Пластилин_Колец• 30 ноября 2023
Коляска для ляльки. Шукаю поради
Порадьте, будь ласка, яку колясочку для пупса 43 см купити донечці.
Вік 2 роки, зріст 93 см.
Хочу або люльку або трансформер.
Підкажіть з досвіду:
- які краще колеса(поворотні/не поворотні)?
- сама люлька щоб з пластиковим дном чи ні, але, якщо ні, то чи не буде провисати?
- яка має бути висота ручки (+-)?
- зручніше якщо блоки міняти чи щоб трансформувався?
Якщо порадите конкретну модель - буду дуже вдячна:)
П.с. фото для наглядності;)
Вік 2 роки, зріст 93 см.
Хочу або люльку або трансформер.
Підкажіть з досвіду:
- яка має бути висота ручки (+-)?
П.с. фото для наглядності;)
Пластилин_Колец
• 30 ноября 2023
Варіант тростинки не розглядаю зараз. Хочу щоб колясочка і ліжечком зараз слугувала. А на літо, якщо що, куплю найпростішу тростинку - вбивати в дворі;)
Теща дочки• 30 ноября 2023
Ви ніби дитині обераєте а не для пупса) будь яку, яка подобається. Ми зайшли в іграшковий, взяли яка нам на вид сподобалась
Пластилин_Колец
• 30 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Выбирайте как для реального ребенка - хорошие колеса, проходимость, функциональность.
Та от, знаєте, я так дивлюсь що наш візок для дитини зараз дешевше вартує ніж для ляльки
Пластилин_Колец
• 30 ноября 2023
Ответ дляSo_so
У моей ближе к 2му варианту.
Тобто колеса не поворотні і трансформується? Ви задоволені? Чи є зауваження?
Ответ дляПластилин_Колец
Есть такое)
Чем качественней коляска, тем проще её катить, тем интереснее играть. Первый вариант я бы отбросила сразу, представьте звук пластиковых колес по асфальту.
Пластилин_Колец
• 30 ноября 2023
Ответ дляТеща дочки
Чесно кажучи, мені вони на вигляд, майже ніякі не подобаються:( Перша на фото більш-менш, але вона зовсім пластикова. Або ще Adbor подобаються, але це не наш варіант(дуже дорого і важка)
Пластилин_Колец
• 30 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Есть такое)
От вона мені візуально сподобалась ( спокійні, приємні кольори), але в користуванні, здається, не практичною:(
Ответ дляПластилин_Колец
Мне третья нравится у Вас. Моей 4 с половиной и уже ей хочется коляску другую.
У нас Мелого, модель не могу найти. Она недорогая, но нормальная.
ДлинноНожка• 30 ноября 2023
Обирайте ту, що вам підходить за ціною та подобається візуально. Чим простіше дизайн, тим краще. Діти не вміють гратися акуратно. До того ж, ваша дитина може взагалі нею не гратися) Я таке проходила. Старше взагалі майже не цікавилася такою коляскою, в ній кіт жив. А менша грається зрідка. Кіт так там і спить.
Пластилин_Колец
• 30 ноября 2023
Ответ дляSo_so
А яку хоче Ваша донечка? Щоб розуміти побажання дитини старшого віку:)
Свій варік• 30 ноября 2023
У нас як на 2 фото, подобається те , що металевий корпус, дитині 1,9 то вона інколи сідає в візочок .
Ленивица-красавица• 30 ноября 2023
I´coo Grow with me 6 в 1
Чудовий варіант .В нас така була, тобто є, дитина виросла:)
Пластилин_Колец
• 30 ноября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
I´coo Grow with me 6 в 1
Ви не продаєте? ;) Можна фото?
Пластилин_Колец
• 30 ноября 2023
Ответ дляЗадираю носа
Навіщо поворотні колеса,це ж дитина маленька буде гратися
Тобто поворотні не зручно?
Перша скрипка• 30 ноября 2023
У нас Smoby Maxi-Cosi & QUINNY 3 В 1, полностью устраивает и меня и ребенка и бебиборна
ПрипоРошенная• 30 ноября 2023
Ось така була у доньки з 2 до 5 років. Потім просто набридла і відвезли до бабусі в будинок))
Донці подобалося. Вона то клала ту ляльку спати, то саджала її))
Задираю носа• 30 ноября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Тобто поворотні не зручно?
Моїй було так,я потім продала
Пластилин_Колец
• 30 ноября 2023
Ответ дляПерша скрипка
Це така?
Пластилин_Колец
• 30 ноября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Скажіть, будь ласка, дно у люльки не провисає? І поворотні колеса зручно?
ПрипоРошенная• 30 ноября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Коли донька катала ляльку - дно не провисало. Під котом вже звісно провисало))
З колесами теж ніяких проблем не було.
Та і взагалі мене якість візочка приємно здивувала. Три роки і вдома і на майданчику і ніяких проблем.
З колесами теж ніяких проблем не було.