Марс атакует• Изменено 30 ноября 2023

В когось вийшов оригінальний інтер´єр?

Ясно що в багатьох круті ремонти та красиві інтер´єри. Але цікавить саме оригінальні та стильні. В когось реально вийшло щось подібне?
Мені таке дуже подобається, але мабуть на все це треба купу грошей та часу.
автор Марс атакует • 30 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
Если действительно интересно надо было опрос создать.
Вы б просто увидели что мало кому это нравится и ещё меньше тех кто б хотел это себе и ещё меньше кто сделал это себе
Я це вже побачила. Можна сказати що нікому

Пекельнi Борошна• 30 ноября 2023
Автор мені подобається Прованс, але фото 2 і 3 дуже рябі.Думаю багато відписалося, що просто люблять ремонт мінімалізм або взагалі мають якісь свої пріоритети. Трохи працювала в будівельній газузі де ремонт робили більше стандартний, щось нестандартне не всім подобається. Так ось вам не потрібно щоб комусь подобалося - вам жити там. І завжди коли комусь не подобається , а чому повинно - в нас навіть відбитки пальців не співдадають якийсь см пальця і той інший.Щодо мене- коли подорожую не люблю 5 зіркових готелей , а подобається щось більше національне... Ви думаєте Гауді чи Леонардо да Вінчі захоплювалися всі.Чи всі знають Сергія Махно чи Ірину Лисюк українських дизайнерів? Додаю фото з цікавого на мою думку...
Пекельнi Борошна• 30 ноября 2023
І ще трохи фото з того що робили проєкти...
Пекельнi Борошна• 30 ноября 2023
Ответ дляМарс атакует
Спражній прованс коштує дорожче ніж стандартний ремонт - простісінська штукатурка під прованс буде коштувати в разів два,а то й три дорожче ’венеціанки’, ’оточенто’. Плюс прованс - це дерев`´яні меблі, кухонна техніка, змішувачі, ванна під прованс це теж не Imprese змішувачі...хоча це Чехія а не Китай...
Жирафовое варьенье• 30 ноября 2023
Хай Бог милує ! Бабушатник якийсь . Для мене то просто жах 🥶
Пекельнi Борошна• 30 ноября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Стиль прованс это стиль села, деревни, жизни в провинции. Те кому надоела городская суета. Те кому не хочется никуда бежать. Те кто занимается творчеством. У кого достаточно много времени на стирку, вывязывание салфеток. Те кто хочет сохранить историю дома, а для этого должна быть привязанность к дому. Те кто не боится пыли и было бы странно хотеть деревенский стиль и бояться пыль.
И вот тут хочется вспомнить совок. В совке унижали всех кто жил в селе. Жить в селе значит быть человеком второго сорта, такое совковое наследие. В других странах нормально жить в селе. Делать ремонт дома в сельском стиле. Новый добротный ремонт, где все чисто. И только у нас за это хейтят, выливают ведро помоев.
Фактично Стиль ’прованс’ заснували французькі аристократи які мали будинок в селі.Але ’Порадниця’ все краще знає...Стиль прованс – це стиль заміських будинків, стиль в якому втілено шарм сільської простоти і затишку, але при цьому збережено дух аристократичності і витонченості класичного французького будинку. Прованс, або “французький кантрі”, провінційний стиль з середземноморськими нотками пронизаних теплом південного сонця.
Секс-Бомба• 30 ноября 2023
Ответ дляМарс атакует
Прям жесть? Дивно)
Ой, тут любят серенькое, беленькое, ткселенькое, стоб мебель потерялась на фоне стен и пола. Выставляли тут свои интерьеры- тоска больничная
ЯНаПэПэ• 30 ноября 2023
Автор, зараз робимо ремонт і я хочу зробити в етно стилі. Оскільки мені подобається стиль функціоналізм то хочу їх поєднати. Сподіваюсь в мене все вийде. Надихаюсь ось цим. Доречі тут є фото мого інтерʼєру .
автор Марс атакует • 01 декабря 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Гарно. Але розумію що мега дорого. Нехай в вас все вийде!

Пекельнi Борошна• 01 декабря 2023
Ответ дляМарс атакует
Нажаль і Прованс не є дешевим, все що щось індивідуальне це і матеріали нестандартні, і робітники не всі можуть це в життя втілити ..