Як_наготую...• 29 ноября 2023

Нічого не встигати з малою дитиною - ОК? Мами, розкажіть, чи вам допомагають

Чи вам допомагають няні, бабусі? Що встигали без них і чи покращилось ваше життя з приходом допомоги? чи є тут ті, кому ніхто з дитиною до 2 р ніхто не допомагає? Словом, цікаві оеальні історії про встигання/невстигання, про ваш ритм життя. І чи є щось, що робите для себе? Питаю, бо іноді хочеться няню з цим неймовірним темпом життя і 9місячною дитиною. Ще й коли сама захворіла - дім перетворився на бардогу. А справи просто накопичились пірамідкою і чекають мене. До народження дитини мала час на читання, доузів, спорт… зара9- 10 кг ваги зайві, недостпи страшні, лице розпухше, манік шелак здираю, бо нема часу піти на манікюр повноцінно. Розкажіть про себе, дівчата-мами
Там все розмивчато• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Встає поїсти груди
Перейдите на смесь во всяком случае перед ночным сном и будет вам спокойный сон

Там все розмивчато• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Дитина лазить по всій квартирі. Тому іноді підіймаєш - з коридору забрати, ще звідкись. Багато разів взяти на годування - зміну памперса - все це з пілоги.
Манеж купите и садите туда ребёнка и игрушек кидайте безопасных )
Там все розмивчато• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
От ви прокидались кожні 2,5 год - то як себе почували ?якщо так багато місяців поспіль
Ребёнок не наедается- либо смесью либо плотно перед ночным сном покормите- и начнёте спать
Я вся ваша• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ходила і не раз, все ок. Ось так хоче прикладатись і цим продовжує сон. Прикорм їсть погано дуже
А як до 3-х років захоче))
Зрозумійте вам вже потрібно скорочувати годування, а у вас воно у розпалі.
Я вся ваша• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Якщо не було поруч нікого - як ви в зал ходили тричі на тиждень??
Чоловік з дитиною ввечері
Я вся ваша• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Я тааак вас розумію, але на спорт нема часу. І на книгу ехх
Не має бажання
Там все розмивчато• 30 ноября 2023
Ответ дляТочноБудет
Вчера рыдала при ребенке первый раз от беспомощности,до этого такое со мной было когда война началась.Он стоял смеялся,ничего не понял. Ребенку 15 мес. А я просто не успеваю за день все. На курсы языка нужно 2.5 часа и на домашку ещё хотябы час и час на спорт хочется выделить,тоже лишний вес из-за постоянного стресса и поехавших гормонов. И с ребенком погулять и накормить полезной едой и книжку почитать,а ещё стирка и уборка постоянно. Жду выходные когда муж дома и может или по дому помочь или с ребёнком.
Вы выехали с мужем и жалуетесь? А если бы его призвали?

В вашей стране разве садика нет для таких детей?

Бриджит_Фрикандо• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
А дитині їжу доставка ж не приготує
У нас гв 🤣
Ні грама• 30 ноября 2023
Ответ дляШеллар
Після повідомлення правильно подати їжу дитині (навіть цікаво, це як? З танцями та бубном?), постійного намивання підлоги та годування 5 раз за ніч стає зрозуміло, чого автор задовбана. До маразму будь яке дійство можна довести.
Лінива, щаслива мама - радість в сім´ї та міцний шлюб.
100 %, я могла с детьми в обед и лечь спать. Поужинать мужу можно и чем-то простым, мясо закинула в мультиварку, гречку сварила и все ок
Ирина_Б_• 30 ноября 2023
если есть возможность наймите помощницу по дому, пусть приходит 2-3 раза в неделю: уборка, готовка, покупки, это реальная помощь. Муж погуляет с детьми, вы сходите на маникюр или в салон. Я с двумя управлялась, тяжело было, 24/7 с детьми треш просто, муж убирал, скуплялся, любые поручения, но все равно тяжко. А вышла на работу, наняла помощницу и поняла, какого хрена я этого раньше не сделала.
АБВГДэшница• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Дитині треба щодня готувати свіже мясо, овочі, кашку. Все те правильно подати. Поприбирати кімнату від заляпаного… і так 2 рази в день. Готую нам всім у пароварці
У вас только 1 ребёнок, даже не два.
У меня старшему 8, маленькому 6 месяцев. Вот это весеоуха, у всех свой график и в него надо впихнуть мелкого с его сном и гульками, муж не помогает.

