Все і одразу• 06 декабря 2023
Клієнт хоче повернути пошкоджене взуття
Доброго дня. Підкажіть, як діяти в такій ситуації: клієнтка придбала оригінальні угги, але підошва виявилася з дефектом. Тут я нічого не маю проти, із взуттям таке буває і гарантія виробника мені б відшкодувала. Але є одне ’але’: клієнтка порвала один чобіт, коли вдягала його. Овчина тріснула уздовж шва ззаду. Таке буває лише коли нога не може пролізти, але їх все одно намагаються вдягти і давлять п´ятою на задник.
Мені для себе цікаво, як урегульовуються подібні ситуації. Дякую
IQ 80• 06 декабря 2023
Овчина треснула? Случайте, ну там полный брак в обуви, небось 10 лет лежала на складе или галимая подделка?
Не зацілована• 06 декабря 2023
Поверненню підлягає тільки непошкоджений товар та без слідів уживання, носіння. Рваний покупцем товар обміну і поверненню не підлягає.
Пополняю_Карму• 06 декабря 2023
Вы забираете обувь, клиенту возврат денег. Разбираетесь с поставщиком
Перша на селі• 06 декабря 2023
Ответ дляНе зацілована
Это в течение 14 дней, бракованный товар можно вернуть в течение срока гарантии
Все і одразу
• 06 декабря 2023
Дівчата, перш ніж лити отруту, читайте - взуття оригінальне. Уточню - нове, з офіційного сайту США. Тож не вигадуйте. І я знаю від чого тріскає овчина
ПоЗиТиВнАя• 06 декабря 2023
Ви зараз його здати самі зможете? Якщо так, то повертайте. Якщо ні, то це проблеми клієнта, що його так вдягали, що прийшов каюк.
Якщо ви купили в магазині телевізор, а потім ви а нього стрибнула кішка та розбила, ви ж повернути не вимагаєте по гарантії?
Миллениалка• 06 декабря 2023
Вибачайте, ваша клієнтка не чемпіон світу з армрестлінгу, щоб натягувати взуття з такою силою, щоб шви порвалися, якби вони були без дефекту.
IQ 80• 06 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Ну вы себя сейчас будете выгораживать конечно, чтоб не возвращать брак.
Все і одразу
• 06 декабря 2023
Ответ дляМиллениалка
Ви певно не бачили як натягують взуття, коли високий підйом і як давлять на п´яту
Миллениалка• 06 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Як би вони це не робили, взуття без дефекту без цього не рветься.
IQ 80• 06 декабря 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вы разницы не видите - обуть угги и прыгнула кошка на телевизор? Угги как бы обуваются, они для этого предназначены, брак по всем фронтам - подошва, плохое качество овчины
IQ 80• 06 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Ну так качественная обувь это выдержит.
Просто каралева• 06 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Это может быть, если какие-то сапоги чулки натягивать, которые из тряпки. Но порвать толстую кожу со слоем меха- это надо зверюгой той еще быть 🤣
ПоЗиТиВнАя• 06 декабря 2023
Ответ дляIQ 80
Якщо в одяг розміру xs намагатися з усієї дурі впхати xxl, то яка б гарна не була тканина, а шви розійдуться. Хоча одяг призначений для того, щоб його вдягати
Все і одразу
• 06 декабря 2023
А нормальні коментарі з посиланням на закон будуть, де написано, що можна повертати взуття яке порвав? Будь ласка, витяг із закону, де написано ’повернути можна навіть браковане’. Аби написати кожен може))))
IQ 80• 06 декабря 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вы мне сейчас напоминаете продавцов турецкого хлама, которые таскали мне в ателье постоянно одежду после примерок проклиная покупателей, типа криворукие. А по факту там качество отвратительное, только надел, оно уже треснуло
Все і одразу
• 06 декабря 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дякую, це один із адекватних коментарів
IQ 80• 06 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Удалено администрацией...
Все і одразу
• 06 декабря 2023
Ответ дляIQ 80
Удалено администрацией...
ГейТуда• 06 декабря 2023
якщо підошва брачна, то які можуть бути питання? До вас же з цим запитом звернулися а не з порваною овчиною.
IQ 80• 06 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Удалено администрацией...
Когда ответить нечего, вспоминают поо мову)))). Ну сочувствую покупателю, он правды не добьется
Все і одразу
• 06 декабря 2023
Ответ дляГейТуда
Ну так ок, повернення у новому стані - це інше. А тут взяли і порвали
ГейТуда• 06 декабря 2023
Ответ дляНе зацілована
чула дзвін не знаєте де він.
Просто каралева• 06 декабря 2023
Ответ дляIQ 80
Или просто плюнет на все, лишь бы не связываться
Мона Лиза• 06 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
У мене оригіналтні чоботи і я не уявляю як їх можна порвати...
Медсестричка• 06 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
даже не носили....
ГейТуда• 06 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
ну до вас же не з овчиною претензію написали, а щодо підошви. І ви наче й знаєте що з підошвою також бувають трабли.
Хоча ваш настрой вже зрозумілий і нічого ви повертати не збираєтеся.