Люблю пиво• 06 декабря 2023
Чи варто купувати б/в холодильник?
Ситуація така, що потрібен холодильник. Зараз в нас є старенький 19-річний Атлант, який вже не справляється ні з охолодженням, ні з заморозкою. На новий коштів немає, подивлююсь на б/в, але страшно...
Стефанія• 06 декабря 2023
Як пощастить. Я брала на дачу вживаний, працює, дуже зручний, але я за ним не доглядаю, там резинки від морозу зіпсувалися, морозилка намерзає. Думаю, якби я резмнки поміняла, він би був ідеальний.
Я-ваш шанс• 06 декабря 2023
Купуйте там, де буде хоч два тижні на повернення - тобто не на олх. Всі негаразди вилізуть в перший же тиждень, навіть в перші три дні.
Холодильник ’ніжна’ техніка і ви не можете побачити серйозні дефекти ввімкнувши його на 5 хвилин.
Федорино Горе• 06 декабря 2023
Я на олх брала у людей, которые из европы все везут, смотрите западные регионы, риск есть, но это точно будет производство европейское и лучше того нового, что у нас продают по нереальной цене
Срочнокпсихологу• 06 декабря 2023
Ми купили, якісний і холодильник і морозилку. Але не в будинку стоїть, а в окремому приміщенні кухні .
БоХатая• 06 декабря 2023
Ответ дляКараПузовна
Лучше новый в оплату частями
Именно. Зачем брать б.у, когда можно раз в месяц по 1000 платить
Люблю пиво
• 06 декабря 2023
Ответ дляБоХатая
Зараз більш-менш нормальний холодильник коштує 22-30 тис. грн. Кредит дають на 10 міс. максимум. Для нашої сім’ї в сьогоднішніх умовах буде трохи накладно.
КараПузовна• 06 декабря 2023
Ответ дляЛюблю пиво
отличный новый стоит 17тыс
КараПузовна• 06 декабря 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Даже 15 тыс
Подмигашка• 06 декабря 2023
Ответ дляКараПузовна
отличный новый стоит 17тыс
я б candy взагалі не радила. вже мали мороку з нею
Незламна• 06 декабря 2023
Взяли Сіменс в магазині бу техніки з ЄС, працює більше року без нарікань, ідеальний стан з декількома поряпинами. Того року купували 8500 грн. Була гарантія 1 місяць від магазина. Франківськ.