Хлопаю ресницами• Изменено 08 декабря 2023
Порадьте досвідченого та приємного лікаря ортодонта (Київ)
Порадьте, будь ласка, досвідченого та приємного лікаря ортодонта (Київ).
Важливі якості не лише як фахівця, але і як людини.
Бо маю не дуже хороший досвід - лікарка вела себе, ніби вона ненавидить пацієнтів.
ОливьЕЖечка• 08 декабря 2023
З обома дітьми в Марини Анатоліївни Хівренко - чудова людина. Перейшли до неї свого часу від неадекватного Тріля
А вот недавно• 08 декабря 2023
Ми лікуємо зуби та відвідуємо Ортодонта ось в цій клініці.
Лікар Ортодонт у них прекрасна, і людина прекрасна , і результат є
А ось і я• 08 декабря 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
А чого Тріль неадекватний? Була на прийомі недавно, наче все норм
ОливьЕЖечка• 08 декабря 2023
Ответ дляА ось і я
Може, вже адекватний, хоча навряд)) Ми ходили з донькою з 2013-го і років 3. Хамло жахливе, огляд без рукавичок, очікування в чергах більше години в Ювісі. Постійно треба було робити нові й нові апарати. Моє терпіння лопнуло і ми таки перейшли до чудового лікаря. У Тріля сімейний підряд і постійне розкручування на чималі гроші ((
Бачу_майбутнє• 08 декабря 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Где принимает?
ОливьЕЖечка• 08 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Где принимает?
Ми ходимо в Доктор Борода на Політеху. Але вона ще в Дахно і ще в якійсь клініці раніше приймала
А ось і я• 09 декабря 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Дякую за інформацію, ми тільки починаємо лікування, обіцяв всього 3 пластини за увесь період, у дочки глибокий дистальний прикус.