Перша леді колгоспу• 30 ноября 2023
Репетитор: это больше для родителей или ребенка?
Ценят ли дети?
Результат:
вже голосів:
45 (71.43%)
Для ребенка
18 (28.57%)
Для родителей
Ищу Аленя• 30 ноября 2023
Моя дитина має репетиторів при потребі коли просить. Звичайно, вони для неї
Оля_с_киркою• 30 ноября 2023
Я репетитор.
Всі мої учні самі випросили у батьків займатись.
Маю підозру, що це стало зараз модним саме у дітей ходити до репетитора.
Бабка-байкерша• 30 ноября 2023
Як може дитина оцінити, якщо у неї нема життєвого досвіду?
Ну хіба що старшокласники, які дуже хочуть кудись поступити чи підвищити оцінку.
Дівчина Бобула• 30 ноября 2023
На додаткові по математиці випнула я, але сину зараз дуже подобається. Математика стала, прямо, смачненька)))
Ло Шарик• 30 ноября 2023
Я займаюсь з сином англійською, як репетитор, щоб у нього були більш ґрунтовні знання. Польською займається з репетитором, бо йому подобається. Так само і шахи, займається в групі і ще захотів займатись індивідуально з тренером.
ТигрЛьвович• 30 ноября 2023
Толку не буде, якщо дитина не розуміє, навіщо ходить.
Син просить, коли розуміє, що загруз. Продовжує, доки бачить сенс.
Я не перевіряю домашки, це не моя робота. Тільки дивлюсь оцінки раз на місяць. Навчається на 9+
ГЛЮкоза• 30 ноября 2023
Дивлячись який предмет і для чого. Якщо певний предмет для вступу, наприклад, алгебра, хімія і т.п. , то, звісно, для дитини, для ’користі справи’. А англійська мова, то взагалі ні про що. Просто мода. Зараз дуже багато однокласників сина, діти знайомих з першого класу ходять до тих репетиторів англійської, стільки вже грошей винесли, а діти нічогісінько не знають. Оцінки в школі, як були низькі, так і є. Розмовно навіть не 100% початковий рівень. Тож англійська мова точно для престижу батьків
Коржик• 30 ноября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Я репетитор.
В мене дочка ходить, репетитору вона може задавати питання і отримувати відповіді, вчителю в класі так не виходить. Це більш зручно і цікавіше займатись чим у школі.
Кружите меня,кружите• 30 ноября 2023
У меня ребенок занимался с репетиторами дважды: английский в 4 классе год, и этот репетитор дал любовь к языку и толчок к его глубокому изучению, чего не смогла дать отвратительная учительница в школе с углубленным изучением языков. После этого сменили школу и дочь сама подняла свой уровень английского до свободного разговорного, и второй репетитор был в 11 классе по математике, что помогло сдать зно на 196 баллов и выбрать хороший вуз. Оба репетитора считаю что сыграли ключевую роль в образовании дочери.
Відірву та викину• 30 ноября 2023
Ответ дляviter33
Не факт
Факт, тоді діти із задоволенням вчать всі предмети і не потрібні ніякі репетитори
ГЛЮкоза• 30 ноября 2023
Ответ дляviter33
Старша донька вчиться в найсильнішій школі України (по рейтингах) - Львівський фіз-мат.
мін.80% однокласників ходять до репетитора з математики
То не школа виходить найсильніша, а репетитори молодці, ну і діти
Відірву та викину• 30 ноября 2023
Ответ дляviter33
Рейтинги не завжди відповідають реальності. Якщо дітям потрібен репетитор, це вже означає, що рівень низький
Ответ дляГЛЮкоза
Школа протягом 5 останніх років 1-2 по рейтингах по У-ні, переможці міжнародних олімпіад,...6-денка
Але щоб знати ’на 12’ - додатково по репетиторах
Але рівень математики - на голову вищий за ін.школи
Кіна не буде• 30 ноября 2023
Что значит ценят?
В ножки падают родителям за репетитора?
Конечно он нужен детям для лучших знаний, особенно сейчас когда школа через одно место
Я вижу результат от репетитора в школьных оценках, знаниях и применения их в жизни.
Я довольна что помогаю ребенку раскрыть потенциал, ребенок, что в школе уверенно стоит на ногах по этому предмету и особенно осенило ее, когда выехали за границу и она свободно общалась на языке, появилась понимание, зачем мы это делаем
В ножки падают родителям за репетитора?
Ответ дляВідірву та викину
Це означає, що рівень вимог захмарний
Не всі тягнуть
Але переходити в ін. школи не хочуть
Взагалі сумніваюся, що без репетиторів можна здати ЗНО з точних предметів на 195-200
Не всі тягнуть
Але переходити в ін. школи не хочуть
Відірву та викину• 30 ноября 2023
Ответ дляviter33
Це означає, що рівень вимог захмарний
Не всі тягнуть
Але переходити в ін. школи не хочуть
Не всі тягнуть
Але переходити в ін. школи не хочуть
Рівень вимог не має бути захмарним, а рівно тим, що встигають подати вчителі на уроках. Це маразм мучити дитиною ’сильною’ школою і потім ще репетитор. Коли тоді просто жити , займатися хобі?
Ответ дляВідірву та викину
Встигають якось
Зараз займається з 4 репетиторами (11 клас) при 6-денці.
Рівень відповідає рейтингу
Ніхто цю школу не кидає (хіба, хто виїхав у 2022)
Рівень відповідає рейтингу
Кіна не буде• 30 ноября 2023
Ответ дляdulenok
как только ребенок сам попросит нанять репетитора, тогда это станет важным для него.
Они просят в старшей школе, когда уже полная ж...па и то не все
Если попадают в компанию с такой же успеваемостью, то вообще пофиг, так и плывут
ГЛЮкоза• 30 ноября 2023
Ответ дляviter33
Це означає, що рівень вимог захмарний
Не всі тягнуть
Але переходити в ін. школи не хочуть
Не всі тягнуть
Але переходити в ін. школи не хочуть
Сильна школа і захмарні вимоги, то зовсім різні речі. Вимагати можна що завгодно і де завгодно, а сильна школа вчить сама. У вашому випадку дочка вчиться у репетитора, школа тільки перевіряє їх спільну роботу (дитини і репетитора)
Відірву та викину• 30 ноября 2023
Ответ дляviter33
Встигають якось
Рівень відповідає рейтингу
Жесть, це явно не про хорошу школу
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Дети не ценят.
Они на способны планировать долгосрочную перспективу.
Исключение взрослые дети- ученики последних классов.