КошкинДом• 01 декабря 2023

У кого дети учатся в немецких школах, расскажите какие требования к ним?

Должны уже все делать наравне с остальными? В общем расскажите как у вас
Федорино Горе• 01 декабря 2023
Так, ставлення, як до всіх. Всі рівні. Якщо дитина ходила в школу в Україні, вона хоча б розуміє, що відбувається, а уявіть, як тим, хто в перший клас пішов в Німеччині. Їм важко сприймати матеріал, крім того їх важко замотивувати. Це я про початкову школу розповідаю, як в середній - не знаю.
Пекельнi Борошна• 01 декабря 2023
а що ви очікували? що вас будуть до пенсії кружити разом із бубочками на особливих умовах?
Слухи-руки не распускаю• 01 декабря 2023
Требование одно, желание учиться. Нам так и сказали, если есть желание учиться мы вас берём в гимназию, если вы хотите просто посещать школу для галочки идите в Хауптшуле.
МЧСница• 01 декабря 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
У нас (Україна) приходять до школи дітки ВПО і вчителі їх кружляють, розуміють, що їм важко, покинули домівку, часто ще й одного з батьків.
Звідки у Вас стільки злоби.
Ромашкинная• 01 декабря 2023
Не оцениваю первый год. Требования те же. Могут быть дополнительные уроки по немецкому.
ПростоБелка• 01 декабря 2023
В моєму класі була дівчинка з Литви, яка не знала української, так її офіційно рік не оцінювали, і вчителі ставилися поблажливо. Зараз від знайомих, хто в Німеччині, чую різне. Зрозуміла, що багато залежить від міста, школи, самих вчителів. У когось випало, що й дітей люблять, і пояснюють, і контрольні не дають; а хтось жаліється, що ставлення як до носіїв мови, і контрольні дають, і одиниці ставлять… але ж дитина не може зрозуміти суть завдання, тому такі «оцінювання» вважаю несправедливим. Автор, ви розпитуйте там, куди будете їхати, бо Німеччина різна.
Ответ дляПекельнi Борошна
Кто ж по жизни вас обидел, что вы такое мелете...
КинДза• 01 декабря 2023
Гімназія 5 клас, вчиться повністю в німецькому класі, минулий рік був в українському з вивченням німецької. Є додаткові заняття німецькою в DAZ класі, де діти розподілені по рівню. Тести і контрольні пише на рівні з німецькими дітьми, інколи дозволяють перевести завдання. Оцінки отримує, але в табелі цього року ще не оцінюватимуть, буде перелік предметів, які прослухав. Це другий рівень адаптації, на скільки я знаю, так по всій нашій землі затверджено.
Шиворот Навыворот• 01 декабря 2023
Ответ дляПростоБелка
Одиниця в них найвища оцінка
Khmelnichanka• 01 декабря 2023
Ответ дляПростоБелка
Так 1- це найвища оцінка в Німеччині
6 - найнижча.
ПростоБелка• 01 декабря 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Одиниця в них найвища оцінка
Це в перекладі на нашу оцінку, ставлять найнижчий бал. Це серед тих знайомих, сусідів та родичів, хто стикнувся з системою «без поблажок». Ті, хто задоволені, кажуть, все добре, і ставлення добре, і в дітей додаткові уроки мови.
ПростоБелка• 01 декабря 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Так 1- це найвища оцінка в Німеччині
6 - найнижча.
Це в перекладі на нашу мову, ставлять найнижчі бали (бо дитина не знає мови, а завдання однакові для всіх). Це інформація від тих, до кого система непоблажлива. Ті, хто потрапив або в адекватну школу, або до адекватних вчителів, радіють, бо і уроки є додаткові німецької, і погані оцінки не ставлять, бо якийсь час дається на адаптацію.
Затишне кубло• 01 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А если посерединке, то в реаль:))