Аноним ФЕЯ• 01 декабря 2023

Попрала папір, як очистити пральну машинку?

Дівчата, рятуйте. Прала речі і десь у внутрішній кишені був папір (схоже на якусь рекламку). Всі джинси просто в мікро-шматочках цієї фігні. Їх сподіваюсь висушити і струсити.
А що робити з пралкою? Так мабуть і шланги цим забиті і сам барабан😭Чим це все очистити?
Бува і таке• 01 декабря 2023
Я часто так стираю.
Ничего не делаю.
Потом выстирается
Аленький носочек• 01 декабря 2023
Деньги отмывали)?
автор Аноним ФЕЯ • 01 декабря 2023
Ответ дляАленький носочек
Деньги отмывали)?
Точно) до речі, гроші в мене жодного разу не рвались, а це.. я навіть по шматках не можу зрозуміти, що це було, настільки вони подрібнені.
Аленький носочек• 01 декабря 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Может чеки какие-то... По идее, особо чистить и не выйдет, ну кроме пустого цикла, как еще почистить то...
Я такая наивная• 01 декабря 2023
В мене якось було таке, чи серветка, чи чек був у кармані, усі речі теж були у цяточку. Нічого не робила з машинкою, наступний раз прала і вже нічого такого не було.
Аленький носочек• 01 декабря 2023
Сейчас наверное лучше светлые вещи стирать, а то на черное остатки налепятся..
автор Аноним ФЕЯ • 01 декабря 2023
Ответ дляАленький носочек
Оті я вагаюсь, чи ввімкнути на цикл очищення.. але ж по ідеї, все що не пішло до, тепер таки піде в шланги. А я уяви не маю, які там діаметри і чи не добʼю машинку цим. Бувало, що серветка попадала колись, але щоб отаке як зараз і стільки паперу- це пздц..
автор Аноним ФЕЯ • 01 декабря 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Там мабуть невеличке у вас було? Ц мене прямо снігопад з машинки..
Аленький носочек• 01 декабря 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вы прям журналы там какие-то простирали) Может дети в карманы что-то насовали. Надеюсь это не ваш муж в стирке заныкал важные бумаги, а то что-то у вас там по описанию масса папье маше))
Доктор Хаос• 01 декабря 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Собрать пылесосом.
Почистить под резинкой.
Почистить фильтр внизу
Аленький носочек• 01 декабря 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну, может емть смысл спросить у мужчин, может можно шланг отсоединить и почистить..?
vinika• 01 декабря 2023
Да ничего не будет. Стирайте дальше. Если очень страшно, прогоните пустую на любом режиме
автор Аноним ФЕЯ • 01 декабря 2023
Ответ дляАленький носочек
То я так емоційно))) не никав, бо я до того весь день прала)але оце пряння- це фінальний акорд важкого тижня🤪
І перевіряла ж кишені,а це якась внутрішня в джинсовій куртці..ну от хто в такі кладе рекламу((
автор Аноним ФЕЯ • 01 декабря 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Собрать пылесосом.
Почистить под резинкой.
Почистить фильтр внизу
Пилосос.. блін, про це я не подумала. Резинки повитирала. Фільтр..пішла шукати фільтр. Дякую!
Благоуханочка• 01 декабря 2023
Фільтр внизу почистіть