Непогодка• 04 декабря 2023

Не добрий ранок...

Не хочу срача та іншого...
Хочу просто виговоритися
Зранку знову прочитала про загибель хлопців і не можу, не можу тримати себе в руках
Цей біль, він майже фізичний, він ніби душу дряпає кігтями, рве її
Я намагаюсь стримувати, не підпускати його глибоко, але не можу! Загибель кожного воїна, цивільного....як ніж у серце. Мені болить і я не моу впоратися з цим...
Вибачте
sunholder• 04 декабря 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 04 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Мене теж рве. Та ці свята взагалі добивають. Та не купи ти того сраного гнома, задонать, це реально рятує життя. Яка безнадія...😭
Де гарантія, що донат дійде туди, куди був направлений? Розкрадання коштів на всіх рівнях.
Донатити потрібно тим, кого знаєш, в кого є повні звіти про надходження і витрачання коштів.
Дюагональ• 04 декабря 2023
Дівчата, я вже змучалась вас всіх лайкати, люди в нас розумні і телемарофонами голову не задурять, напевно скоро буде остання крапля в ту владу винисуть ногами уперед
Психологічка• 04 декабря 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
Не гоню• 04 декабря 2023
Ответ дляДинамоКит
Вже часи змінились. Такі повідомлення не банять, а лайкають. Не 2022 рік нині.
Тоді і на президента слова сказати не можнабуло, як коршуни злітались і клювали. А тепер он вішать на площі хочуть і плювати. Скільки ненависті до нього, більше як до путіна
Заслужив!
Агент Пинкертона• 04 декабря 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
То ви з героїчної еміграції тут вєщаєте? Героїчно грієте срачку десь в Польщі чи може навіть в Іспанії?
sunholder• 04 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Удалено администрацией...
Ms. Анонимная• 04 декабря 2023
Ответ дляsunholder
Удалено администрацией...
Булку Дай• 04 декабря 2023
То, что происходит с нашей страной, ад на земле. Людей вырвали из мирной, привычной жизни и им пришлось идти воевать.
Одна боль наши солдаты, другая тыловые крысы.
И когда читаешь здесь темы, как мужьям адвенткалендари покупают, понимаешь людям некоторым все равно, что происходит.
Психологічка• 04 декабря 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
sunholder• 04 декабря 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
Ms. Анонимная• 04 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Удалено администрацией...
Таки узнала
Булку Дай• 04 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Удалено администрацией...
А у вас есть все ответы, как там на самом деле произошло?
Кудряшка Сью• 04 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Ну давайте почекаємо коли вам це вдасться, а поки, хай хлопці гинуть. Гноми важливіші.
Дітям своїм гноми і свято важливіше ніж державні пооблеми. Є люди з шаленими статками, які керують цією державою. Чому в звичайних громадян треба видавити останнє, а ті нехай яхти скуповують і всі будуть мовчати як вівці
Агент Пинкертона• 04 декабря 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Вы в себе? Т.е. люди должны содержать армию, а не государство? Претензии у Вас не к Зе и компании, а к простым людям которые гнома себе в дом за свои же деньги покупают?
А ви знаєте, що таке государство? І звідки у вашого ’государства’ гроші? І хто обирає тих самих депутатів?
Не гоню• 04 декабря 2023
Ответ дляФляшка на трьох
А де така модна Гвардія наступу? Туди всі мєнти побігли, а знаєте чому? Тому що вони ніфіга не наступ, після того, як прості хлопці ЗСУ звільняють міста - ці перевертні, в чистенькій формі, на новеньких машинках заїжджають типу на зачистку, селфяться , відосікі знімають, з людьми обіймаються. Ще й донати збирають
Який же грьобаний пздць робиться в цій країні...
Булку Дай• 04 декабря 2023
Ответ дляДюагональ
Кого вы видите на их месте? Хотите дистобилизации в стране, чтоб путен зашёл через парадную дверь.
Агент Пинкертона• 04 декабря 2023
Ответ дляБулку Дай
А у вас досі ’нє фсьо так однозначно’ ? Зєлєбубочка нівчом не віновата? Чи у вас як в 14-му ’іх там нєт’?
Ms. Анонимная• 04 декабря 2023
Ответ дляПсихологічка
Удалено администрацией...
sunholder• 04 декабря 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot• 04 декабря 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Ksenia-e9d7• 04 декабря 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
Pole• 04 декабря 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Послухайте, Росія більш як 400 років має імперські наміри щодо України, а Зе мав там щось попередити??
Ты виноват лишь в том что хочется мне кушать
Так у Зе і компанії теж апетити ні в року!
РойЛеля• 04 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Доречі гноми наче ж відсоток на розмінування дають.
Але про розмінування хочу поговорити. Київ обл, поля де були сліди рашистів. 1.5 року вже стоїть там загін на розмінування. Машини, палатне містечко, спеціалісти. Вме красіво. Фінансує ’заграніца’, на че як 5 євро в годину платять за цю роботу ’спеціалісту’.По факту, 1.5 року на одному місці вже ті поля хвдоба друге літо виїла, діти об´їздили велосипедами, люди протоптали. Вони там товчуться досі. Половина команди дєвки молоді з рісніцами, як в корови нігтями, що сраку не підтерти. Всі красіві надухані в формі днями стоять ржуть біля пацанів каву п´ють, курять. Тільки для них можна ставити окрему кав´ярню. І день у день 1.5 року на одному місці.
Вже йлюди підходять шуткують шо ви тут робите хлопці, скільки можна тусить на одному місці, сердяться. Мол ’не вашого розуму справа’.
Сука, чого воно все так
чаревна• 04 декабря 2023
Ответ дляsunholder
Удалено администрацией...
Такие как она могут только под анонимом вязать, в жизни ничего не представляя
Svetlana-7070• 04 декабря 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Не будут, потому как не умеют и им не до этого после фронта. Это не мой муж в дснс, но мне важно, что бы в дснс работали профессионалы
Мова йшла про кабінетних держ службовців. Не про рядових пожежників і службу порятунку.

