всегдаДаДа• 01 декабря 2023

Лишня вага і обличчя.

Лишня вага десь 17 кг, тобто була 50кг і зріст 156 , потім стала 68 кг. Ось худну, наче вага сходить, вже 60 кг, а лице наче старе, бо дряхла шкіра, вік 34 роки. Тіло, руки наче все добре, майже худе, рік ходжу до спорт залу, підтягується, а лице якесь не таке, шкіра дряхла, розтянута:(( що робити в такому випадку? Що робить косметолог щоб шкіра підтягнулась?
автор всегдаДаДа • 01 декабря 2023
тобто ні скул, щеки якісь без скул, все розплило(((
Неправдиша• 01 декабря 2023
А як Ви доглядаєте за шкірою обличчя та шиї?
5cmhybyna• 01 декабря 2023
вже нічо не зробиш, шкіра розтягнута, не буде у вас елегантних рис
автор всегдаДаДа • 01 декабря 2023
Ответ дляНеправдиша
в мене є крем з вітаміном с, зволожуючий, onmacabine і тонер
Неправдиша• 01 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Масочки?
ПультОт_БМВ• 01 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Углеводы и мучное исключить. Я серьёзно, сразу фейс вырисуется.
И если есть гипотиреоз - до полной компенсации.
автор всегдаДаДа • 01 декабря 2023
Ответ дляНеправдиша
Масочки?
які купити? немає масочок. це мені косметолог дала для догляду, я була рік тому в неї.
Нетутешня• 01 декабря 2023
Це потрібно щоб косметолог на Вас дивився і в залежності від проблеми робив необхідні процедури,я втратила 13 кг за 2.5 місяці ,то і філлер був і смас і полімолочна
КоролеВешна• 01 декабря 2023
Сучасна косметологія творить чудеса, особливо в вашому віці. Апарати, інєкції, догляд
автор всегдаДаДа • 01 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
що таке гіпотиреоз??
автор всегдаДаДа • 01 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
углеводи - це каши?
Неправдиша• 01 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Я зрозуміла. Я фанатка масок. 2-3 рази на тиждень роблю або тканинні або кремові. Але не дешеві.
Автор, люба, ви ще молода. Шкіра ще пружна.
60 кг - це багато для вашого і зросту, тому скул ще немає.
Неправдиша• 01 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Я Доктор Джард люблю
ПультОт_БМВ• 01 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
углеводи - це каши?
Это пирожные, конфеты, сладости.
Если каши долгого варения, то можно.
И белок кушайте
Icosmo• 01 декабря 2023
Спробуйте поробити масаж обличчя, на ютубі є крутий японський Асахи
автор всегдаДаДа • 01 декабря 2023
Ответ дляНеправдиша
ось худну, але важко (( не їм місяць торти і шоколад. їм кашу, філе курки і салат з овочів
Love_Love_Love_• 01 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Масаж обличчя щотижня з доглядом
автор всегдаДаДа • 01 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Масаж обличчя щотижня з доглядом
ще над над очима, така складка є, що на око трохи налягає, стрелку не можу намалювати. це із за лишньої ваги???
Неправдиша• 01 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Я це теж проходила. Я ще калорії рахувала.
Але обличчя стало класне тільки десь в 56-55 кг (зріст 165). Мені 36 років.
автор всегдаДаДа • 01 декабря 2023
Ответ дляНеправдиша
в спорт зал не ходили??
Неправдиша• 01 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
в спорт зал не ходили??
Так, тричі на тиждень
Горлаю зрання• 01 декабря 2023
Для роста 156 см 60 кг многовато
Я два года назад весила 59 при 162 - это мой максимальный вес за 46 лет, рожала 8 лет назад с весом 62 кг
Сейчас 56, получше, но много все равно
Love_Love_Love_• 01 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Це із-за фізіології
И.О. человека• 01 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
раньше ее не было?
Царевна_несушка• 01 декабря 2023
Массаж лица даёт хороший результат - и кожа упругая становится и морщинки разглаживаются немного. Или сами на ютубе найдите или сходите несколько раз к профессионалу и потом самостоятельно продолжайте. Регулярно, в идеале каждый день или курсами у мастера.
автор всегдаДаДа • 01 декабря 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
як мені провірити чи є гипотиреоз?? до сімейного врача йти??
ПультОт_БМВ• 01 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Ттг,т3 т4 здати. Краще до сімейного.
автор всегдаДаДа • 01 декабря 2023
Ответ дляИ.О. человека
раньше ее не было?
появилось как в 25 лет начала работать за ноутом постоянно