Непогодка• 04 декабря 2023
Не добрий ранок...
Не хочу срача та іншого...
Хочу просто виговоритися
Зранку знову прочитала про загибель хлопців і не можу, не можу тримати себе в руках
Цей біль, він майже фізичний, він ніби душу дряпає кігтями, рве її
Я намагаюсь стримувати, не підпускати його глибоко, але не можу! Загибель кожного воїна, цивільного....як ніж у серце. Мені болить і я не моу впоратися з цим...
Вибачте
Хочу просто виговоритися
Вибачте
Ksenia-e9d7• 04 декабря 2023
Ответ длячаревна
Такие как она могут только под анонимом вязать, в жизни ничего не представляя
Когда анонимов открыли, то это чмо сразу пропало
Ответ дляРойЛеля
Доречі гноми наче ж відсоток на розмінування дають.
Але про розмінування хочу поговорити. Київ обл, поля де були сліди рашистів. 1.5 року вже стоїть там загін на розмінування. Машини, палатне містечко, спеціалісти. Вме красіво. Фінансує ’заграніца’, на че як 5 євро в годину платять за цю роботу ’спеціалісту’.По факту, 1.5 року на одному місці вже ті поля хвдоба друге літо виїла, діти об´їздили велосипедами, люди протоптали. Вони там товчуться досі. Половина команди дєвки молоді з рісніцами, як в корови нігтями, що сраку не підтерти. Всі красіві надухані в формі днями стоять ржуть біля пацанів каву п´ють, курять. Тільки для них можна ставити окрему кав´ярню. І день у день 1.5 року на одному місці.
Вже йлюди підходять шуткують шо ви тут робите хлопці, скільки можна тусить на одному місці, сердяться. Мол ’не вашого розуму справа’.
Сука, чого воно все так
І напевно ж дітки не простих батьків-трудяг там стоять.
Ответ дляКофр для ноги
У которых боеприпасы закончились ?!
Это вообще полный звиздец ((( и снова ніхто не винуватий (((
Когда работающих на государство призывать начнут ?! Штат можно урезать до 60 % .
Так цікаво от кого саме ви пропонуєте скоротити?
Лікарі, вчителі, працівники податкової, цнап, рагс, поліцейські, МНС, держслужбовці(яких ми не бачимо але вони є і роблять свою частку роботи)?
Припустимо ВСІХ держслужбовців скоротили на 60% (а десь 60% штату це будуть чоловіки 18-60) і у вас особисто на 60% працює дія, пожежники, ліраня. Круто? Ви приїхали з апендицитом і вас приймають самі жіночки, бо чоловіки всі на фронті.
Держзамовлення в приватному секторі теж дає бронь, його теж урізати?
За те забудовники(щоб гроші можна було хоч кудись вкласти ) працюють, землевідведення їм теж треба аби хтось робив і гроші з того собі в кишеню поклав.
Шулявський міст у Києві будували- будували по найдорожчому варіанту тендера проігнорувавши варіант розв´язки п´Петрука за те тепер землю під заводом більшовик продають(а там мав би бути міст і розв´язка для людей), накласти купу на інтереси людей якщо можна побудувати і продати квартири і трц.
Ответ дляРойЛеля
Сука, чого воно все так
А ще пару місяців тому не дай Бог було щось про них написати, хто в формі - страшні захисники та герої
Оксана-004e• 04 декабря 2023
Ответ дляПацака-задирака
Не побудуй дорогу и і не вкради у людей останнє. При чому тут гном. Діти, які живуть зараз, може в мають те єдине щастя - гнома. Зелене кодло треба трясти і корупцію викорінювати, а не до людей чіплятися. Всім важко
Меня тоже удивляет, что крайним сделали не этих казнокрадов зеленых, а простых украинцев, которые позволили себе что то купить и не дай бог еще и съесть лишнее
Ответ дляCharming
Та наче ж люди теж спрчатку з повагою, думали такі молоді хлопці і дівчата, а вже з такими навиками життям будуть ризикувать нам тут село чистить.
А тепер з презирством вже в сторону того містечка поглядують. Нема де розміновувать більше?
Ответ дляОксана-004e
Я с вами не согласна, это война против нашего народа, убивают мирных, мирные идут защищать свои семьи. И не помогать фронту есть с кулака, обвиняя только верха, это не правильно. Это наша общая война народная.
Sunny Hanny• 04 декабря 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Тут я не згодна з вами. Хоч моя сім´я донатить не на ціну гнома. Чому ви засуджуєте звичайних людей, у тому, що у нас немає зброї. На донати народу боєприпаси не купуються. Це максимум дрони, авто. І як мінімум харчування. А винуватці у цьому інші. По замовчуванню кацапи, дорогі ’партнери’, які розроджуються на допомогу роками, корумпована влада. Але точно не ми з вами. Якщо ми не тягнемо цю війну ні фінансово, ні людьми, тоді що?