Будьте реалістами, купа військових кадрових за 2 роки війни з тилу і на виїжали. Якого х.. я плачу податки, військовий збір на утримання, якщо коли прийшла війна мого чоловіка мобілізувати і відправили на схід.
По моїх розрахунках наша сім´я платили по 1000 грн військового збору щомісяця протягом 8 років. Це не рахуючи єсв і пдфо. А тепер ми ще й должні. Зато товаріщ який має високе звання військового, має убд ( за 2 дні відрядження в 2017 році) далі Києва ні разу не їздив. Точніше їздив у Сіхдницю держава путьовку йому дала. І тут хочеться просто матюкатись. Тобто людина яка захищає країну вона мобілізована і не може навіть оформити те убд, а людина яка в системі даромоїдів, має всі плюшки і учить воювати . Просто прекрасно, не має слів для цього маразму
Pole• 04 декабря 2023
Ответ дляДюагональ
Мені давно цікаво, коли ж буде та остання крапля народного терпіння.
Pole• 04 декабря 2023
Ответ дляБулку Дай
’Різдво, Новий рік, ковзанки, корпоративи, «Укрзалізниця» запустила нові потяги для любителів зимових Карпат… Дивлячись на Київ та інші міста країни стає зрозумілим, що так не живуть в країні, яка хоче перемогти 140-мільйонного монстра. Якщо фронт не гуде в грудях і голові навіть за сотні кілометрів від нього — то це не країна, яка прагне перемоги. І тут не про «всі йдіть на війну». Ні, тут про «всі працюйте на перемогу». Про стан українського суспільства пише на своїй сторінці у соцмережі український журналіст та письменник Василь Зима.’
Soufit• 04 декабря 2023
Ответ дляКофр для ноги
Удалено администрацией...
Ну если даже военные уже ´сами идут ´....
Оксана-004e• 04 декабря 2023
Ответ дляКофр для ноги
У которых боеприпасы закончились ?!
Это вообще полный звиздец ((( и снова ніхто не винуватий (((
Когда работающих на государство призывать начнут ?! Штат можно урезать до 60 % .
Боже, какой ужас
Ах *уки, *андоны продажные все, кто строит дороги и ремонтирует музеи, пока пацаны гибнут без поддержки