Марс атакует• Изменено 30 ноября 2023
В когось вийшов оригінальний інтер´єр?
Ясно що в багатьох круті ремонти та красиві інтер´єри. Але цікавить саме оригінальні та стильні. В когось реально вийшло щось подібне?
Мені таке дуже подобається, але мабуть на все це треба купу грошей та часу.
Копирайторша• 30 ноября 2023
Ответ дляЛеска
ф.2 стиль на стилі і стильом поганяє.
оце й я на ньому зависла - крісло в хаті теж під накидкою - бордовою атласною, зверху плетена така кругла сидушка різнокольорова, як на стільці справа.
все інше - майже один в один з літньою кухнею - тільки стіни тут наче покрашені, в нас побілені
ну і без цих флажків, але навіть фонарик такий є
і бабушка не дозволяє шось робити - каже: як умру, то тоді шо хочте, те й робіть. напевно продамо як є. дорого
Мозговая пилочка• 30 ноября 2023
В мене вийшло. Прованс. Свій будинок. Розарій. Сад у стилі прованс. Я задоволена. Але фоток не буде.
Мозговая пилочка• 30 ноября 2023
Ответ дляhrushyk
Це щось в стилі «прованс» певно
Кажуть,що він тільки на фото гарний,а в реалі швидко набридає і починає бісити
Ні не бісить. Це ближче до релаксу. Цей стиль може бісити тілько якщо ти весь час на роботі і тобі нема коли милуватись дрібничками, квітами, пташками, котиками..
Трактор Віка• 30 ноября 2023
Ответ дляОколовита
вытяжки нет - все в жиру будет
Можна поставити вбудовану витяжку - це мастхев, але дууже дорого коштує. Про якісну мова йде.
Кіна не буде• 30 ноября 2023
Ответ дляТень льва
Некоторые люди может и такой рады, особенно кто без жилья остался. Да и вряд ли автор хочет все 100% скопировать.
Так у автора тема о том что ’такое’ сделать специально себе.
У меня есть такая плитка для случая если индукция сломалась. И это вынужденный вариант, а не то что б себе специально сделать при всем богатстве выбора техники.
Кіна не буде• 30 ноября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
А зря. Хоть бы розарий и сад показали
Обожаю летние красивые фото
Кіна не буде• 30 ноября 2023
Ответ для_Yunna_
І я добре розумію чому - любителі сірого бетону і білого інтер´єру поліклініки, ті ще естети.
Вот я любитель серого и черного бетона к примеру в санузлах .
Но балкон себе делаю в стиле французского бистро - чтоб ярко, солнечно и в цветах.
ХаДиДиШь• 30 ноября 2023
Зяблик протестант• 30 ноября 2023
Як там прибирати і доглядати. З моїм сімейством через місяць буде як сарай))
Сладкий лимончик• 30 ноября 2023
Что за помесь слона с носорогом на этих фото и пестрота неимоверная.
Действительно, ’оригинально’
Мозговая пилочка• 30 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
А зря. Хоть бы розарий и сад показали
Обожаю летние красивые фото
Ні, бо вже показувала свої троянди без аноніму. Мене захейтили, бо їм було надто яскраво. Нада трава кошена та ялинки. І все. А в мене кожен клаптик засажен квітами.
Кіна не буде• 30 ноября 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Надто яскраво в саду - это жесть
Зря вы поддаетесь.
Как меня тут только не ’хейтили’ - мне все равно.
Зря вы поддаетесь.
Кіна не буде• 30 ноября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Я думала тут буде щось ’ух’, а тут якісь бабцині дачі
Да, я тоже зашла потому что надеялась увидеть красивый оригинальный интерьер
Сладкий лимончик• 30 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
У меня не до такой степени, но наверно помесь модерна и прованса))
Мило, уютно и тепло
Мозговая пилочка• 30 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
Надто яскраво в саду - это жесть
Зря вы поддаетесь.
Я тепер після советчици і в фейсбук боюсь виставляти. Бо попадаються такі яким кульбабка то ’преступленіе та издевательство над ландшафтниками’.
Ответ дляКокоСина
А що це ви на на одне повідомлення по п´ять раз відповідаєте
Так тригерить інтер´єр совковий ?
А ви жодного повідомлення по темі і і по змісту дописів не залишили. Все кудись совок намагаєтесь вперти. Та ще комусь свої тригери приписуєте.
А тут що є обмеження щодо кількості повідомлень?
Ответ для_Yunna_
Чому ж я не відповіла? Я відповіла автору. А ви влізли і вчепились до шапки на столі, хоча в моєму повідомленні написано про журнал НА СТОЛІ. Читайте уважніше. І да, якщо у вас відпала дверка в тумбі і ви повісили фіраночку, то це ваші проблеми
Мать драконов• 30 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Такой интерьер на даче у знакомых. Вот прям один в один. Вагонка крашенная на стенах, креслица под тремя пледами, масса сушеных цветов в вазах по всем поверхностям. И комнаты в той даче метров по 8 с высотой потолка 2.20
Короче, шо не жалко утащено на дачу... оно ж обычно так все и происходит. Вот и выходит типа интерьер а-ля што-то дачное нахламление
Мать драконов• 30 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Не ну Вы сравнили... у вас спокойный для глаз а там якрконаляпистовырвиглаз
У Вас красивое....
Вакцениро Вона• 30 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
так то всього лише балкон