Непогодка• 04 декабря 2023
Не добрий ранок...
Не хочу срача та іншого...
Хочу просто виговоритися
Зранку знову прочитала про загибель хлопців і не можу, не можу тримати себе в руках
Цей біль, він майже фізичний, він ніби душу дряпає кігтями, рве її
Я намагаюсь стримувати, не підпускати його глибоко, але не можу! Загибель кожного воїна, цивільного....як ніж у серце. Мені болить і я не моу впоратися з цим...
Вибачте
Хочу просто виговоритися
Вибачте
Ответ длякурасаны
А скільки ще пенсіонерів 38-45 рочків СБУ та МВД. І ніхто їх не тягне у ТЦК...
А Ви робили перекличку тих пенсіонерів?
Місяць назад похоронили мого однокласника, загинув на Донеччині. Був пенсіонером МВС, за рік до війни пішов на пенсію. Знаю, хлопців, діючих працівників МВС, які пішли служити і зараз знаходяться на передовій.
Але ж Ви сама розумна і Вам з дивану видніше, де хто знаходиться. А чому самі ще не в ЗСУ?
Виктория_1• 04 декабря 2023
Ответ дляОксана-004e
Меня тоже удивляет, что крайним сделали не этих казнокрадов зеленых, а простых украинцев, которые позволили себе что то купить и не дай бог еще и съесть лишнее
Подменяют понятия. Нам с вами всем вместе взятым и не снились такие деньги, которые вваливаются в войну. Из заграницы, из бюджетов, из налогов. Миллионы, миллиарды не гривен. Ежедневно.
Но за гнома или коробку конфет для наших детей, у которых жизнь идет в эту войну, свои же граждане готовы будут затоптать вас, на форуме в том числе.
И Болгария туда же...(((
Президент Болгарії наклав вето на угоду з Україною про постачання БТР
Своє рішення Радев мотивував тим, що ’депутати не були достатньою мірою ознайомлені з конкретними умовами передачі’.
’Я керуюся переконанням, що безпека, здоров´я і життя болгарських громадян мають бути першочерговим пріоритетом’, – зазначив Радев.
Нагадаємо, 22 листопада Національні збори Болгарії ратифікували міжурядову угоду між Софією та Києвом, яка регламентує передання Україні 100 списаних бронетранспортерів болгарського Міністерства внутрішніх справ.
Ответ дляЛеска
А якщо це любий коли прийде влаштує черговий голодомор? Чи ми вже не проходили подібний досвід? Історія нічому не вчить?
А що робити, якщо ця влада не збирається нічого припиняти? Потрібно зачекати поки вони винищать всіх чоловіків? І що буде далі? Воно ж до цього все йде.
сьогодні говорила с жнкою, в якої чоловк на запорожському напрмку, каже, коли наші прорвались на ліви берег, у хлопцв була така радсть....зараз всього недостатньо, дуже.., зарплату не видають, затримують, настрої-аби втримати те що є, пришла додому дуже пригніччена, вибате за помилки, не всі букви працюють...
Ответ дляil-mari
Та ці паскуди і не приховують, що військові не отримують гідних виплат. арахамія сам казав, що військові з пораненням отримують 800 грн. Це як взагалі до такого можна було довести? Люди кладуть своє життя, своє здоровя, а ці тварюки виплачують їм 800 грн? Хоч би одна гнида із тієї влади прожила місяць на такі виплати.
Ответ дляПузата Хата
Мене теж рве. Та ці свята взагалі добивають. Та не купи ти того сраного гнома, задонать, це реально рятує життя. Яка безнадія...😭
Конечно, кто то ворует миллионами, а кто то кусок у детей изо рта должен отнимать
каждый вправе тратить свои деньги так, как он хочет и нечего тат указывать что кому покупать, а что нет
Ответ длячир
И Болгария туда же...(((
Прогнивший ситий захід. Їм всеодно скільки загине українців і які руїни у нас залишаться. Світ несправедливий і зло переможе. Образливо те, що ця гниль по всьому світу буде гнобити українців розправивши крила, бо не отримали по зубах.
Vlada-Maria• 04 декабря 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Послухайте, Росія більш як 400 років має імперські наміри щодо України, а Зе мав там щось попередити??
Ты виноват лишь в том что хочется мне кушать
Тоді чого попередник був винуватий навіть в тому, що у баби на хуторі курка перестала нестись?
gala-grabchak• 04 декабря 2023
бісять такі т.пі жіночки диванні критики
краще депутатам які чергову з салона замовляють адресуйте
про гномів це треш
Ответ дляtanya_217
Так цікаво от кого саме ви пропонуєте скоротити?
Лікарі, вчителі, працівники податкової, цнап, рагс, поліцейські, МНС, держслужбовці(яких ми не бачимо але вони є і роблять свою частку роботи)?
Припустимо ВСІХ держслужбовців скоротили на 60% (а десь 60% штату це будуть чоловіки 18-60) і у вас особисто на 60% працює дія, пожежники, ліраня. Круто? Ви приїхали з апендицитом і вас приймають самі жіночки, бо чоловіки всі на фронті.
Держзамовлення в приватному секторі теж дає бронь, його теж урізати?
За те забудовники(щоб гроші можна було хоч кудись вкласти ) працюють, землевідведення їм теж треба аби хтось робив і гроші з того собі в кишеню поклав.
Шулявський міст у Києві будували- будували по найдорожчому варіанту тендера проігнорувавши варіант розв´язки п´Петрука за те тепер землю під заводом більшовик продають(а там мав би бути міст і розв´язка для людей), накласти купу на інтереси людей якщо можна побудувати і продати квартири і трц.
Не поленитесь и посмотрите ссылку кого бойцы просить прийти на замену. Я ж бросала видео . Зачем делать вид что его нет 👎
Про больницы не нужно их никто не трогает , кто хотел работает , кто нет выехали это факт .
Ответ дляПідмітайло
Та п.ц слабок слово.
Знакомый на 0. Ой, такие ужасы, что не пересказать ..
И оружия фактически нет- старье нереальное.
Посылают на задание, которое заведомо ну как бы провальное. Они выполнили, пришли все живые. Удивлению комдира не было, как говорится, предела.
Ну говорит, раз вы такие бессмертные, идите бегайте по полю, отвлекайте внимание, а мы мол будем с другой стороны заходить.
Смазать тот несчастный автомат нечем. Из Киева масло передавали
Ну там еше истории одна ’круче’ другой...
Зимней норм одежды нет...
Мій батько розповідав, що боєкомплекти забирали з мертвих росіян, і що на позиціях під Бахмутом, орки забезпеченні краще ніж наші...
Батько зараз комісований(не до кінця)
Оксана-004e• 04 декабря 2023
Ответ дляВиктория_1
Точно
Оксана-004e• 04 декабря 2023
Ответ дляjackkStore
Хтось казав до останього українця... тож далі буде?
Хтось казав буде вiйна, буде долар по 40, але ж бачите.... Нiчого не сталось