Як_наготую...• 29 ноября 2023
Нічого не встигати з малою дитиною - ОК? Мами, розкажіть, чи вам допомагають
Чи вам допомагають няні, бабусі? Що встигали без них і чи покращилось ваше життя з приходом допомоги? чи є тут ті, кому ніхто з дитиною до 2 р ніхто не допомагає? Словом, цікаві оеальні історії про встигання/невстигання, про ваш ритм життя. І чи є щось, що робите для себе? Питаю, бо іноді хочеться няню з цим неймовірним темпом життя і 9місячною дитиною. Ще й коли сама захворіла - дім перетворився на бардогу. А справи просто накопичились пірамідкою і чекають мене. До народження дитини мала час на читання, доузів, спорт… зара9- 10 кг ваги зайві, недостпи страшні, лице розпухше, манік шелак здираю, бо нема часу піти на манікюр повноцінно. Розкажіть про себе, дівчата-мами
Ms. Откровенность• 29 ноября 2023
Я одна с двумя была постоянно. Бывший по командировкам мотался по всему миру. Утром поднимала, собирала обеих, младшую в коляску и отводила старшую в школу. Потом домой, дела домашние и опять в школу за старшей. Мы на горе жили, а школа внизу была. Попу я тогда подкачала знатно))
Всё успевала и погулять, и приготовить, и прибраться.
Самое лучшее время.
Salsa-24da• 29 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Коли стало легше? Ви молодчина
Після року.
А в 2 взагалі курортом здається все
Дама_из_рекламы• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Дитина дуже спокійна чи в чому секрет?
А сколько вам лет?
Оно само купилось• 30 ноября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
для одинокої мами це може і ого, а як для чоловіка,який живе з дружиною і дитиною це дуже мала участь
ну ото то может и так по хорошему, но реальность у многих другая
Як_наготую...
• 30 ноября 2023
Ответ дляШаманю второпях
На порадниці сидіть.
Ага, мале спить, то лежу й чілю тут з вами, вирішила думку мам спитать, а всі злі якісь бррррр
Капризуля• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Коли стало легше? Ви молодчина
Мої вже дорослі.Легше стало,як поїхали вчитися.Садок був важкий,бо кредит на житло і хворіли,приходилося садок пропускати,потім мені роботу надолужувати,бо щомісячна плата.А школа,то багато мов вчили,сиділа з ними після роботи по 4 год.Повхали вчитися в минулому році,то я 3 міс відпочивала можна було сказати.не вірила що таке могло бути,такий був кайф.Час біжить,летить
Я вся ваша• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Дитині треба щодня готувати свіже мясо, овочі, кашку. Все те правильно подати. Поприбирати кімнату від заляпаного… і так 2 рази в день. Готую нам всім у пароварці
І що складного в готуванні простих страв?
Мрії у вирії• 30 ноября 2023
Спокойно успевала всё с одним ребёнком. Бабушек рядом не было, нянь тоже не было. Муж только вечером после работы приходил помогал и в выходные. Что в этом сложного , если ребёнок здоров и один не знаю? Ещё и в спортзал 3 раза в неделю ходила, так что лишний вес после родов быстро ушёл.
ЖивунаБагамах• 30 ноября 2023
Чоловік за кордоном працював, приїздив разів три на кілька днів за півтора року, то ми були самі з двох дитячих місяців, трошки морально задовбував отой день сурка, а більш нічого.
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
А маникюр мне до сих пор некогда делать. Дочке 7😁
Перешла на обрезной без покрытия, делаю сама
О господи!
Чем вы так заняты с семилеткой, что раз в месяц 1,5 часа не выберете????
Или 7 месяцев?
Як_наготую...
• 30 ноября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
4-5разів? Дитина не спить нормально?
Встає поїсти груди
Смурфик• 30 ноября 2023
Двое детей , старший 10, младшему 1.5 года. Учеба онлайн, я сама с ними заграницей, помощи естественно нет. Мы из оккупации, все родные там. Тяжко больше морально, хотя и в зеркале отображение выцветшей версии себя . Уставать с маленьким ребенком - это нормально, чтобы вы тут не прочитали
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Счастливые мамы двух ангелочков 🤣🤣🤣
Як_наготую...
• 30 ноября 2023
Ответ дляПилосмок працює
Справа не в тому як ви втомлюєтесь а в ефективності. Чого в вас спина болить? Ви дитину на руках таскаєте і вже заклякло чи підлогу миєте ганчіркою навколішки?
