Пьяная вишня• 03 декабря 2023

Проголосуйте, обираю горнятко на подарунок

Готую подарунки усім своїм друзям, задум - шкарпетки (останнє фото) і горнятко (косівська кераміка) - допоможіть обрати яке симпатичніше
Результат:
вже голосів: 870
267 (30.69%) 2
257 (29.54%) Поглядіти результат
123 (14.14%) 4
113 (12.99%) 3
110 (12.64%) 1
Флюорография гуся• 03 декабря 2023
мне нравится косівська кераміка, я даже футболку и топ в баймі покупала именно из за тематики коллекции, но я понимаю тех девушек, которые пишут что им не по душе и они были бы не рады. это специфические вещи, тем более если вы понимаете суть подарка и так его продумали с носочками додо, то вам и не стоит спрашивать мнение других, ведь это ваше желание подарить этот подарок:) всем все равно не угодить

KROX@• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Ні, цей делікатес тільки для туристів
Так автор в штаты вроде собралась везти, ото они там удивятся ну или хотя бы соседям местным покажут:))
автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляKROX@
Автор, а нужно именно Закарпатская? Есть же ещё, например, Петрикрвская роспись. Как по мне она болен изящная.
Кстати на ваших чашках может бывает рисунок без ’сеточки’, мне кажется она очень уж общее впечатление портит
Не Закарпатська, а Карпатська! В самих Карпатах це мистецтво зародилось... Ми з Прикарпаття - нам косівські узори ближче до душі - то і узор ліжника з сіл бабусь, і узори з дитинства
автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Косівська кераміка - це одне. А у вас на фото якесь коряве чорт зна що
Саме такі горнятка виготовляють майстри косівської кераміки - можете пошукати симпатичніше, але до 500грн пліз
Планшетница• 03 декабря 2023
Ответ дляKROX@
В США таке не можна. Та і травити людей якось не личить.
автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляKROX@
Це я вислати хочу подрузі, котра звідси виїхала 10р назад...їй це теж рідне серцю
KROX@• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Ну тогда чашками придётся удивлять))

Бутербродница• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Що таке ліжника узор? Як воно перекладається на російську?
Коли мовчу- приємна жінка• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
У мене є такого плану горнятка, але там акуратна робота , зовсім інший вигляд вони мають. Сфотографувати зараз, на жаль, не зможу. Яка була ціна - теж не підкажу, давно купувала
Планшетница• 03 декабря 2023
Ответ дляKROX@
Ну тогда чашками придётся удивлять))
Подруга автора родом з Карпат, її не здивувати. Подарунок дорогий серцю.
KROX@• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Так в чем тогда вопрос? Значит, идея хорошая. Только я бы всё таки без сетки поискала. Вот роспись на тарелках и плитке на фото-красивая, а на чашка сетка уж очень тёмная и как-то не к месту.
Алесс• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Це косівська кераміка, це ’фішка’ карпатська...
Купіть рушник вишитий.
Чи миску дерев´яну для фруктів,для нарізки
Планшетница• 03 декабря 2023
Ответ дляБутербродница
Ніяк. Лі́жник (пов´язане з ліжко, лежати) — товстий вовняний, здебільшого узорно-тканий виріб з об´ємною поверхнею та довгим пухнастим двостороннім ворсом. Ліжники мають обрядове, інтер´єрне й господарське призначення.
Не зви чайна• 03 декабря 2023
Ответ дляКицюююня
Ви думаєте,що у людей немає з чого пити? Це дуже і дуже індивідуально. Треба прямо вгадати,щоб людині таке сподобалось. В мене, наприклад,вдома весь посуд набором,в різнобій чашок немає.
А у меня все разное - тарелки, чашки. Не люблю наборы, люблю чтобы было разное и в зависимости от настроения использую разную посуду
Чашки такие люблю.
Пополняю_Карму• 03 декабря 2023
Та не, щось не дуже. Це такою чашкою і зуби повибивати можна.
Пилосмок працює• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
З філіжанки?
из оттуда - то ОК
автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляАлесс
Купіть рушник вишитий.
Фу, банальщина яка...
Планшетница• 03 декабря 2023
Ответ дляПилосмок працює
из оттуда - то ОК
Ага, з кухлика
Алесс• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Фу, банальщина яка...
Да ну), зато практично
Чашка не банальщина?

Раз одела не бу• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Мені так гнома з юску подарували, віддала в дитячих садок. Де таке страшне в хаті тримати
Вот я чувствую, и меня ждёт это чудо-подарок, подруга купила себе три и намекала, что этим не ограничилась.... уже думаю, куда этот ужас пристраивать
Пополняю_Карму• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
фото
Це гарно! Як декор
Бутербродница• 03 декабря 2023
Если и подруга из Вашей местности и для неё это будет актуально, то я бы взяла номер 3, желто голубой, вроде как и привет с родных краев и патриотические цвета.
KROX@• 03 декабря 2023
Автор, признавайтесь. Не продаются на проме ваши чашки, так вы решили их тут прорекламирвать ?
Я ж говорю рисунок стремный, только на ваших эта сетка, на других нет такого, не на чашках, не на тарелках
https://prom.ua/ua/p1518561727-kosovskaya-keramika...
Пилосмок працює• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Ага, з кухлика
ніт
автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляKROX@
800грн за горнятко, сорі, то перебор...моя стеля то 500грн..мої фото з такими ж візерунками, порівняйте
Прикуси Язика• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Наприклад подрузі котра в США буде приємно отримати чашку карпатську, з дому типу
Ви праві) Наприклад, я давно закордоном живу. Мені декілька років тому подруга подарувала дві чашки по типу ваших, тільки з мазанками українськими і соняшниками, як у бабусі моєї колись в селі було. Наче грубі зовні, але добре тепло тримають і приємно з них пити. То я тільки з них каву вранці п´ю. Для мене це як зв´ язок із домом і близькими людьми)
З ваших мені більше сподобалася на 3-му фото.
автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляKROX@
Зліва фото з вашого посилання, справа горнятко з мого посту.. аналогічний узор, але чомусь Вам не видно
KROX@• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Я вообще-то об этом и написала, что все ваши чашки из этого объявления.
автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляKROX@
Ну то тим паче фігню пишете, бо чашки ж різні - відмінності ж то є(форма і ТД), а узори схожі...
Раз одела не бу• 03 декабря 2023
Ответ дляKROX@
Причём в объявлении они называются именно чашки ))) а автор говорит, что нет такого слова