ШобВам_КакНам• 29 ноября 2023
Чи можна у Львівському Круасані пару годин посидіти з ноутбуком?
Взявши лише напій якийсь?
Нічого казати не будуть?
ШобВам_КакНам
• 29 ноября 2023
Ответ дляПуки-куки
А вам бы, наверное, очень понравилось придя в кафе, что все столики заняты, просто кто-то сидит за столиком, работает((( для этой цели есть другие места
Так я так і приходила. Є інші місця. Мені все одно якось.
ШобВам_КакНам
• 29 ноября 2023
Ответ дляПуки-куки
Тогда время от времени обновляйте заказ
Мені треба на 2 години. Мені напою вистачає якраз на цей час. Можливо ще круасан захочу. Їх круасани я люблю.
Блиск думки• 29 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Нічого не казали?
Бо я бачила, що сидять з ноутами, але не звертала увагу ніколи, чи брали щось собі.
Щоб мені було не так незручно, то подумала, що нормально буде якщо візьму якийсь напій.
ну авжеж не просто так сиділа, каву замовляла і дудлила її годину. іншого разу 4 години просиділа - каву і круасан замовляла
ШобВам_КакНам
• 29 ноября 2023
Ответ дляБлиск думки
Нормально)) 😊
Дякую
Нагайна• 29 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
На якій підставі?
Потому что когда несколько таких хитросделанных сидят с чашкой кофе часами и занимают место, другие клиенты не могут туди пойти, потому что нет мест. Думайте немного не только о себе
Майор Медуза• 29 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну напій теж не 20 грн коштує. А як мінімум 70 грн, і за дві години 140-150 грн це нормальна ціна. Якщо Ви маєте можливість потратити більше, я за вас дуже рада, особисто я не маю такої можливості.
Так я не зрозуміла за що ви платите? За напій? То ви напій і отримали, і можливість його вжити. Чи ви собі ще якісь додаткові плюшки хочете організувати. Ну спробуйте, ми тут до чого. Якщо почнемо рахувати чужі гроші, то ви ж десь знайшли гроші на ноутбук, то знайдіть тепер на свої зручності.
ШобВам_КакНам
• 29 ноября 2023
Ответ дляНагайна
Чому ви така зла?
Чи ви думаєте я туди кожен день сидіти буду ходити?
Мені потрібно десь побути декілька годин. Не на морозі ж гуляти. Звісно, що візьму якийсь напій, може і не один. А в чому взагалі справа? Як компанії сидять по декілька годин то ок, а якщо людина з ноутом то все катастрофа. Йдіть тоді з компанією не у кавʼярні сидіти, а гуляти.
ШобВам_КакНам
• 29 ноября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Взагалі не зрозуміла до чого ви і слонів і мух зліпили.
До чого мій ноутбук до якихось зручностей?
Я хочу побути декілька годин в теплому приміщенні, а не вештатися холодною вулицею. І питання, чи можна у кавʼярні провести 2 години якщо візьму напій. А те, що ви зліпили тільки вам відомо. Про такі умови я не питала.
Майор Медуза• 29 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Запитуйте у кавʼярні. Чого на форумі питати?
ШобВам_КакНам
• 29 ноября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Я вже отримала відповідь. Порядні пані вже відповіли. Тільки ви намагаєтеся щось довести мені, що вам не подобається коли хтось так сидить. Ну це вже ваше, до мене це ніяк не відноситься. Дякую.
Нагайна• 29 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Чому ви така зла?
Пока у вас не будет своего бизнеса в этой сфере вы не поймёте.
Не ровняйте чек за свой кофе и чек компании. Никто себе в убыток работать не хочет, а такие посиделки с кофе никакой прибыли бизнесу не несут. Сравните цены коворкинга и кофе. Разницу чувствуете?
ШобВам_КакНам
• 29 ноября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Бо так захотіли 🙄
Ну це не правильно. Я розумію, що і те, що розсилжуються одні і ті ж обличчя цілими днями не ок, але що робити коли дійсно є потреба десь провести час. Не на холоді ж і не втикати у стелю.
ШобВам_КакНам
• 29 ноября 2023
Ответ дляНагайна
І?
Мені не потрібен абонемент. Мені потрібно одноразово, де я зможу взяти теплий напій і якщо захочу перекусити. У коворкінгу цього зробити не можна. І просто так сидіти я також не буду.
Я і не хочу такий бізнес собі.
Майор Медуза• 29 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Порядні пані це ті, хто відповідає так, як вам хочеться щоб було? Ок)
ШобВам_КакНам
• 29 ноября 2023
Ответ дляМайор Медуза
Порядні пані, не вчать як жити іншим, а відповіли на поставлене питання і не залазять не в своє діло.
Нагайна• 29 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
І?
Я і не хочу такий бізнес собі.
Вы задали вопрос? Я вам ответила возможный вариант развития ситуации. Вам могут разрешить сидеть с ноутом, а могут и не разрешить. И имеют полное на то право.
ШобВам_КакНам
• 29 ноября 2023
Ответ дляНагайна
Щось мені підказує, що якщо я буду з напоєм та круасаном, то вигнати мене немають права. І питати я звісно нікого не збираюся, бо кожен день бачу як сидять з ноутами.
Думаю можна закривати питання. Дякую
Нагайна• 29 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Думаю можна закривати питання. Дякую
Выгнать- нет. Попросить убрать ноут/отключить вай фай/розетки- да.
ШобВам_КакНам
• 29 ноября 2023
Ответ дляНагайна
То і всі інші будуть без вай-фая і розеток, не тільки я.
Чого ви така злюща?
Я ще раз повторюю, кожен день бачу як сидять з ноутом. Буває різні люди, а буває одні і ті ж. Тому не думаю, що виникнуть питання чи проблеми.
Гарного вечора.
Чого ви така злюща?
Гарного вечора.
Нагайна• 29 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Чого ви така злюща?
Гарного вечора.
Чого ви така злюща?
Гарного вечора.
Зачем же было создавать эту тему, если вы и так все знаете и видите по вашим словам?)
Женщинас• 29 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
А що мак? Круасани там смачні це я знаю. А в мак їсти немає чого і напої скаржилися знайомі. Тим паче, що його немає в тому місці.
То Ви смачних не куштували! В львівських тісто жахливе, і взагалі, ті львівʼяни на всьому економлять
ШобВам_КакНам
• 29 ноября 2023
Ответ дляЖенщинас
А де є смачні?
Майор Медуза• 29 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Ніхто не вчив) Чому ви на свій рахунок сприймаєте?
Майор Медуза• 29 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
А, побачила. Вам сказали, щоб з одним напоєм тиждень сиділи. Упс)
Женщинас• 29 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
А де є смачні?
Я не сильний любитель, тому так схожу не скажу. Але вот на заправці wog в рази смачніші! Спробуйте там. І тепер уявіть, які смачні вони можуть бути в пекарнях ресторанного типу і ресторанах.
ШобВам_КакНам
• 30 ноября 2023
Ответ дляЖенщинас
Немає поблизу Вог. Мене впринципі в такі влаштовують. Все одно краще ніж аромакава.