Последний вагон• 02 декабря 2023

Міжнародні іспити з англійської

Дівчата, в кого діти складали міжнародні іспити з англійської (мене цікавлять рівні В1-В2), порекомендуйте центр мовний, при якому можна пройти навчання і підготовку, а потім і скласти іспит. Вік 14 років.
ОбережнаЯ• 02 декабря 2023
Центр Грейд. Але під час війни наче в нас не можна складати(
Панна Кота• 02 декабря 2023
https://cambridge-club.kyiv.ua/?gclid=CjwKCAiApaar... посмотрите сдесь, вообще я читала,что на буки готовят там б1 и б2. Также если кому то нужен хороший репетитор по математике -обращайтесь;)
Чорт і Шо• 02 декабря 2023
Підкажіть, будь ласка, правда, що дитині з таким сертифікатом першого рівня зараховують ЗНО з англ.автоматом?
Всміхайлик• 02 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Да. В 2021 засчитали, но было 115 из 120 на TOEFL
Пешеходик• 02 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Зно зараз немає, всі складають нмт. Як воно буде далі не відомо.
Мушля з Криму• 02 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Раніше було, поки було зно. Минулого року не придумали, як зарахувати як нмт. Тому не зараховували.
Наразі в Україні не можна скласти на сертифікат. Лише з 18 років онлайн IELS, ну, або їхати за кордон.
З центрів теж похвалю Грейд, він же Перший кембриджський центр (там дві юрособи якось)
Чорт і Шо• 02 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
Дівчатка, помилилася в своєму пості, написала ,,першого рівня’, А хотіла ,,певного’. То який має бути рівень цього сертифікату, щоб ЗНО зарахували? В2 чи вище?
Ліньки гуглить• 02 декабря 2023
Тоефл працює в Україні. Це все, що знаю. За Кембріджем FCE треба до Польщі, в різних містах.
автор Последний вагон • 02 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Про який саме рівень йде мова? Я чула, нібито з рівнем В1 автоматично зараховується ЗНО.
Мушля з Криму• 02 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Декілька років, коли зараховували, то для звичайних шкіл в класів В1, для спеціалізованих (саме на іноз.фідологвї) В 2. Погугліть, там навіть градація була, скільки балів для якого іспиту треба було набрати ... Але зараз, не знаю, що буде.
автор Последний вагон • 02 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
Дякую, вони мені теж сподобались якось навіть з опису на сайті.
Чорт і Шо• 02 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
Дякую)
Мушля з Криму• 02 декабря 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
О, бачу теж можна онлайн, але чи я неуважна, там немає вимоги до віку,як в IELS онлайн, що лише з 18?
ОбережнаЯ• 02 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Не ЗНО, а ДПА зараховували
ОбережнаЯ• 02 декабря 2023
Ответ дляПоследний вагон
Ви сплутали з ДПА. А зараз ДПА нема
автор Последний вагон • 02 декабря 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ви сплутали з ДПА. А зараз ДПА нема
Можливо, зараз усе переплуталося)))
ОбережнаЯ• 02 декабря 2023
Ответ дляПоследний вагон
Можливо, зараз усе переплуталося)))
У мене донька замість ДПА подавала сертифікат у 9 класі. В 11 теж планувала, але тоді вже ДПА можна було не здавати (2021 рік випуску), тож і сертифікат просто в неї був, а ЗНО здавала. Сертифікат у школу подавали, а ЗНО - це вступ, тож там він ролі не грає