, і так, 70-75 см довжина светру. Не тонкі.
Лялькодзьоб• 29 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
все одно, це дуже дорого, де вона таку пряжу бере
а якщо купувати в бобінах, то ще дешевше виходить
ЯНаПэПэ• 29 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я не питала, де вона купує, бо зараз лише шкарпетки в´яжу :)
Лялькодзьоб• 29 ноября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
бо я купую в дорогому магазині
де вона ще дорожче знайшла, то питання
Love_Love_Love_• 29 ноября 2023
Ответ дляХома з пастою
У нас грн в Украине
А це що український бренд?