Ужгород• 29 ноября 2023
Ваші незначні побажання
Колись на новий рік була тема, коли дівчата писали, що б вони хотіли, і якщо можуть, виконували побажання інших. Було приємно, надіслати комусь дрібниці, які приносять радість. От я хочу крем для рук, який добре зволожує. А ви?
Мудробаба• 29 ноября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Чтоб исчезли плохие коллеги
Тут и киллеры исполняют желания? 😂
Пишу, не читаю• 29 ноября 2023
Ответ дляLike-995b
То купіть 🤷♀️
Та Боже упаси. И Автор даже не рассматривает идею обмена подарками. Она просто хочет что-то даром.
И да, Автор, не надо так явно дизлайк свой лепить.
Natalia505• 29 ноября 2023
А я б купила Бойка Після страти. Колись він сам книжки свої продавав в Києві. Планувала навіть зустрітися але помер. Дуже хочеться, якщо непотрібна дівчата, я куплю.
Ужгород
• 29 ноября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Хтось не в змозі купити собі крем для рук? Аби ляпати
Гладиолус• 29 ноября 2023
Ответ дляМудробаба
Тут и киллеры исполняют желания? 😂
Кого хотите наказать? ))
Мудробаба• 29 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Кого хотите наказать? ))
Хуйлу хочу подарочек отправить 🙂
Пишу, не читаю• 29 ноября 2023
Ответ дляУжгород
Вы. Сами же написали. Были бы в состоянии, пошли б купили и пользовались, а не создавали тему с попыткой выпросить.
Ужгород
• 29 ноября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Я навіть не буду коментувати)))))))))
Спішу - перекидаюсь• 29 ноября 2023
я хочу только одного Победы и мира Украине, чтобы мой сын вернулся живым. все. Все остальное у меня было и будет более чем, даже желать нечего.
Муркамурковна• 29 ноября 2023
Колись я написали тут , що обморозила руки і вони просто горіли і злазила шкіра, дай Боде тій людині, яка написала, шо крем для вим´я вам поможе, там тоді був капец, який хохотачсрач, але я пішла купила і це найкраще, що може бути в зимовий період для рук, ніг, локтей
Ужгород
• 29 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
А де його купити? В аптеці?
Тільки не про гроші• 29 ноября 2023
У меня только значительные) незначительные я могу релизовать и так
Муркамурковна• 29 ноября 2023
Ответ дляУжгород
А де його купити? В аптеці?
Напишіть мені в ЛС я вам відправлю
Гладиолус• 29 ноября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Ви знаєте, я тут давно, 9 років, і ці теми теж пам´ятаю, як дівчата писали про свої мрії. І так було багато дівчат, що пересилали і отримували теж. Тема була дуже позитивна, всі один одному щось пересилали. Навіть пам´ятаю дівчину, у якої на цукерки не було грошей дітям під ялину, то багато дівчат в неї випросило карту і перераховували. Той дівчіні, що просила, одна форумчанка дзвонила, щоб дізнатися адресу, чи карту, а та бідолага так розплакалася, вона навіть не очікувала, що так все буде.
Зараз всі такі злі, параноять заспіль.
Саджу все зарання• 29 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Спасибі за ідею , прочитаю в інтернеті, а то все перечитала що цікавило і доступно було .
Рву и мечу• 29 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Зараз всі такі злі, параноять заспіль.
то все Людка виновата
Спішу - перекидаюсь• 29 ноября 2023
Ответ дляГладиолус
Зараз всі такі злі, параноять заспіль.
да... хорошая была раньше советчица и мы были добрее. Я всегда помню Юлю, если кто помнит ее свекровь и муж выгнали из дома, некоторые тут писали троль... троль. А мы с кумой эту Юлю нашли, она сбежавшая из секты Амишей, несчастная девушка....с ребенком маленьким, помогли мы ей тогда и квартиру помогли найти, и работу нашли. Юлька если ты тут напиши)) люблю.
Ужгород
• 29 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Дороже пересылка обойдется чем крем
Питання не в кремі. Я хотіла позитивну, добру тему. Але українки злі, нічого не поробиш
Сегодня я не я• 29 ноября 2023
Ответ дляУжгород
Чого ви зла?
Гладиолус• 29 ноября 2023
Ответ дляРву и мечу
то все Людка виновата
Її тоді не було)) Але ви праві, після неї дівчата перестали довіряти.
муха в кедах• 29 ноября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Чтоб исчезли плохие коллеги
Може перевиховаються?