Марс атакует• Изменено 30 ноября 2023
В когось вийшов оригінальний інтер´єр?
Ясно що в багатьох круті ремонти та красиві інтер´єри. Але цікавить саме оригінальні та стильні. В когось реально вийшло щось подібне?
Мені таке дуже подобається, але мабуть на все це треба купу грошей та часу.
Там-тарарам• 30 ноября 2023
первые две фотки противопоказаны кошатникам)) да и птички с последней - тоже)
60 метрів сметани• 30 ноября 2023
Що це за бабусині кутки? Оті всі відкриті поверхні, то такі пилозбирачі, що нереально то все тримати в чистоті.
Україна наше все• 30 ноября 2023
У меня похожая полка с тарелками на кухне))
Была, сейчас на даче)
ВыФсеВрете• 30 ноября 2023
перше фото мені норм, 2-3 аж в очах зарябіло, 4 - просто без коментарів, якась дача 30 річної давності. Це дуже на любителя все
Марс атакует
• 30 ноября 2023
Ответ дляКокоСина
Жесть ))(
Ще на таке гроші витрачати
Прям жесть? Дивно)
Копирайторша• 30 ноября 2023
в мене такий ’ремонт’ в хаті в селі. ще + багато фото в рамках на стінах під вишитими рушниками
Я_не_аноним_100%• 30 ноября 2023
Интерьер на 2 фото очень похож на летнюю кухню бабушки совковых годов.
Патріотка з дивану• 30 ноября 2023
Рустік, прованс...ну таке.
Мені колись подобалось, але чисто на фото. І ви уявіть, скільки там пилюки збирається! Жахіття!
Проте перш за все, в будь-якому інтер´єрі має бути комфортно господарю - і фізично, і морально. Як кажуть, на колір та смак ))
Марс атакует
• 30 ноября 2023
Ответ дляКопирайторша
Супер. А нема часом фото? 😀
Мать драконов• 30 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Там все противопоказаны
Аноним_Русалка• 30 ноября 2023
Для мене такий інтерʼєр неприпустимий) Вийшло в мене гарно й сучасно
Копирайторша• 30 ноября 2023
Ответ дляМарс атакует
Супер. А нема часом фото? 😀
є звісно, але вдома, ще й на зовнішньому диску
Тумба-юмба• 30 ноября 2023
очень ’дачные’ интерьеры на фото... я прям смотрю на них и чувствую запах пыли, сразу душно и хочется окно открыть)) в квартире у меня много свободного места, белые стены, максимум закрытых шкафов, чтобы все эти красивенькие тарелочки не создавали визуальный шум
Трактор Віка• 30 ноября 2023
Для мене - це захоамлення території, як колись було у бабусі. Складно таке знайти у сучасних інтерʼєрах, а я їх багато бачу.
Мать драконов• 30 ноября 2023
То все хай у когось буде такий інтер´єр. Це страшний сон для жінці. Це все прибирати мити прати....
Кіна не буде• 30 ноября 2023
Ответ дляМарс атакует
Прям жесть? Дивно)
Вот реально все ваши фото для меня тихий ужас.
Никогда б такого не хотела.
Мы сделали ремонт такой о каком мечтали.
Все - для меня - чтоб мне было удобно комфортно и как можно меньше уборки.
Никаких полок, рефленых фасадов, никаких ковров дорожек и тд.
Никогда б такого не хотела.
Трактор Віка• 30 ноября 2023
Ответ дляМать драконов
Пилюкаааа 😲
Мать драконов• 30 ноября 2023
Ответ дляТрактор Віка
Пилюкаааа 😲
Тааак треба хвіртку відкрити. Та і очам треба відпочивати...
Кіна не буде• 30 ноября 2023
Ответ дляАноним_Русалка
И для меня невозможно жить в таком.
Тень льва• 30 ноября 2023
Открытые полки, тряпка под плитой. Все это быстро марается. Мне априори не нравится такой стиль но если Вам нра и есть время держать порядок, почему бы и нет.
Кіна не буде• 30 ноября 2023
Ответ дляТень льва
А плита на фото два - прямо ’мечта’ всех хозяек.
Включил и полчаса материшься пока нагреется ...
Ответ дляТумба-юмба
о! Візуальний шум це влучний термін для цих фото.
Я припускаю якийсь елемент в такому стилі типу килима на стіні як на ф4 чи пари тарілок чи полиці з ф1 але все пістряво - кольоре це too much
Але звісно, про смаки не сперечаються.
Тень льва• 30 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
Некоторые люди может и такой рады, особенно кто без жилья остался. Да и вряд ли автор хочет все 100% скопировать.