lilu1990• 01 декабря 2023

Продовження історії з франківським педіатром

Тут я питалась, що робити в ситуації, коли лікар приватної клініки не вакцинував другою дозою варілрікса мою племінницю.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3411800

Може, комусь знадобиться мій досвід. Ділюсь. Пішла я в клініку, звичайно що поскандалила з лікарем, бо він ні в яку не хотів визнавати свою помилку і щось робити.

У мене на руках був документ з його підписом і печаткою і точною датою наступної вакцинації варілріксом, яка так і не відбулася.

Я йому зразу сказала - мене не цікавлять ваші причини, чому у вас нема вакцини - це не мої проблеми. Мені потрібна вакцина і мені все одно, як і де ви її дістанете. Бо ви зобов´язалися зробити вакцину у визначений день - у письмовій формі з підписом і печаткою.

Далі він почав вішати лапшу, що цю вакцину можна робити і через місяць і через два. П.С. ніколи не вірте цьому брєду сивої кобили. Моя родичка у серйозних клінічних дослідженнях. Кожна цифра, термін, які записані в інструкції до препарата - то роки скурпульозних досліджень за сотні тисяч доларів і від балди там нічого не пишеться.

В інструкції сказано що для кращого ефекту другу дозу слід зробити через конкретний проміжок, який лікар благополучно пропустив.

Короче, ніяка розмова не допомогла, поки я не залишила негативні відгуки на офіційній фейсбук сторінці клініки та в інстаграмі. Увечері мені подзвонив лікар і запропонував прийти на наступний день на вакцинацію. І вакцину він знайшов, і час щоб нас прийняти.
Пожмаковна• 01 декабря 2023
А вам не страшно теперь колоть вакцину, неизвестно где он ее действительно взял и как она хранилась

автор lilu1990 • 01 декабря 2023
Ответ дляПожмаковна
Ми її і не кололи, я сказала, що через ті скандали і нерви які він зіпсував мені і моїй сестрі я не хочу мати нічого спільного ні з ним, ні з його клінікою
Даха-сваха• 01 декабря 2023
Брєд сивої кобили ця вся писанина.
Кому воно надо?
автор lilu1990 • 01 декабря 2023
Ответ дляДаха-сваха
Брєд сивої кобили ця вся писанина.
Кому воно надо?
Як скажете
Тихомандражная• 01 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ви самі собі їх зіпсували. Але, якщо почитати вас в інших темах ( ті ж політиці), то то не дивно, бо вам все, як об стінку горохом.
автор lilu1990 • 01 декабря 2023
Ответ дляТихомандражная
Можливо, але тут лікар був не правий 100 відсотків. І таких обурених як я було декілька сімей які кололи першу дозу в один і той же день. Але всі інші змовчали
Патика-мотика• 01 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Так а де вкололи, в підсумку?
Кили и Манджаро• 01 декабря 2023
Вообще конечно странно. Мы покупали сразу курс вакцинации Инфанрикс и вакцины хранились в холодильнике в аптеке.
Зная про ревакцинацию через месяц неужели нельзя оставить в резерве препарат?
автор lilu1990 • 01 декабря 2023
Ответ дляПатика-мотика
Так а де вкололи, в підсумку?
Поки що ніде. Її просто немає, і той лікар не міг про це не знати, коли переконував сестру, що вона точно буде. Ця вакцина дефіцитна. Її вперше за 5 років завезли

Трусиковед• 01 декабря 2023
Ответ дляПожмаковна
Ой, ну вколють фізрозчин, не переймайтесь
Парова машина• 01 декабря 2023
І так, доказовим лікарям я вірю більше, ніж вам. Покажіть хоча б одне клінічне дослідження, в якому б доводилося, що перша вакцина втрачає дію, якщо другу не вкололи в термін! І так, це все перевіряється чудово аналізами на антитіла!
автор lilu1990 • 01 декабря 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Лікар переконав сестру що вакцтна точно буде і хвилюватися нема про що.
Скоро_вчера• 01 декабря 2023
Автор. Все бред. Во-первых, вакцина была перед войной - ее регистрация заканчивалась в апреле 2022 года. Про какие 5 лет речь? Я ребенку в конце январе 2022 года поставила первую дозу.
Во-вторых. Ваша родственница не компетентна именно в отношении Варилрикса. Я специально оставила на ’потом’, через пол-года и больше вторую дозу. Чтобы вакцина была действенее. Доктор Ваш прав. А Ваша родственница - профан. И это факт.
ДеньгиНеСдаю• 01 декабря 2023
А чому такий акцент на назву міста? Ви, я так розумію, через одного лікаря вже все місто і її мешканців зненавиділи?
автор lilu1990 • 01 декабря 2023
Ответ дляПарова машина
Дію перша доза не втрачає. Йдеться не про це.
Трусиковед• 01 декабря 2023
Ответ дляДаха-сваха
Брєд сивої кобили ця вся писанина.
Кому воно надо?
Читайте-читайте, автору треба, вона ж вийшла переможницею, а розказати нікому…
Патика-мотика• 01 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
То чому не вкололи у цього лікаря, якщо це так важливо для здоров´я?
автор lilu1990 • 01 декабря 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Перед війною моя племінниця ще не народилася
автор lilu1990 • 01 декабря 2023
Ответ дляТрусиковед
Переможницею в чому?

Смисл: ніколи ні з ким не сперечайтеся. Зразу описуйте ситуацію на офіційній сторінці, яку читає начальство та інші пацієнти.

Тану на сонці• 01 декабря 2023
Ответ дляТрусиковед
+100, ефект буде однаковий. Хоча ні, від фізрозчину хоч побочок не буде
За ким я буду?• 01 декабря 2023
смешно читать.
разве вы не понимаете, что прививки это яды, ртуть, фольмальдегиды
Тану на сонці• 01 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Нє, там ще фотограф був
ДеньгиНеСдаю• 01 декабря 2023
А ви викупили дозу наперед? Бо ми викупляли, вона чекала терміну. А просто так, якщо він тільки написав термін, коли має бути друга доза, чому він має вам відкладати? Може ви поїдете далі в інше місто?
І так, для вакцин є мінімальний інтервал, але можна вколоти і пізніше, головне, не раніше.
автор lilu1990 • 01 декабря 2023
Ответ дляПатика-мотика
Це не важливо для здоров´я. Це важливо щоб сформувати міцний довготривалий - як мінімум на 40 років - імунітет проти віспи. Він є, але наскільки його вистачить тепер невідомо
Коник-стрибунець• 01 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ні з Франківськом, сподіваюсь.
Скоро_вчера• 01 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Где эти 100%? Вы б хотя бы у ещё одного доктора бы получили консультацию, а не ’родичке’. Судя по-всему, доктор у Вас был нормальный. А вот ’родичка’ не очень
автор lilu1990 • 01 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Лікар переконав сестру (усно) що викупляти немає потреби
автор lilu1990 • 01 декабря 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Ви можете вірити таким лікарям, я ж не проти
автор lilu1990 • 01 декабря 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Я вам звичайно вірю, а не родичці, яка з німцями і швейцарцями співпрацює
Скоро_вчера• 01 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А про 5 лет почему пишите, что вакцины не было? И да, перед войной она была не редкость. Или Вы как ’родичка’, что то где то услышали и вперёд фантазию проявлять?