YOzhik v tumane• Изменено 04 декабря 2023

Лишение гражданства мужчин, которые выехали после 24.02.22

Вопрос в названии темы: Поддерживаете ли вы лишение гражданства Украины мужчин, которые выехали после 24.02.22?
Результат:
вже голосів: 1436
958 (66.71%) Нет, не поддерживаю
319 (22.21%) Да, поддерживаю
159 (11.07%) Свой вариант в комментариях
ssirman• 02 января 2024
Ответ для4мама
Я знаю чимало які виїхали (жінки з синами 17 років) і повернулись, діти поступили у ВУЗ тут, немило за кордоном їм було усе.
З мого оточення не знаю жодної людини хто б виїхав нелегально. Вище писала за айтішніка - син друзів, ще до повномасштабної релокували його в Америку. Дуже багато допомагає. Я хочу щоб такі люди повертались і працювали на Україну, а не на Америку.
Більше не можу згадати виїхавших чоловіків взагалі. От добровольцями на фронт хто пішов - доби не стане перелічувати. Це з близького оточення мого.
Те, що ви не знаєте тих, хто їде нелегально це не значить, що вони не їдуть) Їдуть кожен день тисячі...чоловіків
ssirman• 02 января 2024
Ответ дляNYC
Если завезут из Палестины, Украины не будет и украинцев тоже.
ага, дураки они ехать с теплого лазурного побережья в єти болота
ssirman• 02 января 2024
Ответ дляtalvitarina
на том основании, что они нарушили закон выехав. Я не говорю о тех, кто имел право на выезд, а о тех, кто купил себе справки, участие в программе Шлях, гастроли или лесополосой сбежал в Молдову
В таком случае вообще никто никогда не вернется, будете на волах сеять
ssirman• 02 января 2024
Ответ дляtalvitarina
прикупить инвалидность - это для вас легально?)) я надеюсь, вы снимаете тиктоки из Норвегии о том, как же ужасно в Украине живется с такой коррупцией, поэтому вы никогда не вернетесь?))
Конечно легально, потому что закрыли границы незаконно, я вообще уже не говорю о том, что войну привели зеленые и юг сдали и много еще чего
ssirman• 02 января 2024
Ответ дляsvetac
Громадянства ні, а от державні посади займати вважаю доцільним заборонити. Як людина, яка дала драпака може брати на себе відповідальність на такій посаді ?
дуже просто...ті, хто поздавав увесь південь та повтікали за тиждень до вторгнення можновладці, а потім повернулися усі згодом, побачивши що зсу відбились
4мама• 02 января 2024
Ответ дляssirman
Я говорила про своє оточення, а не про тих що їдуть. Горами йдуть, Тисою пливуть.
Особисто я - категорично проти заборони виїзду. Окрім тих, хто давав присягу і обрав це професією. Знаю чимало які в 40 з хвостиком вийшли на пенсію, отримали плюшки від держави і таке інше. А воюють на нулі такі як мій брат, який навіть в армії не був. Все в нас через сраку. Абсолютно все.
4мама• 02 января 2024
Ответ дляssirman
Яке примітивне мислення. В стилі хто всрався - невістка. Зелені - чмо, питань нема. Але війну привели насампепед срані комуняки, які 30 років були при владі напливи вишиванки і здавши все і вся. І ракети і авіацію. Вже про ядерку мовчу.
ssirman• 04 января 2024
Ответ для4мама
и имею ввиду на беспредел власти нужно отвечать тем же, если они решили, что по звонку закрыть границы можно, то и люди будут делать тоже самое любыми путями.
4мама• 04 января 2024
Ответ дляssirman
І я в цьому людей абсолютно підтримую. Можуть робити що завгодно - позбавляти виборного права, громадянства і тд, але не життя. Є в нас дофіна і ще трошки мобілізаційного ресурсу серед людей, які це все обрали фахом та професією. Отримали усі плюшки - квартири, пенсії з 40 років і тд. А воювати примушують ’айтішників’. Так не має бути. Категорично ні.
lilu1990• 09 января 2024
Ответ дляsvett1981
так большинство выехали навсегда, поэтому им все равно
Навсєгда