Тут я питалась, що робити в ситуації, коли лікар приватної клініки не вакцинував другою дозою варілрікса мою племінницю.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3411800
Може, комусь знадобиться мій досвід. Ділюсь. Пішла я в клініку, звичайно що поскандалила з лікарем, бо він ні в яку не хотів визнавати свою помилку і щось робити.
У мене на руках був документ з його підписом і печаткою і точною датою наступної вакцинації варілріксом, яка так і не відбулася.
Я йому зразу сказала - мене не цікавлять ваші причини, чому у вас нема вакцини - це не мої проблеми. Мені потрібна вакцина і мені все одно, як і де ви її дістанете. Бо ви зобов´язалися зробити вакцину у визначений день - у письмовій формі з підписом і печаткою.
Далі він почав вішати лапшу, що цю вакцину можна робити і через місяць і через два. П.С. ніколи не вірте цьому брєду сивої кобили. Моя родичка у серйозних клінічних дослідженнях. Кожна цифра, термін, які записані в інструкції до препарата - то роки скурпульозних досліджень за сотні тисяч доларів і від балди там нічого не пишеться.
В інструкції сказано що для кращого ефекту другу дозу слід зробити через конкретний проміжок, який лікар благополучно пропустив.
Короче, ніяка розмова не допомогла, поки я не залишила негативні відгуки на офіційній фейсбук сторінці клініки та в інстаграмі. Увечері мені подзвонив лікар і запропонував прийти на наступний день на вакцинацію. І вакцину він знайшов, і час щоб нас прийняти.
Кіна не буде• 01 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Это рекомендация врача, а не гарантийное письмо, вы бред пишите
Кіна не буде• 01 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Якщо так багато людей в Україні заохочує безвідповідальність, то не дивно що ми в ж*пі
Еще раз- жалуйтесь на руководство клиники, подайтетеа клинику в суд
Ответ дляlilu1990
В смислі коли мені хочеться? Мені дали офіційний документ коли вона має бути
Вам дали документ з рекомендацією. Ви можете зробити, не зробити, забити і.. ніхто не може зобов´язати вас зробити в указаний термін цю вакцину. Як і не зобов´язаний вам надати послугу, яку ви не оплатили. Усе. Вам де чомусь ввижаються, що ’документ з печаткою’ є якимось мега важливим папірцем, що накладає на сторонніх людей якісь обов´язки. В мене в ’офіційному документі’ написано провітрювати приміщення і вітамін д приймати. Щось служниці від поліклініки не приходять вікна відкривати. І вітамін, гади, не забезпечили. А там ще ж підпис є.
Жах. Такі ж люди десь поряд живуть. Не дай Бог перетнутися
Ответ дляОксана_12
Вибачте, ніяк не можу знайти в тому документі словосполучення ’рекомендовано з´явитися’ в такий то час в клініці для повторної вакцинації
Якби я пішла з цим документом в суд, я би була права на 100 відсотків. І про це я теж уже дізналася.
Якщо в Україні так багато людей виправдовує безвідповідальність, то зрозуміло чому ми в такій д.....пі
Ответ дляlilu1990
Ідіть. В суді хоч посміються. А ваш ’юрист’ якусь зайву десятку заробить. На таких не гріх
Ответ дляОксана_12
Як скажете. А ви і далі продовжуйте підтримувати безвідповідальних людей
При тому що усі лікарі з якими я говорила на цю тему, мене повністю підтримують.
Ответ дляОксана_12
Ну-ну. То вони зв´язуватися не хочуть. Я їх розумію
А може вони просто дають пацієнтам викуповувати цю вакцину і одразу попереджають що вона дефіцитна, і з її поставками можуть бути перебої? Бо так вони і роблять. Так роблять усі нормальні лікарі.
Точу ляси• 02 декабря 2023
Ответ дляДаха-сваха
Брєд сивої кобили ця вся писанина.
Кому воно надо?
Нікого ваша думка наче не цікавила
Ждушечка• 02 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Я з вами повністю згодна. Окрім того, що вакцину можна вводити і пізніше.
Але питання навіть не в цьому
Мені гарантували послугу, яку не надали. Я її отримала тільки через скандал і написання негативних відгуків. Ніхто не збирався іти мені назустріч.
Але питання навіть не в цьому
Первая доза идёт как вакцинация, вторая как ревакцинация, усиление сложившегося иммунитета. Такая же система у вакцины КПК, она живая и работает так же. Так вот кПК, если календарь нарушен, можно вводить через 28 дней. А если нет, то промежуток 5 лет.
Ждушечка• 02 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Это рекомендация. Не более
Ответ дляЖдушечка
Это рекомендация. Не более
Чомусь інші лікарі з якими я спілкувалась з цього приводу цієї думки не поділяють. Більш того, в групі яка робила першу дозу в один день, була наша знайома педіатриня і вона повністю розділила моє обурення, бо сама завжди попереджає пацієнтів якщо можуть бути перебої з вакциною і краще її викупити, що потім не було непорозумінь
Це проста лікарська етика.
Ответ дляЖдушечка
Дякую, у мене є люди які можуть проконсультувати мене з цього приводу. Вони беруть участь у клінічних випробуваннях співпрацюючи з німцями і швейцарцями.
Я своєї думки не зміню -друга доза мала бути введена відповідно до інструкції і точка. А ви вірте чому хочете.
Ждушечка• 02 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Так и в инструкции то же самое написано. Но вам лишь бы повод был
Ответ дляЖдушечка
Вплив однієї дози вакцини ВАРІЛРИКС™ на зменшення госпіталізації та амбулаторних візитів дітей через вітряну віспу загалом становив відповідно 81 % та 87 %.
Дані досліджень вказують на більш високий рівень захисту та зменшення поширення вітряної віспи після введення двох доз вакцини, ніж після введення однієї дози.
Для досягнення оптимального рівня захисту від вітряної віспи слід застосовувати 2 дози вакцини ВАРІЛРИКС™ (див. підрозділ«Фармакодинаміка»)
Бажано застосувати другу дозу принаймні через 6 тижнів після першої, але ні за яких обставин не раніше, ніж через 4 тижні після першої дози.
Чому саме через 6 тижнів?
У дітей віком від 9 місяців до 12 років загальний рівень сероконверсії при дослідженні імунофлуоресцентним методом (ІFA) становив понад 98 % через 6 тижнів після вакцинації однією дозою.
Як мені пояснили, це найкращі умови для введення другої дози. Яка має закріпити результат.
Усе що введено пізніше - ефективність є, безперечно, але вона не така як би другу дозу ввели на піку сероконверсії
сероконверсія — це утворення специфічних антитіл в сироватці крові в результаті інфекції або імунізації
Чому саме через 6 тижнів?
Ждушечка• 02 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Чому саме через 6 тижнів?
Спросите у тех, кто вам пояснял, как давно разрешили эту вакцину с 9 месяцев и какие рекомендации были раньше.
Заодно и про процент госпитализации детей до 7 лет при ветрянке.
Ответ дляЖдушечка
Моєму поколінню робили вакцини точно у визначений срок. І ніхто не розказував, що прийдіть через рік. Нас з уроків знімали щоб провакцинувати. Або викликали в медпункт письмовим запрошенням. І спробуй не з´явитися в час, коли там вказаний. У мене мати вихідний брала для того, якщо мала на роботі зміну.
Своего не предлагать• 02 декабря 2023
автор буде хвилинка
подивіться - більше питань у вас не буде про те, що відбувається