А всі бояться сказати що.
Оксана-004e• 04 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Нагадаю, що в нашій країні владою є народ. Народ обирав Зеленського і я бачу, він саме такого президента і вартий. Кожен гребе під себе, різниця тільки у можливостях загрести. Повторюся - країна янголів та упирів. Виходжу із теми.
Кто это понял, тот и из страны пытается выйти
Ответ дляПузата Хата
Мене теж рве. Та ці свята взагалі добивають. Та не купи ти того сраного гнома, задонать, це реально рятує життя. Яка безнадія...😭
Свята це жах. У магазинах уже починають усе гребти, святкують. Не гнома, може то дітям. А вино не треба, не бачу приводу для веселощів
Оксана-004e• 04 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Сука, чого воно все так
Потому что пока одни жизни отдают, другие радуются, что бы подольше эта фигня не заканчивалась, что бы урвать побольше
Sunny Hanny• 04 декабря 2023
Ответ дляОльга520
Іноді вино то не для веселощів. Зрозуміло, що то не кращий вибір для допомоги психіці, але іноді без пари ковтків алкоголю ти не змозі взагалі дивитися на світ.
Ответ дляПузата Хата
А може хай хтось вкраде меньше на мільйон .Гноми винуваті. Що це за посили .Люди і так остане віддають. А всі хто коло кормушок крадуть як блаженні. Може той гном вивиде якусь дитину с діпрессії. А то посил хлопці загинули бо хтось купив гнома. Це не рве?
Тим вибл@ядкам при владі і з купою грошей взагалі на людей насрати. Воювати немає чим, то вони гребуть людей і як м´ясо кидають, це ж не їхні родичі там гинуть. При зеленському корупція зросла в скільки разів і які маштаби її стали, все робиться відкрито, на очах у всього світу. За це когось посадили, як обіцяв зеленський , коли прийшов до влади? За що гинуть хлопці на війні, за цих виродків, які накрадуть грошей і звалять всі разом закордон? Війна чіпляє тільки звичайних людей, які гинуть на фронті, а в тилу виживають, при цьому ще й намагаються донатити. А те все кодло при грошах, живе звичайне своє життя, в них немає війни, вони розважаються, відпочивають і отримують від життя насолоду. В країні з кожним днем стає жити гірше і гірше. Ця влада знищує країну, знищує людей і що буде далі з Україною, це велике питання...
Кайдашева дочка• 04 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Ну то нехай всі військові повертаються додому? Бо ми ж не тягнемо. Навіщо тоді це все? Не тільки зброя рятує життя, а і автівки, а і медичне спорядження і купа всього. Так, вартість гномика може врятувати життя, залежить тільки від кількості отих пилозбірників. Корумпована влада... Хто її такою зробив?
Ну ось в цьому місяці люди стільки задонатять,відмовляться від йолки,подарунків,столів з вкусняхами,подорожів.Задонатять.І що?Щось змінеться?З нами воює ядерна здоровеенна дурна на голову держава у якої грошей на війну ще на років 100 хвате якщо не більше.Хочте мене заклюйте,але я вже зрозуміла що ми програємо.І не тому що люди не донатять.Вони і не повинні.А тому що сили трішки не рівні і інші краіни ну дуже допомогають рашці.Тому я куплю и ялинку і гнома і подарунки і якусь копійку відкладу .Бо все рівно прийде той час коли ніхто донатить не зможе.І що потім?
Anita123-13ef• 04 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Тупо обвинувачувати людей, що роблять якість покупки. Так само і вас можу винити,що щось купили замість доната. На хлібі і воді живіть, а все інше - на фронт
Anita123-13ef• 04 декабря 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Может мы сами будем распоряжаться своими деньгами?
Вона під раду не ходить питати де грощі, зато тут рве за якихся гномів. При тому даю гарантію,що вона не хліб з водою 2й рік їсть. А могла б
Кайдашева дочка• 04 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Вчера написали,что наши отомстили этим тварям и уничтожили их.Всех положили .
От этого легче?Нет.А чего раньше не уничтожили?
Veronika83• 04 декабря 2023
Ответ дляtanya_217
Вы правы. Даже если всех сократить, это не решит проблему нехватки боеприпасов. И одними донатами войны не выигрываются. И люди без оружия тоже воевать не могут. И патриоты у нас закончились, потому что с голыми руками в окоп никто не хочет.
Ответ дляПузата Хата
Так у багатьох виникає питання навіщо це все, якщо ми не маємо потрібних ресурсів?