Дитина лазить по всій квартирі. Тому іноді підіймаєш - з коридору забрати, ще звідкись. Багато разів взяти на годування - зміну памперса - все це з пілоги.
Купи слона• 30 ноября 2023
Двое детей. 11 и 2.7 помощи нет совсем. Старшая по своему мозг выносит у мелкой ЗПРР,тоже кони мочит конкретно. Забыла что такое шоппинг, маникюр и тд... Вид вечно замеченной тетки
Я вся ваша• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Встає поїсти груди
Та перестаньте. Дитина вже 2 рази прикорм їсть. Які груди 4-5 разів? Новонароджені і то меньше встають. Сходіть до невропатолога. Дитина має спати вночі а не їсти кожні 1.5-2 год
Як_наготую...
• 30 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Самое лучшее время.
А в чому найкраще? На себе мали час?
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Робот пылесос моё спасение.
Еще есть робот мойщик, но у меня его нет
Скромняшка• 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
О господи!
Или 7 месяцев?
Та то работа, то кружки 😂
Но наверное уже просто лень и отвыкала
Витворунка• 30 ноября 2023
Ответ дляСмурфик
А муж где?
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
Та то работа, то кружки 😂
Но наверное уже просто лень и отвыкала
Наверное.
Но дело не в семилетке явно.
Экспертиза• 30 ноября 2023
Ну я не то чтобы не успевала что-то, что там успевать когда ребёнку пару месяцев?
Поесть, в душ сходить, убрать иногда, приготовить. Забейте и отдохните лишний раз.
Оно я помню это состояние, ты как в а&уе постоянно, мамское СДВГ – что-то будто надо срочно делать, бежишь по дому мечешься с угла в угол, не понимаешь зачем вообще сюда пришла, с одного на другое фокус скачет. Мне сложно было, тоже казалось ничего не успеваю)
Поліцейський патруль• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
А якщо всю нім встаєш по 4-5 раз? Той час доспати тільки , про який манікюр мова… У вас є діти малі?
Розкажу як у мене
Вночі 4 рази мінімум встати.
підйом о 5-50.
6-40 до 7-40 відвести старшу дитину в школу
7-40 до 7-50 полежати в тишині з котом
7-50 монстр встає
тут уже тільки на советчиці сидіти, можна щось написати якщо вдасться утримати пульт в руках; можна фоном якесь навчальне відео увімкнути
з 12 до 13 монст сплять, я накладаю посудомийку, деколи прибираю, ношу прання, деколи ще встигаю посидіти з котом, киця мені хоч помуркає
о 13 монстр встає
з 18 чи 19 час чоловіка глядіти, я у той час роблю вечерю, вечеряємо
і в 21-30 нарешті можна засинати
Так і живемо. На вихідних я інколи ’утікаю на курси’. Але переважно сидимо дома і по черзі робимо домашні справи. Ось і всі розваги.
Вночі 4 рази мінімум встати.
підйом о 5-50.
7-40 до 7-50 полежати в тишині з котом
7-50 монстр встає
о 13 монстр встає
і в 21-30 нарешті можна засинати
Оно само купилось• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Мені 36
если честно все устают, мой два года не спал, думала чекнусь, но у вас есть хоть пару часов с утра, и вечером я так понимаю муж тоже помогает, это уже плюс... многие лишены этой привилегии...
Смурфик• 30 ноября 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Розкажу як у мене
Вночі 4 рази мінімум встати.
підйом о 5-50.
7-40 до 7-50 полежати в тишині з котом
7-50 монстр встає
о 13 монстр встає
і в 21-30 нарешті можна засинати
Вночі 4 рази мінімум встати.
підйом о 5-50.
7-40 до 7-50 полежати в тишині з котом
7-50 монстр встає
о 13 монстр встає
і в 21-30 нарешті можна засинати
Вот этот день сурка больше всего и забирает силы
Ms. Откровенность• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
А в чому найкраще? На себе мали час?
Конечно. Я просто брала это время на себя.
Потому что никуда не надо спешить. Главное ведь не грязная посуда в раковине, которую нужно вот прям сейчас перемыть. Главное не загоняться бытовухой, она второстепенна.
ЯниЯ• 30 ноября 2023
Була няня двічі на тиждень, але я в цей час мала в офіс їхати, бо працююча мама.
Беріть допомогу, чому б ні. Як є кому і є за що...
ЖивунаБагамах• 30 ноября 2023
До дев´яти місяців взагалі була лафа, бо синочок нічо не їв крім молока. А потім вже приходилось придумувать собі їжу, щоб і йому можна було.