Я делаю прикорм и морожу, например, мясо морожу в стаканчиках по порциям, некоторые овощные пбре тоже морожу. Купила 4 в 1 авент пароварку детскую, там сразу блендер, супер помощник, больше всех у нас в семье работает 😃
Как нефиг делать• 30 ноября 2023
Ответ дляПишу з калідору
автор, тут часто такие темы.
и те, кто пишут что сами все успевали и им никто не помогал - брешут 100%
В смысле брешут? Кто мог помогать, если одна бабушка за 500 км. Вторая на тот момент умерла. А что надо было успевать? Борщ суп варила на пару дней, мясо также запекала. По мелочи готовила, малая в качеле на кухне сидела. Полы не мыла, робот пылесос. Малую ползать не пускала на пол, только по большой кровати, диванам и по ковру. На ГВ ночью дремала пока она ест, брала к нам в кровать. Стирала днем, гладила все по вечерам под телик , муж дома с ней играл. Гулять ходили.
Ольга520• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
У мене одна дитина і вже на багато старший, першокласник. І я нічого не встигаю. Відвести, забрати в обід із школи, кожен день 1.5 години учим уроки, ще вожу на гуртки. Готовку, уборку ніхто не відміняв при цьому
Зубачистка• 30 ноября 2023
Розповідаю ; на момент обстрілу дитині 2 місяця молодшій і 10 років старшій виїхала до Польщі . Пів року домагали чужі люди ( щоб в туалет сходити і душ прийняти ) зачіска, ногті це все в минулому ☹️
Зняли житло я сама з двома дітьми! Як я встигаю ??? А фіг його знаю ))) щоб діти були нагодовані , чисті та здорові! Це моя основна задача ! А я ?! Головне здоров’я)
Бабусі і тато в Україні…..
Тишком нишком• 30 ноября 2023
Нічого не встигала, борщ готувала в 5-6 заходів, це ще рекорд, іноді не встигала поїсти, схудла, що капець, а ще й годувала, спала теж з перервами на годування, за ніч прокидаєшся по разів 10, добре якщо година за раз вийде. Але все минає
дама_из_декрета• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ну какие много месяцев? Чем старше ребенок, тем дольше спит. Нормально я себя чувствовала.
Лінива, не каюсь• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Встає поїсти груди
Спробуйте рідше кормити, і кормити поки спить, щоб не просиналась.

Напишу тільки про себе, десь в місяць дитини зрозуміла що кормити краще по годиннику ніж на вимогу (імхо), в телефоні ставила будильник, просиналась і кормила сплячу дитину (таким чином вона не просиналась і не плакала). Багато прикорму давала з баночок, якщо їла то готувала самостійно на декілька разів, гуляла з дитиною на вулиці тільки коли вона не спить(ходила в магазини та у справах), коли дитина спала я відпочивала. Намагалась меньше носити на руках та бавити, але вона в 7 міс поповзла, а в 10 пішла, тому шкодила самостійно. Чоловік допомагав ввечері прибрати і я ходила на манікюр до перукаря.
дама_из_декрета• 30 ноября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Зачем столько готовить? И уборка каждый день необязательна
Муж, наверное, приучен к свежему 3 раза в день и из трех блюд, иначе тоже не понимаю, что там выготавливать. Ну есть такие женщины-героини, сами взваливают на себя ношу и сами потом жалуются.
Тишком нишком• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
В мене вже дорослі діти, але після х народження я жодної ночі не спала до ранку, прокидаюся щонайменше разів 4: в туалет, хтось позове, або ще щось

