Виправлялочка• 08 декабря 2023
Я новий керівник відділу. Як правильно себе вести, щоб налагодити стосунки?
Поділіться досвідом, будь ласка. До цього працювала менеджером, але рости тут неможливо, відчуваю, що можу і хочу більше. Запропонували в іншій фірмі посаду керівника відділу. В підпорядкуванні буде 3 чоловіка. З однією буду сидіти в офісі, і двоє працівників працюють віддалено. Як правильно себе поставити? Якщо бути суворою, тебе ненавидять. Якщо бути доброю, сядуть на голову. Це те, що бачила на попередніх роботах. Як знайти золоту середину?
Неновая почта• 08 декабря 2023
ви самі відповіли на своє питання, потрібно бути в міру доброю і суворою.
Я б такое не носила, но продаю• 08 декабря 2023
Якщо виникають такі питання, вам явно зарано ще.
Виправлялочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Хочу послухати, може це мені просто не щастило з колективами. Хочеться дружній і позитивний, і саме цю атмосферу створювати на новому місці.
Тектологиня 80lv• 08 декабря 2023
Ответ дляВиправлялочка
Этого никто не оценит. Просто работайте
Ушла и Пришла• 08 декабря 2023
Ответ дляВиправлялочка
У меня был именно такой. Но я сама подбирала себе сотрудников - не только по компетенции, но и по ’комфорту в общении’, хотя бы при первом .
Доставучая• 08 декабря 2023
Не заводити дружбу з підлеглими. Від вас чекатимуть преференцій і неформального ставлення.
Виправлялочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляДоставучая
Дякую!
Виправлялочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Тут працівники вже є. Керівник попередній їде за кордон. Мені треба ці люди, щоб не зупинився процес роботи. Тому буду налагоджувати з вже існуючими хоча б 3-5 місяців. Перші враження хороші. Про мене хороші враження у керівників, вони самі мене знайшли по рекомендаціям спільних клієнтів.
Valechka-mk• 08 декабря 2023
В первую очередь должен быть порядок с четким распределением обязанностей, полномочий и ответственности. Качественно прописанные должностные инструкции ооочень сильно облегчают жизнь. А вот когда бардак, то каким бы вы не были классным спецом и руководителем, будут проблемы.
Была HR-ром, знаю это изнутри
Виправлялочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Была HR-ром, знаю это изнутри
Дякую, дуже слушне зауваження
Добрый Йиннот• 08 декабря 2023
Чіткі та адекватні ТЗ: вам - від вищого керівництва, від вас - підлеглим.
Про емоції.
Не загравайте, не намагайтеся дружити чи бути ’своєю’.
Тримайте дистанцію відповідно до своєї соціальної ролі. Ви - керівниця.
Але! Дистанція - це не зверхність.
Будьте привітною, адекватною, при цьому контролюйте кожну свою фразу, щоб не вдаватися до панібратства.
Люди спершу будуть перевіряти ваші кордони. Не треба влаштовувати показові дисциплінарні тортури, але межі дозволеного ви маєте визначити ще до гіпотетичних запитів підлеглих.
Обов´язково - чітка комунікація. Базові запити формулювати в письмовій формі в чітко визначеному місці.
Це може бути загальний чат в якомусь месенджері. Не дозволяйте засрати цей чат розмовами про вічне.
Не треба писати васі то у вайбері, то на особисту пошту. Діалог з васею - це речовий доказ, тому наведіть там лад.
Про емоції.
Але! Дистанція - це не зверхність.