Кицюююня• 05 декабря 2023
Бульйон з курки
Готуєте бульйон з магазинної курки? І чи може він бути корисним, якщо м´ясо вимочити і злити воду після закіпання?
Зоя Жорівна• 05 декабря 2023
Не отравитесь точно. Пусть там не будет миллион витамин, но это вполне съедобно. Варите на малюсеньком огне и он будет чистейший и прозрачный. Добавить соль, душистый перец, лук, чеснок.
Love_Love_Love_• 05 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
Та яка там користь? Беру домашні бройлери це як небо і земля
Ну може до холодцю доварити🤷♀️
Ку ка ку ка ку• 05 декабря 2023
Варю. Первую воду сливаю. Варю на маленьком огне, чтобы бульон был прозрачный. Добавляю целую луковицу и целую морковь.
Natalia505• 05 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну може до холодцю доварити🤷♀️
Може.. як вам хочеться. Зараз люди їдять що є.
Ку ка ку ка ку• 05 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Як бульйон може бути корисним?
В простуду горячий бульон лучшее средство.
Love_Love_Love_• 05 декабря 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я запитала про користь, ну і про лучшее я сумніваюсь
Natalia505• 05 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Все залежить від того з чим порівнювати, якщо з ковбасою то бульйон точно краше.)
Love_Love_Love_• 05 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
Без плрівнянь
Кицюююня
• 05 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Як бульйон може бути корисним?
Бульйон містить вітаміни і антиоксиданти, які покращують імунну функцію - гугл
Губи до вух• 05 декабря 2023
Варю в мультиварке на небольшом нагреве, чтобы только шевелился. Ничего не вымачиваю, промываю хорошенько. Морковь и луковицу целиком, потом выбрасываю. Соль, петрушку корешок. Варю так часа 1,5-2. Вкусный наваристый бульон.
Квітка Миру• 05 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Як бульйон може бути корисним?
Насправді в бульйоні багато корисних амінокислот
Гадаю_По_шнуркам• 05 декабря 2023
Ну, корисного не знаю, але смачно може вийти- зливати нічого не треба, просто знімаєте пінку якщо хочете прозорий . Легкий і смачний.
А Я Самая Самая• 05 декабря 2023
Кісткові курячі бульйони дуже корисні, в них велика кількість амінокислоти лізин, яка блокує вірусні інфекції, тому часто їх рекомендують в комплексі лікувальної терапії.
Николай-b526• 05 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Як бульйон може бути корисним?
значит солянка с колбасой и огурцом полезна, а отвар с домашней курки - ацтой?)))
А Я Самая Самая• 05 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
І ще….нормальний. Бульойн не може закипати
Де ви таке вичитали?Ви супи часто готуєте?
Дикая Роза• 05 декабря 2023
Курей на балконі не тримаю, тому так, варю на курці з магазину. Як і велика кількість жителів міста. Навіть якщо купувати «домашню» курку в магазині, а не бройлера, вона все одно вирощена на фермі, а не на альпійській галявині незайманими ельфами.
Зливаю першу воду, щоб був прозорим бульйон, додаю корінці
Николай-b526• 05 декабря 2023
можно пару ребер свинных кинуть- тоже норм запах и вкус будет...
Наталия-68fe• 05 декабря 2023
Ніколи не виливаю бульйон після закипання. Інакше це вже буде не курячий бульйон, а помиї. Навіть сказати гидко, не те що робити.
Николай-b526• 05 декабря 2023
Ответ дляНаталия-68fe
даже если замочить надолго курицу-мясо....
Томатико• 05 декабря 2023
Куриный бульон полезен во многих случаях. Гуглите, кому интересно.
Сама варю из домашней курицы, привозят из села, все равно первую воду сливаю после закипания, варю бульон на второй воде. Кладу в кастрюлю мытую луковицу в шелухе, чеснок, морковь, черный перец горошком и один горошек душистого и ветку укропа. Солю в середине варки.
Из магазинной по такому же принципу иногда варила, только перед этим вымачивала минут двадцать в холодной воде с добавлением уксуса или лимонного сока. Чтобы запах стал нейтральным. Конечно, бульон получается не такой вкусный, как из домашней курки, но не отравитесь точно))