Бешене сарі• 02 декабря 2023
Ну шооо сьогодні готувати??
Живу сама. так лінь для себе шось довго готувати? Шо щвиденького і смачного готуєте? шоб не жарене. Печене, тушковане, варене
Лялька в колисці• 02 декабря 2023
Дивлячись які продукти є вдома
Якщо є настрій і бажання, то дійсно насмажте чебуреки, іноді можна
Не так і довго їх готувати. Я роблю на заварному тісті, єдине треба хоч хв 40-60 дати тісту постояти накритим, що б легше було тонко розкатати. Я дитині роблю з начинкою ковбаса+сир на тертці бо віннелюбить з м´ясом, то теж смачно