Лінива, не каюсь• 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
К стати, столько сколько с маленьким ребенком я не читала никогда.
Весь Фитцджеральд и Ремарк у меня были прочитаны.
Аудиокнига- это вещь
О да, малу качала і читала ел книгу, кормила і читала ел книгу.
Анонім-ка• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
З чого такі висновки? Кручусь не присідаючи увесь день. Їсти наготувати, прикорм 2 р на день, прибирання вологе щодня, бо маля повзає. Спина пече і не розгинаєтбся. Емммм, аж дивно такий ляп читать
Не обращайте внимание на дам в белых пальто. Я тоже ничего не успевала с первым. Сделала приоритеты: сначала потребности ребенка, а потом все остальное, мужа поставила перед фактом этим. Поэтому дома было то бардак, то идеально. Но я не страдала от этого.
Файно Замало• 30 ноября 2023
Всегда удивляют подобные темы: почему бабушки должны помогать?
Планировав рожать, Вы спрашивали на это разрешения у бабушек , в надежде на их помощь?
Ребенок Ваш.
Сами и разбирайтесь.
Патриоточка• 30 ноября 2023
Автор, прочитала уважно всі Ваші відповіді. Всі Ваші біди Від відношення до ситуації. Якщо Ви реально хочете щось змінити, а не понити прийшли, то відповіді очевидні:
.- грудне вигодовування після 1,5 років може бути, але якщо це приносить задоволення всім учасникам. Якщо ж Ви виснажені від нього, то самий час звернути його і почати спати і Вам, і дитині (це непросто, але в 3 це буде ще тяжче, повірте)
-перегляньте свої підходи до приготування їжі і вологого прибирання. Прямо ото кожен день всім все свіжесеньке з пилу з жару потрібно тільки. І ще й підлога ідеально чиста скізь.
Це тільки Вам вирішувати, наскільки бути втомленою чи ні
Там все розмивчато• 30 ноября 2023
Ответ дляЯк_наготую...
А дитині їжу доставка ж не приготує
Купите баночки, смеси, каши, если есть у вас детская молочная кухня- запишитесь туда
Святатабожа• 30 ноября 2023
9 місяців це квіточки ) готуйтесь зараз потопає ніжками і ви взнаєте шо таке кошмар ) і як то важко . В мене няня три рази в тиждень по три години і бабусі на підхваті і і все рівно це страшенна втома вічна. Рс чого тримати малюка на рукав під час прикорму ? Стілець для годування справиться краще
Обстановщица• 30 ноября 2023
Мені допомагала мама, без неї я б не справилась. Чоловік багато працював, допомагав на вихідних. Дитина народилась передчасно, була на обліку у невролога, багато ми з ним пройшли, лише десь в 2,5 роки була умовна норма. В 1,5 роки сина залишилась вдовою. Було дуже важко. Але все проходить, і хороше, і погане. Треба менше нервувати, перемістити приоритети. Помічниця або няня на пару раз в тиждень, напівфабрикати і кулінарія дорослим. Намагатись спати коли спить дитина. Забити на ідеальну чистоту. У вас є чоловік, просіть його про допомогу, обговоріть обов’язки.
Бесбардак• 30 ноября 2023
а що Ви робите, поки дитина спить?
Смайлик• 30 ноября 2023
Коли народилася донька, синові було 9 років. Я встигала все. Всі були нагодовані, в домі чисто. Два рази в день гуляла з меншою, старшого садила на маршрутку - він їхав в басейн, ввечері так само з коляскою його зустрічала. Ввечері меншу на грудь, зі старшим уроки вчимо. Вдома я була з ними сама. Ще й це був 2014 рік. Були вимкнення світла. Ми на 9 поверсі. То я умудрялася ще й коляску по сходах спускати на прогулянку
Зліпок ступні• 30 ноября 2023
Ответ дляСтрахованная
Вы бегали и ходили на тренировки до 8 утра и после 8 вечера?
Да. Бегала по утрам, нужно было до ухода мужа вернуться. Более того, я даже на курс массаж ходила в это же время. Благо массажист была в соседнем доме)) тренировки тоже так. Благо весна/лето было, то муж с коляской встречал меня даже.
А что вас удивило?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 ноября 2023
до трьох років був самий страшний період мого життя, дитина весь час кричала, дуже істерична була, не давала готувати і прибирати, сама гратися не хотіла, до року вдень спала 20 хв, після року взагалі відмовилася від сну, на ніч раніше 12 не лягала часто о 2 годині ночі, я була стомлена і важила 42 кг, єдина мрія була поспати, потім в 3 роки взяли в садочок і стало більш менш