Гага Газу• 05 декабря 2023
Шторы-нити ок? Или уже неактуально?
Надо что-то повесить на голое окно на кухне. Съемная квартира.
Як міряти?• 05 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Ні)
ПС. Я говорю саме про світові тренди, а не про ремонти, які прийнято робити у багатьох наших квартирах. Це просто факт, я ні в якому разі не критикую ваш вибір.
В зйомних квартирах ВСІ купують тільки світові тренди, ага
Русланка з гілки• 05 декабря 2023
Не знаю чи а актуально, але в мене на кухні ролети+ штори нитки. Мені нитки дуже прдобаються, влітку коли протяг вони так гарно тримтять, кухня мала, тому вони не забирають простір і не обтяжують.
На пів ставки• 05 декабря 2023
У меня нити.
Пофиг на актуальность.
Главное что я на них смотрю 2 года, и до сих пор балдею от них.
Пофиг на актуальность.
На границе• 06 декабря 2023
Автор, а яка сторона? Якщо схід чи південь, то влітку буде спекотно і таки доведеться купувати або рулонні блек аут або алюмінієві жалюзі.
А якщо Вам просто подобаються штори-нитки - чіпляйте і нікого не слухайте. Вони чудово можуть співіснувати з рулонними шторами.
Гага Газу
• 06 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Сонячна сторона і високий поверх. Ми цього літа не знали куди подітися від того сонця. Штори-нитки просто взагалі вперше побачила. Тому і спитала, бо треба чимось прикрити те занедбане вікно. Я взагалі таке не дуже люблю, в мене вдома і штор не було, бо люблю мінімалізм.Там вже вмонтовані рулонні штори, але вони зламані і дуже брудні, у жирних плямах. Я намагалася їх попрати, але тільки гірше стало. Тож вирішила взагалі їх звернути і щось інше думати. Щоб повісити нові жалюзі, потрібно ці демонтувати, а я по-перше сама з дитиною, по-друге на чужій квартирі не буду вішати те, що з собою не забереш потім. Та і власнику, не думаю, що така ідея сподобається.
На границе• 06 декабря 2023
Ответ дляГага Газу
Рулонні штори блекаут часто стандартного розміру. Тому можна їх буде зняти та забрати з собою. А орендодавцям лишити їхні.
Якщо плануєте там жити ще рік +-, то, все ж таки, треба або рулонні, або звичайні блекаут.
Штори-нитки бувають досить симпатичними, але влітку від спеки не допоможуть зовсім і вийде, що Ви викинули гроші не туди куди дійсно потрібно.