БЦАшка• Изменено 03 декабря 2023
Скільки часу може їхать посилка зі Львова? Некст
Статус: Відправлено з міжнародного сортувального центру (Львів) в населений пункт Вільногірськ.
Ще 30.11
Скільки днів це зазвичай буває? Хто зтикався. Чи може завтра вже приїхати?
Ще 30.11
БЦАшка
• 03 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
Так. Моя 1.12 приїхала до Львову. Сьогодні вже в Києві. Завтра чекаю
А в мене так і висить, що виїхала (((
Як Ви бачите, що вона в Києві? Може я не там дивлюсь.
До Львова ще 29 прибула.
Забула що?• 03 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
А в мене так і висить, що виїхала (((
До Львова ще 29 прибула.
Скачайте собі додаток’нова пошта’,зареєструйтесь і будете відслідковувати свої посилки. Ось на прикладі моєї( я зробила скріншот)
Поки писала, подумала,що можливо Ви не нп користуєтеся)
БЦАшка
• 03 декабря 2023
Ответ дляЗабула що?
Та я вперше цей Некст замовила (( в листі посилання на міст. По ньому й дивлюсь. Інформація тільки така, як пишу
Бентливуман• 03 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
Застосунок мист. Там все показує де посилка
БЦАшка
• 03 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
О, дякую, піду пошукаю 🙂